GRAND MAGUS/BATTLEROAR: Live στο Κύτταρο στις 22 Σεπτεμβρίου

Η προπώληση δεν είναι στο ticket house?

από το Δ.Τ.

Σημεία προπώλησης:
Αθήνα:
Σε όλα τα Public και στο Ticketservices (Πανεπιστήμιου 39, Στοά Πεσματζόγλου)
Θεσσαλονίκη:
Μusicland (Μητροπόλεως 102)
Online Sales ή αγορές με πιστωτική κάρτα: www.ticketservices.gr

θα καεί το πελεκούδι !!

Συμφωνώ! Αλλά μήπως υπάρχει περίπτωση να ανακοινωθεί κάτι αργότερα?

Αυτα ειναι. :vibrate: Δεν τους εχω δει ποτε και ειναι απωθημενο, οποτε τα λεμε εκει με οσους πατε…

Ela mori arostia , plisiase!

Πλησιαζει και αυτο, πρεπει να παω για εισιτηριο συντομα.

BATTLEROAR: The band would like to inform that on the upcoming live show with Grand Magus at Kyttaro club, Athens on the 22/9/2012, will perform with a true brother and legend of the underground scene, on vocals…

All hail Gerrit Mutz from Sacred Steel!!!

See you there…more surprises follow!
Hold your hammers high!

εγώσαςτοέλεγακλπ

nightcomer’s gone?

edit: και βασικά ρε συ δε κολλάει ο gerrrit. ok καραγουστάρω s.s, αλλά τον φαντάζεσαι να τραγουδάει dyvim tvar?

Χμ… Δεν είναι καλό αυτό!!!

Ως guest θα είναι??? Έχω μπερδευτεί.

εγώ καταλαβαίνω ότι θα τραγουδήσει μόνο αυτός.

Εδωσα τα λεφτα μου να παρω διαρκειας στον Αρη γαμω την ομαδα μου…αλλα παλι το σκεφτομαστε να κατεβουμε grand magus αρρωστεια…

Έτσι οπως έχει γινει ο Άρης τα λεφτα σου δεν αξίζουν να πάνε ουτε στον τυπο που πουλάει τα φελιζόλ εξω απο το γηπεδο!

καλα μεγαλη συζητηση αυτη αλλα οταν τοσα χρονια τραγουδαμε Αρης στα ευκολα Αρειαναρα στα δυσκολα πρεπει να το κανουμε κιολας την ωρα που ολοι οσοι βριζαμε πηραν μπουλο ειτε απο την ομαδα ειτε απο τον συνδεσμο και γινετε μια νεα προσπαθεια θελει στηριξη…αλλα αστο μεγαλη συζητηση και σορρυ για το οφ τοπικ…

Με κουραζει απιστευτα ο Mutz(περα απο το οτι δε παλευω Sacred με τη καμια)αλλα ενταξει,αυτο το λαιβ ειναι ξεκαθαρα για Magus.

ποσο ειναι το εισητηριο?

26 euro

ακριβό αυτό το ποτό…

Επειδή δεν ξέρω ακόμα να θα πάω λόγω προσωπικών υποχρεώσεων, μάλλον θα το αποφασίσω τελευταία στιγμή (δεν το συνηθίζω, Πάντα αγοράζω εισιτήριο από πριν). Θα βρω εισιτήρια στον είσοδο? Η τιμή θα είναι ίδια? :-k

Θα το παίξουν αραγε ? http://www.youtube.com/watch?v=SP-EOYZ9A1Y