Graspop Metal Meeting 2009

2 νεα ονοματα για το φεστιβαλ

MOTLEY CRUE
DREAM THEATER

οπου να’ναι θα ανακοινωθουν κ οι headliners!

αναμενουμε…

1ον οι Theater δεν ανακοινωθηκαν επισημα πραγμα που σημαινει οτι μαλλον αυριο εχουμε νεες ανακοινωσεις περισσοτερων ονοματων…

2ον για Motley που το ειδες…??..Απλα υπαρχει ως φημη και οχι επισημα…

Α και κατι αλλο…Oi Motley headliners θα ειναι…

Αγαπητε Rasputin τα ονοματα αυτα εχουν κλεισει,απλα το επισημο σαιτ δεν θα ανακοινωσει μονο 2 ονοματα.Λογικα θα ανακοινωσει πιο πολλα!κ το ξερω οτι headliner θα ειναι οι MOTLEY CRUE!απλα ελεγα για τα αλλα 2 headliners!k αν αληθευουν αυτα που μου εχουν πει τα αλλα 2 ειναι OZZY OSBOURNE & ALICE COOPER!Λογικα αυριο η μεθαυριο θα τα ανακοινωσουν!Α!Μπες εδω να τα δεις(http://www.graspopmetalmeeting.de/)!μακαρι να βγουνε αληθινα ολα αυτα κ να παρουμε το εισητηριακι μας!!!:p:D

Φυσικα το ξερω οτι δεν θα ανακοινωσουν μονο 2…Γι’αυτο λεω πιο πανω οτι λογικα ερχεται ανακοινωση…

Το ξερω το σαιτ που δινεις και μαζι με κατι αλλα ειναι αυτα που πληροφορουμαι…Τους Motley τους θεωρω σιγουρους αλλα σε ρωτησα αν ανακοινωθηκαν και επισημα πλεον…

Οσο για Οζζυ και Κουπερ ειναι αρκετα πιθανοι, με πιθανοτερο το 2ο αφου ο Οζζυ αρχισε παλι τα ριαλιτι και δεν ξερω κατα ποσο θα περιοδευσει στην Ευρωπη το καλοκαιρι…

Ειδωμεν…

To ξερω,με τα κωλοριαλιτη κ τις σαχλαμαρες!Τι να κανω ομως που εχω τρελα με τον ατιμο?Δεν νομιζω παντως να μην περιοδεψει γιατι το ριαλιτι το γυριζουν τωρα κ μεχρι το καλοκαιρι θα εχει τελειωσει τα γυρισματα.Ακριβως,ειδωμεν…:wink:

Α ονομα απο επισης εγκυρη πληροφορηση…

Stratovarius…

Μακαρι!Περιμενουμε τα επισημα…:-k

Βαλτε και Slipknot στο παιχνιδι…Το ανακοινωσαν οι ιδιοι…

Αρα συνοψιζοντας εχουμε στανταρ:

Dream Theater
Slipknot

και μαλλον και τους Motley Crue…

Μαλλον απο βδομαδα ερχεται ανακοινωση…

Επισης και Lacuna Coil…

Νεα ονοματα:
MÖTLEY CRÜE, Dream Theater, Down, Exodus, Pestilence, The Gathering, Buckcherry, Jon Oliva’s Pain,SLIPKNOT, Hatebreed, Killswitch Engage, Lacuna Coil, Mastodon, Gojira, Black Stone Cherry,MARILYN MANSON, August Burns Red

καλα ονοματα!Παλι ομως απων ο OZZY!!:(:evil::x

Δεν εχει Οζζυ τελος…

Οι headliners ειναι οι Motley Crue, Slipknot, Marilyn Manson…

Παλι καλα που δεν περιμενα να κλεισω για Σουηδια…Με ενα μονο χεντλαινερ να με ενδιαφερει και καμια δεκαρια απο κατω να γουσταρω δεν ειναι το ιδιο καλο με το περσινο ποσο μαλλον με το προπερσινο…Βεβαια εχει αλλα 30 να ανακοινωσει αλλα δεν με τρελενει…

Τους Motley θα τους δω καπου αλλου για φετος…

Οσοι πατε να περασετε καλα…

ρε που ειναι αυτο το πραγμα?αλεο θα γινει…που και ποτε?

Γίνεται στο Dessel στο Βέλγιο , κάπου 2-3 ώρες με τρένο από Βρυξέλλες.
Το πιο κοντινό “κεφαλοχώρι” είναι το Mol , η οργάνωση είναι πολύ καλή , υπάρχει πραγματικό time plan αν καταλαβαίνετε τι εννοώ , με δωρεάν Camping.
Στο χώρο του camping έχει κανονικές τουαλέτες (δηλαδή με τρεχούμενο νερό και όχι χημικές) “εστιατόριο” ιατρείο και υπαίθριο bar. Στα εκτός πραγματικότητας θα βάλω με σιγουριά το λυόμενο Carrfurr που είχε μέσα φούρνο που έβγαζε ζεστό ψωμί και croissant.

Στον χώρο του festival έχει υπαίθρια αγορά με πιο πολλά μαγαζάκια απ όσα έχει όλη η Ηφαίστου μαζί.

Στα συν θα βάλω ότι 9/10 στο Βέλγιο μιλάνε Αγγλικά

πρεπει να ειναι γαμω αυτο το φεστιβαλ,εμπειρια,καποια στιγμη πρεπει να την κανουμε κατα εκει,εδω μας κοροιδευουν.

Ωραίο report Μαρία!! Πάντα τέτοια!!

Μολις το διαβασα και εγω…Ευγε κοπελια…Ωραιο report…!!

:(:frowning: θέλω και εγώ!!!
ένα από τα πράγματα όταν είσαι φοιτητής…δύκολα έχει λεφτά για τέτοια ταξίδια…:(:frowning:


Now playing: Amorphis - Magic And Mayhem
via FoxyTunes

Αρκετοι απο εμας ειναι φοιτητες…Και εγω μεχρι πριν λιγο καιρο ημουν…

Οργανωση θελει και ολα τα αλλα γινονται…Ελπιζω να με καταλαβαινεις…

κατάλαβα που το πας, και θα αρχίσει η οργάνωση τα χριστούγεννα μόλις κοπάσουν λίγο τα συναυλιακά δρώμενα:):slight_smile:
πρέπει φέτος να πάω κάπου έξω, δεν πάει άλλο!


Now playing: Amorphis - Drifting Memories
via FoxyTunes