Graspop MM 07

:-k Έκλεισα την Τρίτη 3 Απριλίου!

6 άτομα θα πάμε, οπότε κατά άτομο οι τιμές είναι:

191,39 ? για αεροπορικά μετ’ επιστροφής

129,33 ? για ξενοδοχείο 3 αστέρων για 4 νύχτες και πρωινό

129,23 ? για εισιτήρια festival

52,01 ? για αυτοκίνητο 4 ημέρες

Σύνολο: 501,96 ?

  • ό,τι φάς, ό,τι πιείς :drunk: και βενζίνη, δηλαδή το πολύ άλλα 150 ?.

Δηλαδή με 650 ?, δεν χρειάζεται να πας σχεδόν καμιά άλλη συναυλία στην Ελλάδα, πας και την εκδρομή σου και βλέπεις και καμια 50αρια groups που δεν θα έρθουν ποτέ εδώ… :wink:

Φιλε Τα εισητηρια τησ Aegean για εξωτερικο ειναι 39 ευρω οποτε πεσ 80 να πας και να γυρισεις!για ξενοδοχεια κοιμαμαι και στο φεστιβαλ μεσα στα γρασιδια!

Έτσι, πεστα! Αμα δεν λιώσεις στο γρασίδι, δεν καταλαβαίνεις φεστιβάλ! :smiley: :smiley: :smiley: Έχω ρίξει κάτι ύπνους στα χωράφια του Wacken, άλλο πράμα!!! (εννοείται τα παραπάνω ισχύουν όταν ΔΕΝ βρέχει!:stuck_out_tongue:

Δεν είμαι 100% σίγουρος, αλλά νομίζω ότι η Aegean δεν έχει πτήσεις για Βέλγιο! :-k
Ακόμα και να έχει όμως, η τιμή που λες ισχύει αν κλείσεις πολλούς μήνες πριν…
Εγώ όπως σου είπα έκλεισα αρχές Απριλίου! :wink:

Ευτυχώς που όταν είχα πάει στο Wacken (2002) δεν είχα μείνει στο camping, γιατί όσοι μείνανε πνίγηκαν από τη βροχή… και τη λάσπη… :? :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

ευτυχώς με εμένα δεν βρέχει ποτέ!!! 8) 8) 8)

κατάθλιψη.
στην καλύτερη περίπτωση.

Να και η αφίσα του festival… 8)

:metal: :yahoo: :vibrate: :bounce: :drunk:

:-k :-k Λες???:-k

Δεν θέλει πολύ σκέψη! :wink:

Άντε, ακόμα το σκέφτεσαι; :smiley:

Λίγο off-topic, αλλά παραπλήσιο. Αν είχαμε κι εδώ τέτοια φεστιβαλάρα, δε νομίζω ότι θα υπήρχε θέμα Cornell και θέσης του στο set…

to teleutaio pragma pou se enoxlei ekei einai i seira emfanisis …
Simasia exei na eisai ekei

:o :o :o :o :o

Οι Velvet Revolver ακύρωσαν τις 7 τελευταίες ευρωπαϊκές συναυλίες τους και μέσα σε αυτές είναι και του Graspop…

:x :x :x

http://www.velvetrevolver.com/index.php?module=tour

[SIZE=“1”]Πάλι καλά που θα τους δώ στην Ιταλία τουλάχιστον… :ok: [/SIZE]

Eimai sigouros pws san sovaro kai megalo festival, to Graspop tha tous antikatastisei me kati antaksio!

Δε πα να ακυρώσουνε και στην Ιταλία να βάλουνε τίποτα της προκοπής?

elpizw afou iparxei xronos na antikatasta8oun me kati kalo .
Prosopika 8elo Machine Head i In Flames :!:

Δεν είμαι και 100% σίγουρος ότι θα αντικατασταθούν, γιατί ήδη παίζουν άλλες 75 μπάντες, οπότε μπορεί να θεωρηθεί ότι δεν έγινε και τίποτα για μια λιγότερη… :-s
Από την άλλη, οι Velvet Revolver ήταν πολύ ψηλά στο billing (τρίτη θέση, κάτω από Ozzy και Slayer) οπότε, ναι, μπορεί να προσπαθήσαν να βρουν κάτι μεγάλο για να καλύψουν το κενό… :-k

Θα δούμε! :dunno:

Μπα! [-X [-X

:wink: :slight_smile:

Εγώ θέλω Axel Rudi Pell ή Sister Sin! 8)

Δεν έχει. Αν είχε θα το ήξερα! :stuck_out_tongue: Πάντως η Virgin Express που είχε φθηνές πτήσεις από Αθήνα - Βρυξέλλες, σταμάτησε δυστυχώς από το Μάρτιο. Την είχα λιώσει. Έβρισκες φοβερές τιμές ιδίως για μέρες που δεν ταξίδευε πολύς κόσμος… πηγαινοερχόσουν και για Σ/Κ! 8)

Είδες; Ξέρω καλά τι λέω! :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Eftase kai sta dika mou heria to “magiko hartaki”:yahoo: !!!
Ante k 27 meroules meinane!
Ta leme epanw loipon…