Grim reaper tour 2011 - greece&cyprus @ 9-16 νοεμβρη

^^^
Χαχαχαχα, μαλάκα ίδιος!!!:lol:

Σήμερα συνειδητοποίησε ο κόσμος ότι ο Grimett μοιάζει με το Βενιζέλο… Τι πράγμα κι αυτό πια… Χαχαχαχα

Την ομοιότητα του Βενιζέλου με το Grimmet την έχω λάβει ως email (κλασσικά, εταιρικά χιουμοριστικά email) τουλάχιστον από 3 διαφορετικούς συναδέλφους. Έλεος!

Θεός ο Γρια-met. Μακάρι να είχα το χρόνο και χρήμα (κυρίως) να τους δω σήμερα. Αλλά δυστυχώς δε μπορώ να πηγαίνω σε πέρα από 3-4 συναυλίες το χρόνο. Και έχω ήδη πλαφονάρει (έχουμε και οικογένεια, γυναίκα, παιδί, δάνεια, εισφορές, νέο προθυπουργό. Πρέπει να φάνε πολλοί από εμένα. Ταίζω κόσμο, όχι αστεία :frowning: ).

Το βίντεοκλιπ του See You In Hell το είχα πρωτοδεί σε ένα επεισόδιο του Beavis-Butthead στο παλιό MTV κάπου το 1990-1992 (δε θυμάμαι). Ύμνος!!!

Αφού το βιντεάκι έπαιξε σε όλα τα κανάλια!!
Από Φώτη και Μαρία μέχρι Μακελειό με τον Χίο, χαχαχαχαχα :lol:
Έγινε star.
Βέβαια στο live δε θα πάνε πάνω από 100 άτομα, Πολωνός included…

…μιλάμε είναι ίδιος:lol:
…αλλά και το κομμάτι άψογο
:):!:

Ο Grimmett έκανε δηλώσεις για τον Ευάγγελο Βενιζέλο! Τρελά πράγματα. Τουλάχιστον έχει χιούμορ. http://www.cosmo.gr/Entertainment/Mousiki/afieromata-music/o-heavy-metal-venizelos-sto-cosmo-gr.1492057.html

Στο τέλος όταν σύστησε την μπάντα στον κόσμο είπε ότι θα είναι ο επόμενος πρωθυπουργός μας!!!:slight_smile:

Μουντός καιρός, ψιλοψάλια διάθεση, μάλλον μια βαρετή βραδιά σε ένα άδειο 7Sins που έκανε ακόμα πιο μίζερη την κατάσταση.
Oι [B]Power Crue[/B] βγήκαν με άλλον τραγουδιστή, ο (φαντάρος?) δεν μπορούσε αν και ανέβηκε για 2 κομμάτια πριν συνεχίσουν και πάλι με τον αντικαταστάτη.
Oι [B]Clairvoyant [/B]το πάλεψαν αλλά δε με κέρδισαν, με σετ βασισμένο στο στο Time?s Crime αλλά και διασκευή DIO με συμμετοχή του Τσίγγκου από Innerwish.
Οι [B]RagenHeart [/B]σε καλή φόρμα και οι [B]Grim Reaper[/B] στα γνωστά τους κομμάτια, ότι πρέπει για μια δυο μπύρες αλλά ως εκεί (αλλά γι’αυτό πήγαμε…)

Βιντεάκια:
[B][U]POWER CRUE ?mental pestilence[/U][/B]
[B][U]POWER CRUE ?crow above child[/U][/B]
[B][U]CLAIRVOYANT ?escape(from despair)[/U][/B]
[B][U]CLAIRVOYANT ?don?t talk to strangers (-DIO cover)[/U][/B]
[B][U]RAGENHEART -talos[/U][/B]
[B][U]GRIM REAPER ?rock you to hell / night of the vampire[/U][/B]

τεινω πλεον να γουσταρω πολυ περυσσοτερο τετοια οικογενειακα λαιβ των 80 ατομων με ξενη μεταλ μπαντα ( brocas helm, omen, reaper) οπου υπαρχει ρε πουστη μου μια επαφη ενα καλαμπουρι μια μλκια εστο με το κοινο. τους εχω βαρε8ει τους εππαγγελματιες μουσικους που πεζουν σαν ξυλα διακπερεονοντας τυπικα λαιβ και φευγουν απο τιν πισο πορτα μετα το τελος.

Steve Grimmett’s Grim Reaper
Our sincerest apologies to Metal Kaos and our friends in Athens. We made changes to the setlist and 3 songs were skipped by accident. We promise that the next time we are in Athens to do something special for all of you. Cheers!

επαγγελματισμός, όχι αστεία…#-o[-X

ωραια η συναυλια στην Αθηνα αλλα λιγη.
Δεν τους ευχαριστηθηκαμε.Ελπιζω την επομενη φορα να μην ξεχασουν κομματια.:stuck_out_tongue: