ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ Guns N' Roses ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ(?)

oute o kostetsos pou nai bazelos - osoi exoun dei thn en logw foto kseroun…
lol - enas poly kalos logos gia na sai gabros !@ LOL

Ενας απ τους πολλους…

φιλε μου, κατ αρχην να πω οτι το προηγουμενο post μου, δεν ειχε την διαθεση να ειναι ειρωνικο - γιατι ξαναδιαβαζοντας το εβγαζε κατι τετοιο…αν το πηρες ετσι ζηταω συγνωμη… πιο πολυ απαντουσα σε ολους οσους λενε περιπου αυτα που λες εσυ , και με ποιο ασχημο τροπο… :smiley: δεν εχω να χωρισω κατι με κανεναν, οκ?? αποψεις ανταλλασουμε…

γιατι λοιπον πιστευεις και εσυ και πολλοι αλλοι οτι γενικως το χρημα φερνει παρακμη?? απο που βγαινει αυτο?? δηλαδη οσοι πετυχαινουν στη ζωη τους και κονομανε κανα φραγκο αυτοματα μπαινουν σε παρακμη?
η αληθεια ειναι οτι ο Axl δεν εκανε ποτε μηνυσεις - παντα του εκαναν! το θεμα των δικαιωματων των τραγουδιων των GnR ειναι πολυ μεγαλο και μην πιστευεις οτι απλα “o Axl ειναι ο μαλακας που τα ηθελε ολα”…αυτο περασε στον Τυπο μεσω των προηγουμενων μελων…αν σου πω ιστοριες που γνωριζω θα καταλαβαινες οτι δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα… οποτε δεν ισχυει αυτο που λες οτι ο Axl τα εκανε ολα για το χρημα.αν παρεις αυτο σαν δεδομενο ισως αλλαξει λιγο η γνωμη σου… να ξερεις παντως οτι 2 απ τα προηγουμενα μελη αποδειχτηκαν πιο φιλαργυροι απο οτι θελουν να δειχνουν…

τα sold out δεν εγιναν επειδη ο Axl ειχε να εμφανιστει πολλα χρονια. αποδειξη? εμφανιστηκε το 2002 μετα απο 9 χρονια σε περιοδεια και δεν εγιναν sold out ! με τις γνωστες συνεπειες… αρα κατι αλλο “εφταιγε” για τα sold out…

επισης στα 45 του καταφερνει να ειναι πολυ καλος στην σκηνη και να εχει ακομα φωνη - και σιγουρα πολυ καλυτερη φωνη απο οτι το 2002…

αν υποσχεσαι δισκο για 10 χρονια και δεν τον βγαζεις, ναι εισαι γραφικος…μονο που ο Axl δεν υποσχεθηκε δισκο! ολοι οι αλλοι υποσχεθηκαν αντ αυτου! ο Τυπος, τα site , οι φημες… ο ιδιος εχει μιλησει μολις δυο φορες για τον δισκο: το 2002 στο MTV οταν ειπε “συντομα δεν ξερω αν θα βγει, παντως καποια στιγμη αν ειναι θα βγει…συνεχιστε με τη ζωη σας και μην περιμενετε…”!!! η 2η φορα πριν λιγες μερες οταν ειπε παλι στο MTV οτι ο δισκος θα βγει μεσα στο 2006! αρα μολις πριν λιγες μερες ουσιαστικα υποσχεθηκε δισκο!

τα καινουρια τραγουδια ισως εννοεις οτι δεν εχουν την “πεινα” και το “φρεσκο” που ειχε το AFD…σωστο αυτο. αλλα ποιος περιμενει παλι ενα AFD? εγω οχι παντως, θελω κατι διαφορετικο που να ταιριαζει στο 2006…ΟΤΑΝ βγει ο δισκος και τον ακουσουμε ΟΛΟΝ, τοτε θα κρινουμε , σωστα?

αν δεν σου αρεσει οπως ειναι τωρα ο Axl, κανενα προβλημα…εγω δεν λεω να σου αρεσει με το ζορι… αλλα καλο ειναι να ξεκιναμε απο σωστη βαση για να κρινουμε…και δεν σε αδικω για την αποψη σου διοτι ο περισσοτερος κοσμος γνωριζει αυτα που ειπες και εσυ , οποτε λογικο ειναι να οδηγειται σε λαθος συμπερασματα…

απο εκει και περα, ειναι λογικο , ακομα κι αν δεχθεις αυτα που ειπα, να εξακολουθεις να λες “ειναι καρικατουρα του παλιου του εαυτου…” …τουλαχισον ομως θα ξερεις οτι καποια πραγματα δεν ειναι ετσι οπως τα νομιζες…

και παλι No hard feelings, συζητηση κανουμε :smiley:

ΥΓ: ο hilfiger πηγε ακαλεστος στο παρτυ - γι αυτο εγινε το σκηνικο και ειδικοτερα για την γκομενα του axl… :wink:

Ελεος ρε παιδες… εγω ακουσα στο 0-6 οτι μια Σουλα θελει συνεργασια με τον bob marley… λετε να ισχυει?

ok edaksi…den synexizw apadontas…den exei nohma…isws ksereis kati parapanw.Padws h ali8eia einai oti den mou aresei o axl opws einai twra ti na kanoume…(padws kai ta mesa hlektrionika kai entypa apo oti vlepw genika den einai kai poly ikanopoihmena kai ayta…gia tin geniki eikona milaw)

ok, no problem about that… :smiley: δεν προσπαθουσα να σε πεισω να σου αρεσει ο Axl…απλα να πω δυο-τρεις αληθειες…

cheers :lol: