Guns Ν' Roses

Αυτο που εχει ποσταρει ο lxnay και αναφερει ο Matt Sorum στην τελευταια προταση,Duff,Slash and that’s enough,ειναι αρκετο για να ερθει κοσμος να τους δει αυτη η τριπλετα,πλην μερικων die hard που θα πουν no GN’R χωρις Izzy η Steven και δεν ειναι αυτο reunion κλπ.

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εδινε τα ιδια λεφτα στον Izzy,λογικο ο αλλος να αισθανεται ριγμενος,σου λεει εγω υπηρξα ιδρυτικο μελος αυτου του συγκροτηματος,εχω γραψει τοσα κομματια που εχουν γινει επιτυχια,γιατι να παιρνω λιγοτερο μεριδιο απο Axl/Slash.

Γενικα,ειδαμε τον Slash να παιζει Chinese Democracy και τον Axl να τραγουδαει Velvet Revolver ως “ανταλλαγμα”.

Το θέμα του Izzy δεν ήταν μονο το οικονομικο. Τώρα οτι δεν τα βρήκαν στα λεφτα για κάποια μεμονωμένα λαιβ στην αρχή της NITL περιοδείας είναι προφανές.
Ο Izzy δεν υπήρχε ουτε 1 στο μύριο να βγάλει τόσο απαιτητικό τουρ με 3ωρα σετ…
Στο Λονδίνο το '12 έκανε 2 γκεστ εμφανίσεις και κατάφερε στο 14 years να ξεχάσει τους στίχους - που είναι και δικό του κομμάτι :rofl:

Ναι ισχύει, φανταστική απόδοση! Φοβερό εκείνο το line up, είχαν έρθει και Ελλάδα στη Μαλακάσα τότε (2006) οι Guns N’ Roses.

1 Like

Ανοιξτε petition στον Λωρη η στο Release για το 2024,να μαζεψουν λεφτα απο τωρα να τους φερουν.

Ειμαι τοσο μαλακας που περιμενα ολη τη ζωη που ειχα ζησει μεχρι τοτε να τους δω λαιβ αλλα ειμαι τοσο μαλακας (επίτηδες 2η φορα το εγραψα) που ηπια τοσο πολυ πριν την συναυλία που κοιμήθηκα στο χωραφι λιγα μετρα πριν την σκηνη ξυπνησα στην εναρξη αλλα δεν θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ .

Φιλοι μου που δεν ηταν τοσο μαλακες μ ειπαν οτι ο Axl ηταν απίστευτος.

Τουλάχιστον σε συζητήσεις λεω οτι πηγα. Τοσο μαλακας.

7 Likes

Την έχω πατήσει κ εγώ στις αρχές της συναυλιακης μου σταδιοδρομίας.απο τότε στα μεγάλα λαιβ πίνω πολύ λίγο κ σε κάποιες καθολου

1 Like

Βγαζουν παντως εντυπωσιακα αφισακια για καθε συναυλία τους.

Πχ





Ποιος απο εδω μεσα χρηστης ειναι “ειδικος” αν μπορουν να γινουν tshirt . Δεν θυμαμαι τ ονομα του.

7 Likes

@furor σε ψάχνουν !

4 Likes

Όποιος θέλει να του προσαρμόσω το αρχείο για να το τυπώσει σε σταμπάδικο, ευχαρίστως.

3 Likes

Ναι εγω θα ηθελα :stuck_out_tongue:

1 Like

και εγωωωωωω

1 Like

:sunglasses: :sunglasses:

1 Like

Κρατιέμαι μετά βίας, να μην αρχίσω να σχολιάζω την απόδοση του -κατά τ’ άλλα αγαπημένου μου- Axl στο συγκεκριμένο κομμάτι και φάω καμία απαγόρευση από το forum.

Αντ’ αυτού, λοιπόν:

3 Likes

Λιγο η κούραση λιγο ο ηχος λιγο η ζεστη λιγο τα λογια του παπά…πως κανεις ετσι;

:stuck_out_tongue:

1 Like

Αν δούμε πως ο weiland έλεγε όμως κλασσικά κομμάτια των Gn’R,ίσως αναθεωρήσουμε.

1 Like

Εμένα μου αρέσει ο Weiland και στα τραγούδια των Guns.

Εδώ στο It’s So Easy, το τραγούδι από το οποίο επηρεάστηκε για να γράψει αργότερα το Sex Type Thing.

Κάπου στην αρχή για όποιον είναι παρατηρητικός κάνει λάθος μια λέξη στους στίχους.

I see you standing there
You think you’re so cool
Why don’t you just
PISS OFF

Ya get nothin’ for nothin’
If that’s what ya do
Turn around bitch I got a use for you
Besides you ain’t got nothin’ better to do
And I’m bored - fucking bored.

1 Like

Εδώ τα έχουμε δει από Myles, μια χαρά είναι ο Scottάρας

2 Likes

O Myles δεν εχει τοσο ταιριαστη φωνη για αυτο το υλικο,η χρεια του Weiland ναι ηταν ενταξει σε γενικες γραμμες.

Μια χαρούλα τα 'ψελνε.

1 Like

Οταν ηταν νηφαλιος ναι,τα ελεγε decent. :rofl: