Νεκρός βρέθηκε ο Gus Chambers(Grip Inc.)

μπράβο.
τεράστια μαγκιά.

ποιά μαγκιά; στην ελληνική γλώσσα του λαού rest in peace είναι.

another one bites the dust:(
R.I.P.

για να μην παρεξηγηθεί αυτό που έγραψα και σβήστηκε.

σεβασμός στον άνθρωπο που για τον όποιο λόγο απεβίωσε.
στοιχειώδη πράγματα γνωστά από την αρχαιότητα.

από εκεί και πέρα κρίμα.
Οι Grip Inc. υπήρξαν εφηβική λατρεία και αν μη τι άλλο μπάντα δύναμη.

κρίμα.

war between one τραγουδαγε στο nemesis…επομενως η ητα δεδομενη…R.I.P mate…

Τραγική χρονιά το 2008. R.I.P.:frowning:

R.I.P.

Όμηρος στον παράδεισο πλέον ο Κύριος Gus…

R.I.P.

Αξέχαστη μένει, σε όσους ήταν παρόντες, η εμφάνιση στο Rockwave στις 11 Ιουλίου 1997…

Πάνω από μια δεκαετία, δηλώνω ακόμη φαν και αποχαιρετώ έναν ασυναγώνιστο frontman, έναν εκφραστικό τραγουδιστή, έναν αγαπημένο καλλιτέχνη.

Μαλακες αυτο το (Built to) Resist ειναι η μεγαλη μου καυλα εδω και 3-4 μηνες και ακομα οποτε το ακουω τρελαινομαι.Και τις τελευταιες μερες,ανατριχιαζω κιολας.
Φοβερη μπαντα,τρομερος τραγουδιστης και φροντμαν.
Αλλα ως γνωστον,only the good die young.

Γενικά αυτός ο δίσκος είναι πολύ καλός! Πέρα από τα 2 τα κλασικά και αυτό είναι γαμάτο. Κρίμα και πάλι κρίμα.

Eγώ στα κλασσικά τους πάντως βάζω άνετα και το Solidify που γκρεμίζει γκρεμούς! Release!

Εγώ στα κλασσικά τους τα βάζω ΟΛΑ.

Ολα ειναι κλασικά απο Grip Inc,αλλα τα 2 πρωτα ειδικά εχουν γραψει ιστορία…

Για την επομενη μιαμιση ωρα:


Ρε, ειναι η πρωτη φορα απ το θανατο των Chuck και Dime που εμαθα πως πεθανε ο ταδε μουσικος και πραγματικα μου ηρθε καπως.

ειμαι σκωτια και δουλευω. Εχω συνενοηθει και καθε μηνα ενας καλος φιλος απο την αθηνα μου στελνει τοπ ροκ χαρντ και το μεταλ χαμερ. Αυτη τη φορα ανοιγω το πακετακι με χαμογελο κε βλεπω πως μεσα μου εχει γραψει και ενα μικρο ποστ-ιτ σημειωμα. Το διαβαζω και καπου τελειωνει με ενα βελακι που δειχνει στην πισω μερια του και λεει “αν δεν θες να σου χαλασει η μερα μην με γυρισεις”. Λοιπον το γυρισα και δεν μου χαλασε η μερα αλλα ο μηνας. Ο gus νεκρος. Γιατι ρε πουστη μου…

Δεν προλαβα ποτε να τους δω λαιβ, λατρευω το νεμεσις και το ινκορπορειτιντ και γενικως αν και διαβαζω πολυ το φορουμ αυτο σπανια γραφω. Αυτη τη φορα ομως μπηκα καρφωτος να βρω ή να ανοιξω θεμα για τον φιλο gus.

Πολυ κριμα. Αυτο που με σταναχωρει περισσοτερο ειναι πως δεν θα ξανατραγουδισει.

RIP man

I’ll miss you