H2o gooooooo!29.4.10 @ΚΥΤΤΑΡΟ

γινεται παρα πολυ απλα γιατι στην κεντρικη ευρωπη το agency τους νοικιαζει ενα βαν και γυριζουν ολες τις χωρες που συνδεονται τελεια μεταξυ τους. ενω εδω βαλε τριπλασια εξοδα για αεροπορικα εισιτηρια.

ακριβη διευθυνση κυττάρου?

εδιτ το βρηκα

ΓΑΜΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΑΜΩ! Αλλη μια συναβλιαρα που χανω… και ημουν σιγουροσ οτι θα παω… :(:(:frowning: Καλα να περασετε οσοι πατε. Οταν γυρισετε πειτε πως ηταν.

Εσπειρε, απ’τα πιο καλα lives που εχω παει. Αλλα ψιλολιγος κοσμος, χωρις να εχω τιν παραμικρη ιδεα βεβαια ποσοι τους ακουνε.

Γαμω ήτανε. ψιλολιγος (οχι κι αδειο ομως το μαγαζι) κοσμος, αλλα της πουτανας κατω.

Ηχος μετριος στην αρχη, μετα εφτιαξε.

γενικως γαμω, πολυ πορωση

Μεγαλη ξενερα που δεν πηγα… :frowning: Μπορει να γραψει καποιος το σετλιστ?

μεγαλο live…ο ηχος χάλια σε όλη τη διάρκεια, έβλεπες και τον κιθαριστα που ειχε ξενερωσει σε φάσεις…φοβερό σετακι btw…

Βασικά ισχυει ότι ο ήχος ήταν απογοητευτικός, και απορώ γενικώς με τους ανθρώπους του μαγαζιου ή τελοσπάντων μ’ αυτούς που ασχολούνται με τον ήχο.

setlist πραγματι γαματο. κλεισιμο με what happened ολα τα λεφτα

Νταξει δεν ιταν κ χαλια ο ηχος. Αλλα στα support παιζει να ταν καλυτερος:P
Εκει με τον κιθαριστα νομιζο ηταν τεχνικο προβλημα που σταματισαν (δεν επαιζε η κιθαρα γιατι τρακαραν με τον μπασιστα η κατι τετοιο).

Δεν εχεις και μεγαλο αδικο σ’αυτο:-k

Αφηνοντας απ’εξω τον ηχο η μπαντα απλα γαμησε.Εγω προσωπικα εμεινα ικανοποιημενος και δυσκολευομαι ακομα να πιστεψω πως τους ειδα live.

παιδια εχει δει κανεις φωτο σε κανα σαιτ απο αυτο το λαιβ? τοσοι φωτογραφοι ηταν στο λαιβ που τις ανεβαζουν ολες αυτες τις φωτο?

Αυτή την απορία την έχω πάρα πολλά χρόνια από πολλά λαιβ αλλά απ’ ότι έχω καταλάβει τις κρατάνε για προσωπικό τους αρχείο.