Haggard 22/11 Νοεμβριου Ελλάδα

Μέγαρο? Λίγο υπερβολικο σε βρίσκω

μπορεί να είμαι δεν λέω, αλλά 16 μέλη είναι η μπάντα νομίζω…
που θα τους χωρέσουν???
βασικά δεν με νοιάζει ακεί να τους δω…


Now playing: In Flames - Dead End
via FoxyTunes

Βγάζουμε το ερωτηματικο δηλαδη ???

Και γαμώ !!!

Έλα ντε!βγάλτε το ερωτηματικό παρακαλώ!!!:stuck_out_tongue:

ωωχ, για να είναι Overgarden μέσα πολύ πιθανό την διοργάνωση να την κάνουν οι τυπάδες από το ΜΕΤΑΛ ΧΗΛΙΝΓΚ το οποίο σημαίνει ας κρατήσουμε καμια πισινή να μην απογοητευτούμε. Το τραγικό με αυτή την μπάντα είναι ότι από την μία δεν μπορούν να παίξουν σε μικρούς χώρους και από την άλλη δεν είναι αρκετά γνωστό όνομα για να γεμίσουν μεγάλους, οπότε όποιος τους φέρνει (και το κάνει καλά βέβαια) χαρά στο κουράγιο του. Μάλλον σε κάνα δημοτικό αμφιθέατρο θα ταίριαζαν, τέσπα, μακάρι να τους δούμε.

Έχεις απόλυτο δίκιο…μακάρι να μην γίνει καμμία στραβή αλλά όντως είναι πολύ δύσκολο group για live…θα κόλλαγαν περισσότερο σε φάση φεστιβάλ πιστεύω

8A ER8OUN KAI SALONIKA…20/11/2008 DN TS XANW M TPT…!!!oi haggard

Ωπ τους φερνουν κι απ τα μερη μας?
Λογικα θα μαι κι εγω εκει.

περιμένω πως και πως για το live…
μακάρι να τους επιτρέψουν να κάνουν καλό live γιατί θα είναι κρίμα…


Now playing: Haggard - De la morte noire
via FoxyTunes

Pwpw kala paidia sugnwmh kiolas, alla exw xestei panw m ap th xara mouuuuu!!! Den to pisteuw oti 8a tous dw live…
Makari na mh ginei kamia stravh me tous xwrous klp… Pantws sto An thn idia mera 8a paiksoun oi Die Krupps…

άντε να δούμε, μακάρι να ρθουνε :smiley:

παντος το νεο αλμπουμ κυκλοφορισε και μου φενετε αρκετα καλο αλλα δυσκολο…και αρκετα κλασικο…

fortal12, τα greeklish απαγορεύονται. Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες από δω και στο εξής. Διάβασε και τους κανόνες του φόρουμ αμα δεν το έχεις κάνει ηδη:)

ω μακαρι να ερθουν!τα live των haggard ειναι ΕΜΠΕΙΡΙΑ απ’οτι εχω ακουσει και εχω δει στο γιουτιουμπ :slight_smile:

TALES OF ITHIRIA-TOUR 2008 - HAGGARD & Special Guest

20.11.2008 GR-Thessaloniki
21.11.2008 GR-Athen

Επιβεβαιώθηκε. Κυκλοφόρησε και ο καινούριος δίσκος.

Μηπως ξερουμε τιμη για ticket και μερος?

Καλή φάση, λογικά για Gagarin το βλέπω, εκεί θα είμαστε…

Σιγά μην έχει τόσο μεγάλη προσέλευση.Για πάνω απο 400-500 άτομα δεν το κόβω!
Γνώμη μου!

Ρε φίλε που αλλού χωράνε 20 άτομα πάνω στην σκηνή σε κλειστό χώρο? Άν έρθουν 500 άτομα θα είναι μια πετυχημένη συναυλία…

:):):slight_smile: Πάμε Haggard;!!!