Ψαχνετε hard/aor/poser cd's?

Εγώ που θα μπορέσω από 02/08 και μετά λες να έχουν εξαντληθεί και να μη βρω τίποτα; Όχι ρε γαμώτο…#-o #-o #-o …χα χα χα χα …

Gia sena Timore sou 'xw kati poly special…!
Ela apo konta na to paralaveis!!! Exei kai bonus tracks…!!!:smiley: :smiley: :smiley: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παίδες όποιος προλάβει!!! Αρχίζουν και τελειώνουν…!!!

8O 8O 8O 8O 8O 8O

Roxy εσύ είπες για το Wig Wam…! Το οποίο υπάρχει μόνο ένα τεμάχιο για όποιον προλάβει!
Αν δεν σας ενδιαφέρει το συγκεκριμένο Post απλά μην γράφεται… Αφηστε να ασχολούνται αυτοί που ενδιαφέρονται να βρουν κάποια cd του χώρου αυτού. Οι υπόλοιποι καλό θα ήταν να παίξετε σε κάποιο άλλο Post…! Καλό καλοκαίρι σε όλους!8)

Mentzi sou krataw stin akri to cd twn Sheriff!!! Ok???:wink:

Μεγάλο το δίκιο σου αδελφέ μου, τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία παιδιά γιατί ο Μάνος Λοίζος του Aor θα μας κάνει ντα ντα, άσχετα με το ότι ο ίδιος σε άλλα post ξεπετσιάζεται κανονικά!!!
!!!
!!!

      :lol:  :lol:  :lol:

Μυαλο τελικα εσυ δεν θα βαλεις εεε???
Κανε καμαρι μου καμμια βουτια να συνελθει το εγκεφαλιδι σου…!!!

Γιατί μόνο ένα?8O Αν προλάβω θα πεταχτώ να το βάλω κι αυτό στη βαλίτσα…αν και δεν το βλέπω:cry:

Θα προσπαθησω να στο κρατησω μεχρι τις 10/9! Εαν δεν μπορεις εσυ τοτε στειλε καποιον δικο σου. Μετα τις 10/9 ξαναβγαινει προς πωληση το cd. Ok man???

Κατσελη καλο το stuff που πηρες προχθες???
Αντε να τα πουμε και περαιτερω…!!! Παρεα με Greg!!!
Γρηγορη περιμενω meeting για μπυρες με τον Κατσελη!
Και γ… τα ατομα!!! Εχουμε πολλες ιδεες και αποψεις να ανταλλαξουμε…!

See ya boys!!!

υγ.
Γρηγοριε εισαι Αθηνα ή εχεις φυγει για μπανια???

Ναι, και μην ξεχάσετε να πάρετε και τον Καραμολέγκο μαζί!!!
Ρε μάγκα, myspace το κάναμε εδώ μέσα??? Μετά από τις πωλήσεις και τους πλειστηριασμούς, το ρίξαμε στο “Κούλα, πολύ κωλόπαιδο ο Κυριάκος” να ούμε???

Τι να πω ρε φίλε… Πάρτον τηλέφωνο…

Ρε συ timoros, πραγμάτικά δεν έχεις κάτι άλλο να ασχοληθείς;
Εντάξει, πλάκα, αλλά φτάνει τόσο. Όχι τίποτα άλλο, αλλά κουράζουμε και τους υπόλοιπους :wink:

Άντε κάντε κανα τελευταίο μπάνιο τώρα που είναι καιρός και αφήστε τις κονταρομαχίες!

:yesmaster: Απλά, μπαίνω και γω ο καημένος να ενημερωθώ για τα cds που θα έρθουν στο Metropolis της πυρόπληκτης πλέον, Κηφισιάς από 25/08 για να προλάβω και βλέπω μέσα μηνύματα???

Ε, όχι ρε φιλαράκι… Και λίγο φιλότιμο δεν βλάπτει…
Να μην καταχραζόμαστε την ελευθερία χώρου για να γράφουμε ότι μας κατεβαίνει δηλαδή!!!
Και λίγο ΕΛΕΟΣ!!!

Aν ισχύει το deadline θα περάσω την επόμενη εβδομάδα που θα έχω και λεφτά-thanx anyway:)