Hard Rocking Party@Hard Rock Café,23/5

Έτσι καλύτερα!

Από καιρό έπρεπε να μάθει το φόρουμ για τη συμπάθειά σου προς τους παραπάνω. Μην πρήζεις το dj όμως:p

Εγώ δε ζητάω απ’ τον Ποτ γιατί ξέρω πως θα βάλει Mustasche:)

Όπως και στο season finale του lost και το Σάββατο θα είμαι μέσα στην υπηρεσία…σκατά…να δω πότε θα βρεθεί ευκαιρία να σας γνωρίσω…Και στις μπάλες και μπάσκετ που κανονίζονται ήμουν σακάτης και ακόμα δεν μπορώ να παίξω…τι να πω…Λες η μοιρα να θέλει κατι να μου πει…?:-k

“I Love You Baby Though I Hate You
Cause I’m A Double Nature”.

Εγώ θέλω 2 πλήρως εξοπλισμένα τεθωρακισμένα οχήματα και Nihilist με Ζαρκα στα decks να παίζουν Bolt Thrower και Bathory.

Κι εγώ θα το 'θελα αγαπημένε μου, αλλά μέχρι να μετονομαστεί το μαγαζί σε Olethros Cafe, δεν…

Υ.Γ: Ελάτε από νωρίς (22:00) γιατί τα decks θα είναι open wide screaming your names!

Δε πειράζει, θα τα κάνουμε στις πριβε στιγμες αυτά. Αχ αγάπη μου…

Update:

Το πρόγραμμα θα ξεκινήσει νωρίτερα από τις 22:00, γύρω στις 21:30

Σας περιμένουμε

μετά την πετυχημένη φόρμουλα του προηγούμενου πάρτυ, αναζητήστε και σε αυτό το τραπέζι με τα ταμπελάκια για να γράφετε πάνω το φορουμικό σας όνομα κ να γνωριστούμε καλύτερα κ ευκολότερα

Και εγώ θα έρθω. Απλά με κόβω να μιλάω μόνο στον ένα άνθρωπο που ξέρω και να χαζεύω τους υπόλοιπους.

λύσεις στο πρόβλημα:

α) φέρνεις παρέα

β) βρίσκεις κάποιον του site (είτε με μπλούζα είτε με κονκάρδα rocking) και του μιλάς και γνωρίζεστε

γ) φοράς στο στήθος το ταμπελάκι για το οποίο μίλησε ο μόντε, με το νικνέημ σου στο φόρουμ και διαβάζοντας τα νικνέημς και άλλων χρηστών γνωρίζεσαι και με τους συμφορουμίτες :wink:

@ rocking.gr
Ό,τι κι αν κάνετε πάντως, να ξέρετε πως είστε βλαμμένα κι έχετε την κατάρα όλων όσων μένουμε εκτός Ελλάδος και δε μπορούμε να παρευρεθούμε και σε αυτό το πάρτυ :frowning: :cry:

Μπορεί να ψήσω την κυρά και να έρθω…καλά θα είναι!

Μου εχει ερθει μια πολυ ωραια ιδεα για το τι θα γραψω στο ταμπελακι… :stuck_out_tongue:

Ηταν να παω στην πατρα αυτο το ΣΚ αλλα τελικα ακυρο. Οποτε σαββατο βραδυ…:wink:
Αυτο που με προβληματιζει ειναι το μοναδικο ατομο που κανω παρεα (κ εκτος φορουμ) δεν θα ερθει σε αυτο το παρτυ… Αρα αμα δεν καταφερω να ψησω κανεναν δεν ξερω αν θα ερθω…:frowning:

Ειναι κανενας Ζωγραφιωτης ετσι ωστε να γυρισουμε τουλαχιστον μαζι??

πολυ θλιψη… εχω εξεταστικη και δεν μπορω να ερθω, οποτε διπλο το κακο: χανω και ac/dc και το παρτυ του rocking :(:(:(:frowning: Κανα παρτακι το καλοκαιρι παιζει και για μας που ειμαστε στα ξενα ? :slight_smile:

ρε για τα παιδιά που δεν ξέρουν κανέναν δεν υπάρχει πρόβλημα, το θέμα είναι να έχετε όρεξη να γνωρίσετε κόσμο…τα ταμπελάκια όντως είναι πάρα πολύ καλή ιδέα…οπότε μην το σκέφτεστε…απλά ελάτε…


Now playing: Backyard Babies - One Sound
via FoxyTunes

Γιατι το κανατε μεσα στις παννεληνιες?? :frowning:

γιατί μετά θα το κάναμε πάνω στην εξεταστική, αργότερα πάνω στα φεστιβάλ, αργότερα πάνω στις διακοπές κ αργότερα τον Αύγουστο…:roll:

Θα μαι κι εγω αυριο!

Θα με αναγνωρισετε απο το αβαταρ μου πανω στο t shirt μου! Σι γιου δερ!

ελάτε να πιούμε κ να γουστάρουμε. ελάτε για να σας γνωρίσουμε κ να μας γνωρίσετε και να δείτε πως και οι mods άνθρωποι (?) είναι κ μάλιστα συχνά μεθυσμένοι

Εγώ δε μεθάω [-X Το αλκοόλ κάνει κακό στην υγεία και προκαλεί εθισμό. Να το αποφεύγετε, μικρά παιδιά.