Haxball league

bastard
shaman
neo
comealot
JTN
Aionios
firestorm
keeper
iron_aris
Martian
arafat_pig
forkboy
spawn7
elmarad
nimlot
Destroyer

έκλεισε η 16άδα.

κανόνες ίδιοι με του tournament. 5’ στο classic, χωρίς goal limit. print screen για το αποτέλεσμα, ποστάρισμα εδώ του room για να βλέπουν όλοι τα ματς, κλπ κλπ

όσο αφορά τα deadlines: εγώ λέω να έχουμε 2 μέρες περιθώριο για κάθε αγωνιστική. αν κάποιος παίκτης δεν μπορεί να παίξει μια αγωνιστική (3ήμερο, εκδρομές, σχολές, κλπ) να συνεννοείται με τον αντίπαλό του και θα παίζουν το ματς σε σύντομο χρονικό διάστημα, όποτε μπορέσει αυτός που θα έχει πρόβλημα. αυτό αν το haxball.gr επιτρέπει τις εμβόλιμες αγωνιστικές. αν όχι, δεν ξέρω, προτείνετε καμιά λύση. μην πείτε το “όποιος δεν μπορεί να παίζει ένα ματς κάθε 2 μέρες να μηδενίζεται”, δεν είναι δίκαιο.
(και δε με συμφέρει, κάθε 2 Σ/Κ πηγαίνω σε σπίτι όπου δεν έχω ιντερνετ =/ )

οι αγωνιστικές το απόγευμα.

παλι 1vs1 θα κανετε?Μπορινγκ.

εντάξει, τα σκορ των εμβόλιμων αγωνιστικών μπορούν να περαστούν μετά, κουλ.

πείτε λίγο, μονά ματς ή διπλά, the real thing?

qft

Επισης προτείνω ανώτατο όριο στα γκολ τα 10.
Δε φταίμε τίποτα να τρώμε εικοσάρες! :stuck_out_tongue:

forkboy αν θες να οργανώσεις το 2χ2, be my guest, δε σε έβαλε κανείς με το ζόρι στη λίστα.

Καλά μωρέ, μια κουβέντα είπαμε αμέσως να αρπαχτείτε!
Anyway, εμένα βγάλτε με από τη λίστα.

Σήμερα έπαιξα μετά από 10 μέρες, και αφού τρόμαξα να συνηθίσω, θυμήθηκα ότι πλέον λαγκάρω παντού.

δεν αρπάχτηκα, απλά δεν έβαλα smiley και παρεξηγήθηκε το ύφος μου.

να, δες:

forkboy αν θες να οργανώσεις το 2χ2, be my guest, δε σε έβαλε κανείς με το ζόρι στη λίστα. :slight_smile:

όποιος θέλει να μπει στο πρωτάθλημα ας ποστάρει ξανά τη λίστα με το όνομά του στη θέση του forkboy.

τρελή επιτυχία το πρωτάθλημα, προβλέπω ακύρωση πριν την 1η αγωνιστική. έπρεπε όντως να κάναμε 2χ2, θα πήγαινε καλύτερα.

Ακόμα μπορείς :slight_smile:


:slight_smile:

μάλλον διψήφιο αϊκιού έχω,έβλεπα το ποστ σου μισό λεπτό μέχρι να το καταλάβω :lol: #-o

τι θα γινει θα ξεκινήσουμε ή περιμένουμε κιαλους?
15 καλα ειναι…

πως θα γίνει το πρωτάθλημα με 15 ρε neo, ο ένας θα έχει ρεπό κάθε αγωνιστική;
επίσης εδώ και 2-3 μέρες έχω ποστάρει και ζητάω απόψεις για το πως θα κανονίσουμε τις ημέρες κλπ, για το αν τα ματς θα είναι μονά η διπλά και δεν συγκινείται κανείς.

αλλά οκ, σε λίγο θα κάτσω να βγάλω τις αγωνιστικές, θα τις ποστάρω, και αν βγει άκρη καλώς, αν όχι μπούχου.

http://www.haxball.gr/league/view/349

όταν τελειώσει η πρώτη αγωνιστική προχωράμε στην 2η, κάντε τα κουμάντα σας

τελευταια αγωνιστικη HSV - St. Pauli

Να βάζαμε και μια διορία?

Firestorm λαμβανεις? Οποτε θες παιζουμε!

Tι ion_aris ρε μαλακες;;;

Τι ειμαι ρε σεις;;; Σοκολατα;;; :stuck_out_tongue:

iron λέει, προφανώς δεν είδες καλά, δεν πειράζει, σε συγχωρώ, συμβαίνουν αυτά.

για τη διορία ρώτησα πριν κάτι ποστς πως θέλετε να το κάνουμε και δεν απάντησε κανείς. τώρα με το 3ήμερο της 25ης δε νομίζω ότι βολεύει να βάλουμε διορία 2 ημερών όπως κάναμε στο τουρνουά.

γενικά το πρωτάθλημα πρέπει να ολοκληρωθεί σε 60 μέρες, μετά το σβήνουν. επίσης, καλό θα ήταν να συνεννοείστε μέσω πμ και όχι με ποστ “έλα τάσο, όποτε θες παίζουμε” κλπ :slight_smile: