Τhe True Warriors of Steel Poll

Τον μεσαιο λογω ανωτεροτητας γκριν ντει εναντι εμ σι αρ και κλασιμπο.Μη σας πω οτι εχει παξει και το Χολιντει στο ριπιτ

I beg to dream and differ from the hollow lies
This is the dawning of the rest of our lives
On holiday:oops:

ανετα τον θεο τον μολκο…

Λοιπον, επειδη ως γνωστο ΕΓΩ ειμαι Ο ΑΝΤΡΑΣ εδω μεσα, Armstrong δαγκωτο επειδη εχει το βλεμμα του ΦΟΝΙΑ.

νταξ αν δεν είναι ΤΡΟΥ οι στίχοι του Longview (βλέπει μακρυά το παιδί στη ζωή του) τότε τι…Μόνο με το Blood Of My Enemies συγκρίνεται sorry κιόλας.

Παραθέτω…

Sit around and watch the tube but, nothings on
Change the channels for an hour of two
Twiddle my thumbs just for a bit
I’m sick of all the same old shit
In a house with unlocked doors
And I’m fucking lazy

Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I’m so damn bored I’m going blind !!!
And I smell like shit

Peel me off this velcro seat and get me moving
I sure as hell can’t do it by myself
I’m feeling like a dog in heat
Barred indoors from the summer street
I locked the door to my own cell
And I lost the key

I got no motivation
Where is my motivation?
No time for motivation
Smoking my inspiration

Sit around and watch the phone, but no one’s calling
Call me pathetic, call me what you will
My mother says to get a job
But she don’t like the one she’s got
When masturbation’s lost its fun
You’re fucking breaking

Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I’m so damn bored
I’m going blind
And loneliness has to suffice
Bite my lip and close my eyes
Slipping away to paradise
Some say, “Quit or I’ll go blind.”
But it’s just a myth

Ευχαριστώ.

Brian Molko διότι οι Placebo μ’αρέσουν ενώ δε μ’αρέσουν οι άλλες 2 μπάντες.

So simple… :stuck_out_tongue:

Παρεμπιπτόντως θεωρώ ούτως ή άλλως τον molko τεράστιο ταλέντο… Έχει δει κανείς το Velvet Goldmine; Για τσεκάρετε κ τα λέμε… :wink:

Οποιος ξαναπει κακο λογο για τον Μπιλι Τζο, θα γευτει και τη δικια μου οργη ε. Και τη συγκεκριμενη πικ που εβαλε ο θρεντσταρτερ την εχω τυπωσει σε μπλουζακι. Δεν μου κανει πια βεβαια αλλα δεν εχει να λεει.:-s

Εχει γραψει στιχαρες, παρα πολυ συμπαθητικα ριφφακια και δεν ντρεπομαι καθολου γι αυτο, αλλα once upon a time παιζει να ημουν χαλαρα η μεγαλυτερη φανμποησα του.

Γιασονα κυλαει ιδιο αιμα στις φλεβες μας, το ξερεις α.:slight_smile:

Ο Μπιλι Τζο είναι θεουλης. Ξέρει να γράφει ο ανθρωπος. Και μουσική και στιχους. Οι περισσότεροι όταν τον θάβουν αυτό που του προσάπτουν είναι το στυλ του.

Εχω ξεθάψει εντωμεταξύ ολη τη δισκογραφία των Γκρην Ντεη. Το insomniac είχα να το ακούσω χρόνια :expressionless:

α. και βάλτε και καμμιά φωτογραφία της προκοπής επιτέλους :stuck_out_tongue:

τωρα μάλιστα

Οι Green Day είναι κατά τι καλύτεροι, οπότε…:wink::!:

[CENTER][/CENTER]

η εικονα ειναι απο τη χθεσινη εμφάνιση των Pinhead Gunpowder, ένα από τα 5, side projects του Armstrong, στη Gilman Street, ενα απο τα ιστορικοτερα πανκ βενιουζ της bay area.

To live έγινε στα πλαισια του να μαζεψουν λεφτα για μια νεαρη δεσποινιδα με καρκινο (:(), η οποία μόνο ετσι δεχοταν οποιαδήποτε οικονομική βοήθεια

Γιαυτο ρε γαμωτο τον αγαπω αυτον τον ανθρωπο, περα απο το γεγονος πως η μουσικη του, οχι μονο με τους green day, μεχει γαλουχισει, και απο αρκετες αποψεις εχει διαμορφωσει τον χαρακτηρα μου, αλλά ολα αυτα πουχει κανει πίσω απο τα φωτα της δημοσιοτητας, το πως νοιαζεται για πολλα ζητηματα, ασχολειται, ΔΡΑ, ειναι αυτο που τον κανει σπουδαιο σαν ανθρωπο.

Και πολλοι δεν γνωριζουν, και σχολιαζουν μονο το αηλαηνερ ξερωγω (κωμικο), και καλα κανουν. αλλα ναι, πρεπει να βγαλω λιγο καημο σε καθε ποστ που αφορα τους γκρην ντεη…

Οσοι αγαπουσαν γκρην ντεη της παλιας περιοδου (και γκρινιαζουν) ας ψαξουν Pinhead Gunpowder…

Kαι ενα βιντ απο το λαηβ χθες http://www.youtube.com/watch?v=ApDMCs5AsUs