Heaven Shall Burn 1/4 Aθήνα (Αn Club) & 2/4 Σαλόνικα (8ball)

αυτό σε τιμά …

αλλά ρώτησα τι θα έκανες …όχι τι δεν …

*πραγματική απορία ε.

κάνω quote τον εαυτό μου 2η φορά, μη με κάνεις να το κάνω και 3η. :frowning:

χαζός μέχρι τα τέρματα… παρατήρησες οτι το ποστ μου έγινε την ώρα που εσύ έκανες edit το δικό σου ετσι ?

τέσπα άρα εσύ θα σουν ένας ήρεμος frontman … cool … υπάρχουν και πιο πολυλογάδες big deal. η μουσική σάρεσε ?

δεν νομιζω πως εχω ξαναζησει κατι τετοιο… και φοβερα ακομπλεξαριστη η μπαντα, παρολο που εχει τοσο κοινο στην ευρωπη, ενθουσιαστηκα που μας εδιναν το μικροφωνο καθε τοσο. φοβεροι πανω στη σκηνη, τα βιντεο που εβλεπα στο τουμπ δεν δειχνουν ουτε το 1/10 απο αυτο που συμβαινει στα λαηβ τους! τρελαθηκα με forlorn skies, endzeit, voice of the voiceless, black tears αλλα ηθελα και ενα weapon they fear (και πολυς κοσμος εκει μεσα απο οτι φανηκε :p) . Δεν περαζει next time! :smiley:

[SPOILER] ΘΕΕ ΜΑΡΚΟΥΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΟ ENDZEIT ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΣ :smiley: [/SPOILER]

Το παίξανε το Weapon they fear, προτελευταίο τραγούδι αν δεν κάνω λάθος

το πρόβλημα δεν είναι ότι είσαι καθυστερημένος, αλλά το ότι δεν έχεις ακόμα ξεκινήσει.

εσύ ήσουν ο πρηξαρχίδας frontman και το πήρες τόσο προσωπικά; αν ναι, προβληματίσου λίγο με το ότι ο κόσμος δεν χτυπιόταν καθόλου με τη μουσική. έτσι, food for thought.

ουτε καν ξέρω τις μπάντες …σε προσωπικό επίπεδο … για να σου λύσω την απορία :wink:

στο λαγούμι σου τώρα μιζέρι να κλαις για τον ημι επαγγελματισμό της ελλάδας με τις άλλες κατίνες 8) … κάνε έντιτ και σε αυτό το ποστ καπάκι για να μου την πεις :lol:

τελικά από μουσική λέγανε τίποτα τα σαπόρτ ?

ρε ΗΛΙΘΙΕ, ένα edit έκανα για να προσθέσω την ερώτησή σου, να φαίνεται σε ποιον απαντάω.

ποιος έκλαψε ρε ΗΛΙΘΙΕ για τον ημι επαγγελματισμό της Ελλάδας;; εσύ βγήκες να υπερασπιστείς τις υπερμπάντες που σου θίξαμε λέγοντας μαλακίες, μη διαβάζοντας τι έγραψα και ρίχνοντάς τα σε ένα edit που τελικά δεν άλλαξε τίποτα απ’όσα σου απαντούσα.

τράβα γαμήσου τώρα κι εσύ στο λαγούμι σου, ΗΛΙΘΙΕ.

κάτσε να αλλάξω πάνες πρώτα … γιατί τρέμουν ακόμα τα πόδια μου .

εμπεριστατωμένος λόγος γεμάτος επιχειρήματα … δεν έχω κάτι να προσθέσω.

μη βρίζεις όμως έχουμε και μικρά παιδιά στο φόρουμ. angel_death έχουμε ένα ban για τον κύριο ? υπάρχει δεδικασμένο νομίζω … 8)

angel_death, μην κάνεις ban τον κλαψιάρη, δεν πειράζει που έβρισε πρώτος και με είπε τέρμα χαζό, μίζερο και κατίνα, πατσίσαμε με το “τράβα γαμήσου”, όλα κουλ.

φοβήθηκες μουνάκι το ban ? :lol::lol::lol:

τι είναι ο άνθρωπος χωρις rockin … η ζωή δεν έχει νόημα. 8)

angel_death μην τον κάνεις ρε … δεν πειράζει . πλάκα είχε κ έτσι .

θες να κάνω edit το προηγούμενο ποστ για να έχεις δικαιολογία για το ότι δεν κατάλαβες πάλι τι έγραψα και πάλι έγραψες μαλακία;

πωπωπω αχιούμορος … ναι κατάλαβα . θες να με κάνω quote μπας κ καταλάβεις εσυ ?

για τη μουσική ακόμα κουβέντα όμως … αν θες το κόβουμε . αν όχι .εχω ένα δίωρο ακόμα άνετα που βαριέμαι . όλος δικός σου :stuck_out_tongue:

για τη μουσική, πίστευα ότι έγινα κατανοητός με αυτό που είπα σε προηγούμενο ποστ. για να μην κοπανιέται ο κόσμος και να χρειάζεται συνέχεια τα παρακάλια του τραγουδιστή για να γίνει ένα μικρό πιτ, ε κάτι θα πάει στραβά.

η πρώτη μπάντα (σόρυ που δεν θυμάμαι το όνομα, αλλά μπήκαν τελευταία στιγμή στο lineup και δεν βρήκα να αναγράφονται πουθενά) ήταν αξιοπρεπέστατη, παρά την σχετική απειρία τους. οι άλλοι 2, παίζουν χιλιοπαιγμένα πράγματα και εμένα προσωπικά δεν με άγγιξαν.

εντάξει τώρα, να συνεχίσουμε τα μπινελίκια;

(άσχετο, ας μου απαντήσει κάποιος για τον ντράμερ των hsb)

κοινώς αν δεν το πιασες από την αρχή, και επειδή το κάναμε αρκετά τούμπανο απο σπάμινγκ το τοπικ , το όλο θέμα ήταν οτι στα αρχίδια μας αν δεν σάρεσε το κούρεμα του τραγουδιστή ή αν εσύ θα το κανες αλλιώς … η γνώμη σου για την μουσική ίσως να χε μια μεγαλύτερη βαρύτητα και να τύγχανε ενός κάποιου σεβασμού αν είχε πιο σοβαρά επιχειρήματα … οι ελληνικές μπάντες πρέπει να κρίνονται όπως κάθε άλλη μπάντα και το αντίστροφο … άποψη μου . αλλά καλή άποψη μου φαίνεται. σίγουρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του και κρίνεται από αυτές . λανθασμένο άρα το να μιλάει όλη την ώρα ο τραγουδιστής . λανθασμένο όμως και το οτι εσύ διάλεξες να αναφέρεις μόνο αυτό. άποψη μου πάντα… αλλά καλή μου φαίνεται κ αυτή.

καλύτερα ? αν θες συνεχίζουμε μπαναγίες … εμένα στην πούτσα μου το ban…

μπασταρντ απ’ τη στιγμη που δεν παιρνεις απο λογια και λες συνεχως τα δικα σου, θ’ αναγκαστουμε να σε σαπακιασουμε στο ξυλο. να προσεχεις τους αγνωστους.

πρόσεξε, δεν ανέφερα τίποτα για το κούρεμα του τραγουδιστή. το πως μιλάει στο κοινό, τι λέει και πως το χειρίζεται όμως είναι μεγάλο θέμα για όποιον θέλει να κάνει κάτι καλό πάνω στο σανίδι. όντως λάθος μου που δεν ανέφερα τίποτα για τη μουσική. απλά από ένα σημείο και έπειτα είχα ξενερώσει τόσο πολύ που όσο πορωτικά και να έπαιζαν (που ΔΕΝ έπαιξαν) δεν υπήρχε περίπτωση να “κάνω λίγη κίνηση”.

το " η γνώμη σου για την μουσική ίσως να χε μια μεγαλύτερη βαρύτητα και να τύγχανε ενός κάποιου σεβασμού αν είχε πιο σοβαρά επιχειρήματα " δεν το σχολιάζω καν, άποψή σου είναι και απ’ότι γράφεις τις απόψεις σου τις θεωρείς καλές (duh)

λοιπον κανε και το 5 εντιτ στη σειρα και σχολιασε αυτο που εγραψα, αλλιως οντως θα σε πετυχουμε ξενοιστο καποια στιγμη και θα κουβαλαμε μαζι βαζακια.

*κάνω quote και βάζω σαχλό smiley για να “σχολιάσω” το γαμάτο ποστ.

\:D/

ρε ΜΠΑΣΤΑΡΔΕ εννοουσα να πεις μερα και ωρα.