Heaven Shall Burn - 17/4 8ball Salonika, 18/4 Sfentona Athens

SALONIKA HARDCORE CREW: telika oristika akiro to live twn heaven shall burn… kaname prospatheies na tous feroume to epomeno sav.ko alla de mporoun… osoi exete promitheftei eisitiria ta lefta sas tha ta parete pisw ap to magazi pou pirate to eisitirio… tha ta poume sintoma me allo live… na ste kala… :frowning:

ξενέρωσα τη ζωή μου.

kaname prospatheies na tous feroume to epomeno sav.ko alla de mporoun

οποτε κι οι Αθηναιοι τα @@ μας θα δουμε i suppose

εε λογικά ναι και εμείς τα @@ μας θα δούμε.:(:frowning:
Ας περιμένουμε τουλάχιστον μέχρι δευτέρα μπας και γίνει κανά θαύμα, αλλά δεν βλέπω…

Πραγματικά κρίμα, ελπίζω να έρθουν σύντομα.

δεν εχει βγει ακομα επισημη ανακοινωση σωστα?

την πόσταρα 4 ποστς πιο πάνω.

Ε μας γάμησε ενα υφαίστειο. Τόσα χρόνια υπάρχει σε αυτό τον κόσμο τώρα βρήκε να μας κάνει την ζημιά

Τελικά μπορούμε να πάμε να πάρουμε τα λεφτά μας πίσω?

Ναι από εκεί που το πήρες.

για αθήνα ισχύει το ίδιο? άντε μπας και πάμε kylesa!

Σήμερα το πρωί πήγα ticket house (Θεσσαλονίκη) και μου επέστρεψαν τα χρήματα κανονικά.:slight_smile:

Οκ ευχαριστώ. Οπότε πάω και εγώ αύριο να μου αλλάξουν το ticket και να το κάνουν για τους Haggard, με την ελπίδα να έρθουν.

Μην ξανακούσω γρουσούζικα σχόλια για την συναυλία των Haggard εεεεε!!!:lightsabre:
Θα γίνει ο κόσμος να χαλάσει!!! Άσε που θυμάμαι ότι το 2008 είχαν έρθει με πούλμαν, οπότε δεν έχουμε φόβο. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!:papas:

Επιστροφη χρηματων απο τα εισιτηρια της συανυλιας των Heaven Shall Burn.
Επιστροφη χρηματων απο τα εισιτηρια για τη συναυλια των Heaven Shall Burn θα γινονται μονο απο το Ticket House (Πανεπιστημιθου 42 , εντος στοας). Οσοι αγορασαν απο αλλου τα εισιτηρια τους , για εξαργυρωση θα απευθυνονται ΜΟΝΟ στο Ticket House.Ολες οι επιστροφες θα πρεπει να πραγματοποιηθουν εντος 10 ημερων.

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=13608314&blogId=533033657