Heaven Shall Burn

το εισιτηριο ποσο εχει? το ψηνω και εγω:)

22 ευρώ έχει.
Ρε γαμώτο μάλλον δεν θα πάω, γιατί θα τελειώσει το πρωί. Ξενέρωσα. :thumbdown:

Εγω δεν θα ανεβω γιατι δεν εχω καπου να μεινω. :?

ελα ρε ulver να τα σπασουμε!!!

λοιπον το αργοπορημενο ποστ ριβιου της συναυλιας :slight_smile:

ξεκινησανε οι decayed truth,πιτσιρικια,οι μισοι με ιμο λοοκ,οι μισοι με μακρυ μαλλυ.μεταλκορ.αρκετα καλοι,συνθετικα και εκτελεστικα για την ηλικια τους!!!παιξανε και as i lay dying το 94 hours!!γαμω

επομενη μπαντα ητανε οι the voldera cult.μπαντα με την οποια επαθα ενα μικρο σοκ,καθως ζωντανεψε μπροστα μου σχεδον ολη η σκηνη των converge,botch,nora και λοιπων γκρουπς απο την μασαχουσετη,βοστωνη,σιατλ κλπ κλπ
καταπληκτικοι λοιπον,το hardcore τους με τις math-noise εξαρσεις ητανε τελειο, με πολυ καλο εκτελεστικο επιπεδο και αποτελειωμα με το eagles become vultures των converge να μου παιρνει τα μυαλια και να με αφηνει να ζηταω κι’αλλο.μπραβο παιδια.

στην συνεχεια και αφου στα ηχεια ακουγωταν για αγνωστο λογω hip hop σκανε οι eden demise
αμερικανικο hardcore new yorke style.φαινεται οτι ητανε αρκετα γνωστοι στο χωρο.δυναμικη λαιβ παρουσια και μια διασκευη earth crisis οπου ανεβηκε ο τραγουδιστης των stagnate και μοιραστηκε τα φωνητικα!!

οι rafflesia απο το βελγιο παιζανε και αυτοι κοινοτυπο μεταλλικο hardcore στα χναρια των heaven shall burn και caliban.καλη παρουσια και αυτοι,κεφι,αλλα μουσικα τιποτα ενδιαφερον

τα πραγματα καλυτερεψαν με τους maroon,αλλα και αυτη μια απο τα ιδια μουσικα.παντως δυνατο λαιβ

και τελος οι φοβεροι heaven shall burn
νταξ δεν εχω πολλα λογια να πω.
ξεκιναω με το μοναδικο μειονεκτημα της βραδυας:τη μικρη διαρκεια της εμφανισης τους.μια ωρα δεν πρεπει να την κλεισανε.δεν ξερω γιατι.επρεπε να φυγουν?το χανε κανονησει ετσι λογω μινι φεστιβαλ??
τεσπα.οτι και να ητανε,αυτη την λιγη ωρα που παιξανε τα σπασανε στην κυριολεξια.η ατμοσφαιρα μεσα στο κλαμπ εγινε καλοκαιρινη απο το ατελειωτο mosh και headbanging που πραγματοποιηθηκε.

για την ιστορια παιξανε πανω κατω

3 απο το νεο αλμπουμ (ξεκινησαν με το φοβερο endzeit , like a thousand suns και forlon skies)
counterweight, profane believers, of no avail και mybestfriends.com με το οποιο κλεισανε απο Deaf to our prayers
the weapon the fear,the only truth και voice of the voiceless απο Antigone
και κλασσικα το behind the wall of silence απο Whatever it may take

παρατηρησεις:
1)πολυ καλη προσελευση του κοσμου.δεν ξερω αν ηρθανε για ολη την φαση ή επειδη παιζανε φιλοι τους στα ελληνικα σαπορτ.γιατι συμβαινει και αυτο.παντως ητανε ευχαριστα
2)αρκετοι ιμο!γιατι και πως ζουνε αναμεσα μας?!?!
3)τσιμπησα γαματο μπλουζακι hsb.
4)ανακοινωθηκε και επισημα το live των converge!!!

Εγώ πάλι πήγα στους Tsopana Rave…:stuck_out_tongue:
Κι ήθελα να πάω HeavenSarbel…:frowning:

Eden Demise δικοί μας είναι (ex Providence)…

Για πες για Converge…:-s