Heavy By The Sea 2014

Σαν κυκλοι…

Ρε παιδιά,ξέρει κανείς τι παίζει με Ticketarena; Έχω αγοράσει εισιτήρια από το site τους απ΄την πρώτη μέρα κυκλοφορίας κι ακόμα δεν έχουν έρθει, στα mail δεν απαντούν. Τι διάολο;

εμ, ας πρόσεχες… το viva σε χάλαγε; :stuck_out_tongue: (και έχει και χαμηλότερη προμήθεια)

μηπως εγινε κανα μπερδεμα στα στοιχεια.εγω megadeth που ειχα παρει τοτε.με πηρε τηλ ο κουριερ πριν οτι ερχετε.και τοτε ειμουνα στη δουλεια.και του λεω βαλε το φακελο κατ απτο χαλακι.χαχα.παρτους τηλ καλυτερα.μονο ετσι απαντουν.μην περιμενεις απο mail

Το θέμα είναι ότι δεν έχουν τηλέφωνο στο site τους κι αναγκάστηκα να πάρω στην Detox. Αυτοί μου είπαν πως επειδή τους το έχουν ξαναπεί, θα επικοινωνήσουν μαζί τους. Τραγικοί τύποι.

edit: βρήκα τηλ. τους και μου είπαν πως δεν έχουν εκτυπωθεί ακόμα.Για την ταλαιπωρία θα κεράσουν και τρίγωνο πανοράματος

βλεποντας τα ατεντ ως τωρα στο φεστιβαλ.αμα δε βγαλω γκομενα να μη με λενε Blackie!το ειχα ξαναπει και στο λαιβ των graveyard,το συγκεκριμενο ειδος μαζευει πλεον τις καλυτερες θυληκες υπαρξεις!

ανήκουν σε κοινό είδος οι deftones με τους graveyard…???

Αν δεν ανήκουν, να μην τον λένε μπλάκη.

Ε ναι,ολοι ποστροκ ειναι.

Ναι, δεν είναι χέβι μέταλ

χαχα.σαν παραδειγμα.χοντρικα

Τι “χοντρικά” μωρέ κινητό facepalm generator

:’’’’)

Για εσας που κανετε χιουμορακι με την Παολα μετα το φεστιβαλ… Εχετε μπερδευτει λιγακι.

Το να συγκρινεις την συγκεκριμενη “καλλιτεχνη” με τους Deftones αλλα και
ολοκληρη την προσπαθεια που εγινε απο τους διοργανωτες του φεστιβαλ ειναι λιγο προσβλητικο για εμας που γουσταρουμε.
Ενταξει heavy κατασταση ακριβως δεν θα ειναι αλλα ας μην κολλαμε στις λεξεις και ξεκολληστε πια απο τις ταμπελες.

Μεταλας ειναι αυτος που δεν εχει στην ντουλαπα του αλλο χρωμα απο μαυρο και εχει μαλλουρα και μουσι 5ετιας;
Η οι γκομενες με τις 3πατες αρβυλες και τα σκισμενα καλσον;; Οκ εγω δεν φοραω τετοια αλλα εκλαψα οταν ακουσα 1η φορα live το creeping death και το angel of death.
Επισης τσουτσουριασα ακουγοντας περυσι το fucking hostile στο hbts.
Ταυτοχρονα ομως γουσταρω και Deftones. Κρεμαστε με. Διαφορετικο στυλ και καπως progressive αλλα μπανταρα.
Σε οποιον δεν αρεσουν τετοια ακουσματα, ας μην παρευρεθει.

Ανοιξτε ματια και αυτια και απλα ακουστε ΜΟΥΣΙΚΗ. :slight_smile:

Τώρα εσύ γιατί μιλάς σοβαρά? Ε, γιατί?

Γιατι καπου πρεπει να ξεσπασω και εγω.
Τι καλυτερο απο το φορουμ του rocking? :stuck_out_tongue:

Δεν νομιζω να εκραξε κανεις αυτους που ακουνε Deftones. Οσον αφορα αυτους που εκραξαν το φεστιβαλ, για μενα ειναι λαθος. Deftones δεν ακουω και ουτε προκειται γιατι δεν μου αρεσουν καθολου,αλλα σε σχεση με περσυ που ειχα παει φυσικα,καμια σχεση τα ονοματα.
Απο κει και περα, καλα κανει η Detox και φερνει και τετοια ονοματα στο φεστιβαλ που ακουει και αλλος κοσμος και σιγουρα θα μαζεψει κοσμο. Τουλαχιστον μαζι με ολους αυτους δεν πεταει και μια Lana Del Ray ασ πουμε, οπως καποιοι αλλοι…
Δεν γουσταρουμε,δεν παμε…

Σωστο σε βρισκω. :thumbup:

Αύριο στις 12.00 μια ακόμα ανακοίνωση για τo Heavy By The Sea 2014.

Behemoth!