Heavy By The Sea 2014

αν ακολουθηθει το πλανο Tool με τακτικα εξωφυλλα σε μεταλ χαμερ και σε μεταλ σαητς σε μερικα χρονια θα εμπιπτουν στην κατηγορια τρου επιβαλετε.

Αυριο στις 12 η detox κανει ανακοινωση σχετικα με hbts

[COLOR="#FF0000"]LADY GAGA[/COLOR] ΟΕ ΟΕ ΟΕ, ΟΕ ΟΕ ΟΕ, ΟΕ ΟΕ ΟΕ!

Χα χα χα χα. Πάντως τι περιοδεύει στην Ευρώπη ετσι κάπως πιο εναλλακτικό ; Κανα rob
zombie κανα sound garden ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αντί να τρέχουμε στην Πάολα μετά, δεν κάνουν την παλικαριά να την ανακοινώσουν στο φεστιβάλ?

Εκείνες τις μέρες θα είναι και οι Monster Magnet εις τας ευρώπας

τώρα μιλάμε σωστά

Αυτή ειναι εντελώς τρου ρε ! Αφού ακούει παλιούς Metallica και iron maiden !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτοί που θα ταίριαζαν πολύ και δεν έχουν έρθει και ποτέ είναι οι αναγεννημένοι Alice In Chains. Βέβαια, είναι πολύ προτιμότερο να έρθουν μόνοι τους σε κλειστό χώρο, αλλά λέμε τώρα.

να πω κ εγω τον καημο μου…φεστιβαλ ειναι, οι μπαντες πρεπει να ειναι απο διαφορετικα “ειδη” για να μαζευτει περισσοτερος κοσμος… χωστε μια γκλαμ μπαντα, κατα προτιμηση απο αμερικα… 8)

Ρε παιδιά από τη στιγμή που έχει ανακοινωθεί και επίσημα ότι headliners της βραδιάς θα είναι οι Deftones τι είναι αυτά που γράφετε για Monster Magnet, Alice In Chains και glam μπάντες από το Αμέρικα? Εκτός αν ανακοινώσουν και καμια δεύτερη μέρα φεστιβάλ (λέμε τώρα).

Ποιος μίλησε για headliners Μονστερ Μαγκνετ; Είναι καλή μπάντα (+ ότι κολλάει με το συγκεκριμένο φεστιβάλ) αλλά δεν είναι για να είναι headliner σε φεστιβάλ (εν αντιθέσει με τους Deftones)

GHOST!

μεσαίωνας!

γαμώ θέλω πολύ να δω ghost ξανά αλλά δεν τα σκάω μόνο γι’ αυτούς…

Αυτά είναι !!

εγινε μαλακια!

Ghost τα σπανε live!
Πολυ καλο line up μεχρι τωρα.

Το event εξελίσσεται πολύ καλά και αν ήμουν αθήνα θα τρεχα για εισιτήριο… αν κάτσουν οι μέρες να μην παίζει δουλειά το καλοβλέπω το ταξιδάκι…

ghost θα τιμησουμε