Heavy By The Sea 2014

Ξερουμε ξενοδοχειο;;; Αν ειναι στελνω και πμ.

δε βγαζει ρε φοτο λεμε.με τιποτα.μονο υπογραφη.εγω ελπιζω να εχω ΑΑΑ τοτε,για να τους βρω backstage.πιο πιθανο το μετροπολιταν.αλλα οταν ερθει η ωρα τοτε,θα δουμε.

Μπαταριες;;

Για τον δονητή ντεεε :stuck_out_tongue:

Έτσι ενημερωτικά, ο Papas βάζει μια τζιφρα και τα Ghouls βάζουνε για υπογραφές κατι μεσαιωνικές σφραγίδες. Τουλάχιστον έτσι έγινε στο περσινο Hellfest

σωστος.σα κατι τριγωνα ειναι αυτες των ghouls.

Τα οποία γυρνάνε πώς;

αν τα γεμίζουν και με κρέμα τα τρίγωνα είναι άρχοντες

Μια που το έφερε η συζητηση καιρό εχω να φάω τριγωνο πανοράματος.

Ελενίδη αυστηρά

Σαν κυκλοι…

Ρε παιδιά,ξέρει κανείς τι παίζει με Ticketarena; Έχω αγοράσει εισιτήρια από το site τους απ΄την πρώτη μέρα κυκλοφορίας κι ακόμα δεν έχουν έρθει, στα mail δεν απαντούν. Τι διάολο;

εμ, ας πρόσεχες… το viva σε χάλαγε; :stuck_out_tongue: (και έχει και χαμηλότερη προμήθεια)

μηπως εγινε κανα μπερδεμα στα στοιχεια.εγω megadeth που ειχα παρει τοτε.με πηρε τηλ ο κουριερ πριν οτι ερχετε.και τοτε ειμουνα στη δουλεια.και του λεω βαλε το φακελο κατ απτο χαλακι.χαχα.παρτους τηλ καλυτερα.μονο ετσι απαντουν.μην περιμενεις απο mail

Το θέμα είναι ότι δεν έχουν τηλέφωνο στο site τους κι αναγκάστηκα να πάρω στην Detox. Αυτοί μου είπαν πως επειδή τους το έχουν ξαναπεί, θα επικοινωνήσουν μαζί τους. Τραγικοί τύποι.

edit: βρήκα τηλ. τους και μου είπαν πως δεν έχουν εκτυπωθεί ακόμα.Για την ταλαιπωρία θα κεράσουν και τρίγωνο πανοράματος

βλεποντας τα ατεντ ως τωρα στο φεστιβαλ.αμα δε βγαλω γκομενα να μη με λενε Blackie!το ειχα ξαναπει και στο λαιβ των graveyard,το συγκεκριμενο ειδος μαζευει πλεον τις καλυτερες θυληκες υπαρξεις!

ανήκουν σε κοινό είδος οι deftones με τους graveyard…???

Αν δεν ανήκουν, να μην τον λένε μπλάκη.

Ε ναι,ολοι ποστροκ ειναι.

Ναι, δεν είναι χέβι μέταλ