Heavy Metal Championship Β' Φάση Όμιλος 8/8

εγω δεν ανεφερα καποιον συγκεκριμενα αλλα απο οτι φαινεται οποιος εχει την μυγα…να την φερει πισω που λενε και στο χωριο που δεν εχω :lol:

Μόνο στο ροκινγκ θα μπορούσαν οι PoS να είναι πάνω από την μεγαλύτερη μπάντα των 90s [-X

ε αρχιζει και γινεται λιγο εκνευριστικο αυτο με τους PoS λες και ειναι κανενα μικρο συγκροτημα…Δεν ψηφιζουμε ποιος ειναι ο καλυτερος η ο πιο “μεγαλος” ιστορικα αλλα ποιος μας αρεσει περισσοτερο ή ισως εχουμε περισσοτερη ορεξη να ακουσουμε τον τελευταιο καιρο.

Οι PL ειναι απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα αλλα οπως και να το κανουμε οι PoS μου αρεσουν περισσοτερο για διαφορους προσωπικους λογους…Δεν νομιζω οτι θα ερθει και η καταστροφη του κοσμου αν περασουν πρωτοι σε ενα δημοψηφισμα…

επειδή δεν ζούμε, όμως, στα 90’ς είναι από πάνω :wink:

Εντάξει γούστα είναι αυτά…άβυσσος.

'Ντάξει οι Priestαροι το 'χουνε πάρει στο ρελαντί και δεν το χάνουν με τίποτα οπότε κάνουμε μια καλή και το ρίχνουμε Enforcer.

edit

Ασ’ τις μαλακίες ρε. Όταν εσύ ήσουν έφηβος οι άνθρωποι ζούσαν ακόμα πάνω στα δέντρα και δεν είχαν ανακαλύψει τη φωτιά. Πού τους βρήκες τους PoS? Κανά μαμούθ αν άκουγες και πολύ σου είναι.

Σ’ αυτή τη ζωή εννοώ.

Οι pos δρν ειναι αυτοι που τους ακουνε οι γκομενες για να το παιζουνε ψαγμενες;;

exactly! Και γενικά αν και πιστεύω ότι οι γκρίνιες είναι πλασματικές, χαλαρώστε λίγο. Ο καθένας έχει δικαίωμα να υποστηρίζει το [B]προσωπικό[/B] του γούστο. Και δε νομίζω να τίθεται θέμα περί αξίας των priest και των pl μιας και έγινε λόγος.

Α και http://www.youtube.com/watch?v=piv5w0ZdFXs[SIZE=“7”][B].-[/B][/SIZE]

δακρυα παντου

Kαλα αν δε χαβαλεδιασουμε (με ολιγον απο μουσικη κουβεντα) σε τετοιο τοπικ που θα το κανουμε? Να μπουμε στο τοπικ των εκαστοτε συγκροτηματων να το μπαχαλεψουμε? Ελεος…
Συγκεκριμενα, εγω την “επεσα” σε Γρακχο και Deckard που ηξερα οτι δε θα περξηγηθουν. Αραχτε!

Μου αρκει κι αυτο σαν απαντηση 8)

ολοι ξέρουμε οτι γινεται χαβαλες. και η μαρια που απάντησε σοβαρά.(χωρις την απαντηση σε ελρικ :lol:)

απλά αμα σου την πει κάποιος για την αγάπη σου , ξεχνιέσαι

σίριουσλι δε θα άντεχα χωρίς τη γεροντογκρίνια του Γράκχου

Ο πλανήτης τι θα κανε χωρίς τις μελιστάλαχτες “ραψωδίες” του Gildenlow :!:

ενώ έτριξε συθέμελα από την γλυκιά κατάθλιψη των (πλέον βετεράνων) βρετανών gothic metalers/dark rockers

Εσύ μωρή κυρία μη φύγεις, θα σε σκίσω σε καμιά ώρα επί του θέματος, γιατί τώρα πρέπει να κλείσω.

ΑΑΑΑ ΜΠΗΚΕΣ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Ε; ΕΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ.

[B][SIZE=“7”]GOTHIC
SHADES OF GOD
και
ICON

ΕΙΝΑΙ “ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ” ΡΕ ΑΘΛΙΕ, ΡΕ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΕ ΟΠΑΔΕ ΤΟΥ ONE SECOND;[/SIZE][/B]

Μη ρε, θα σου ανέβει η πίεση και θα τρέχουμε…

“second” μόνο στο “second love” παιδιά.