Heavy Metal Championship-Προημιτελικά, Match 2

Με πολύ δυσκολία Metallica

κάπως έτσι τον πίνουν οι Primordial που πέφτουν με Maiden, κρίμα για την ομάδα, τι να γίνει, συμβαίνουν αυτά, και μέχρι εδώ που φτάσαμε επιτυχία είναι, άντε και του χρόνου, ελπίζουμε σε ένα αλλαγμένο και πιο ενδιαφέρον poll, Πλατινί κάνε κουμάντο λέμε

Ρίξτε ιδέες να δούμε πως θα γίνει το επόμενο :slight_smile:

Οι 4 φιναλίστ (Maiden, Priest, Sabbath και ACDC) να πάνε σπίτια τους να ξεκουραστούν, τόπο στα νιάτα.

Ή να γίνει Poll με συγκεκριμένη era, πχ μόνο για τα 00’s. Ή στημένη κλήρωση και να παίξουν οι Warlord εναντίον Kreator.

Ή να γίνει πρωτάθλημα καλύτερων τραγουδιστών του χέβυ μέταλ σύμπαντος. Ή των 100 μεγαλύτερων metal monsters. Ή των καλύτερων ελληνικών συγκροτημάτων. Ή των καλύτερων δίσκων-ντεμπούτο. Ή των 200 δίσκων που πρέπει όπως και δήποτε να έχει ένας μεταλλάς. Ή των μουσικών που πέθαναν και πήγαν στην Heaven’s Great Band.

[SIZE=1](τα τελευταία είναι ξεσηκωμένα από τα αυγουστιάτικα αφιερώματα του χάμερ)[/SIZE]

Μια χαρά ιδέες. Και σημαντικότερους δίσκους ανά είδος έχω σκεφτεί. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι θα γεμίσω Poll τον τόπο και στο τέλος δε θα το γλιτώσω το μπινελίκι. :stuck_out_tongue:

1.κάτσε να τελειώσει τούτο
2.περίμενε τη νέα σεζόν, να ξεκουραστούν και οι παίκτες :slight_smile:

Εγω παντως πιστευω πως η παραγκα εφερε εδω τους Primordial. Eλεος στο τοπ-8…
Ηeavy Metal Championship = Super League . -

…αυτά είναι…οι Metal Gods πάντα πρώτοι:):!:

Εν τω μεταξύ ρε Dark Knight άκου τώρα τι πρόσεξα λέει εγώ κοιτάζοντας όλη τη μέχρι τώρα πορεία του “πρωταθλήματος”:

Με κάποιον τρόπο κατάφερες να μη συμπεριλάβεις σε κανέναν από τους αρχικούς ομίλους τους… Bathory.

Εκτός κι αν κάνουν πουλάκια τα μάτια μου (που δε νομίζω, γιατί είπα “ρε δε γίνεται” και τσέκαρα τους ομίλους 3-4 φορές), ΑΠΟΛΟΓΗΣΟΥ.

Σεβάσμιε γέροντα, θαρρώ ότι ο poll starter βάζει μπάντες που είναι ακόμα ενεργές. Εξ ου και η απουσία Bathory, Savatage και λοιπών.

Άμα είναι έτσι, πάσο.
Γιατί αν δεν υπήρχε τέτοιος κανονισμός, δε θα υπήρχαν ούτε Primordial στους ‘‘8’’ - τόσο απλά.

Καλά ναι, τα ευκόλως εννοούμενα παρά και λείπονται.

Αν με Primordial βγαζουμε τα BathorΙκα απωθηυμενα οκ!!

Όπως ήδη απάντησε και ο Πάνος και γράφω και σε όλα τα Thread της πρώτης φάσης, υπάρχουν μπάντες που είναι ενεργές συναυλιακά και δισκογραφικά.

οι τελευταίοι δίσκοι των Primordial πατάνε με άνεση ό,τι έβγαλαν τελευταία οι υπολοιποι 7, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γκρινιάζετε

Έτσι είναι! Πεσ’ τα! Άσε που και πολλά group που έμειναν απ’ έξω θα μπορούσαν να είναι εδώ τώρα…

Oι μισες μπαντες της γης βγαζουν καλυτερους δισκους απο τους περισσοτερους του τοπ 8 δεν εχει να λεει. Εκτος αν ψηφιζουμε την τωρινη κατασταση.

Κουβεντα να γινεται ε, πιστευω αυτο ειναι το νοημα του ολου πραγματος, να κανουμε λιγο χαβαλε ε

Εν τωμεταξυ ψηνεται η επικη ανατροπη!!! Freakhood παρε θεση!!

Τι κάνετε μωρέ;

Θα βγουν οι λεφτάλικα!!!

Όχι άλλοι λεφτάλικα!!! ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ ΛΕΦΤΑΛΙΚΑ!!!

Έλα… λίγες ψήφοι έμειναν για να πετάξουμε εκτός τους ιερείς του ιούδα!
Πάμε για τελικό μετά! Ξυπνήστε Metalli-fans! Κάντε τους haters να πρασινίσουν από το κακό τους :smiley:

ωραία, ας αφαιρέσει κάποιος τώρα όλα αυτά τα “νέα” πρόσωπα που μπήκαν χτες για να κάνουν την “ανατροπή”. γιατί αμα είναι έτσι θα βγάλουμε και μεις τους primordial νικητές στο τέλος :wink: