Heavy Metal Championship-Προημιτελικά, Match 3

όχι, θα το πάρουμε καθαρά !

Τετοιο δερβι από το βυζάκηδες-κωλάκηδες έχει να γίνει…
Μεγάλη μάχη…

Το βυζάκηδες-κωλάκηδες έχει αρχίσει να 'χει ξεκάθαρη διαφορά :stuck_out_tongue:

Αν περάσουν οι Primordial τους AC/DC σε forum που λέγεται rocking, θα είναι ότι πιο σουρεαλιστικό έχω δει…(και δέν είμαι οπαδός AC/DC) .

…έρε να το δούμε αυτό:p :slight_smile: :!:

Μην ξεχνάμε ότι το φόρουμ που λέγεται ροκινγκ είναι το φόρουμ όπου έχει ποστάρει ο ίδιος ο Nemtheanga. Ο Angus Young πού είναι, δεν τον βλέπω να κάνει λογκιν!

…ολόσωστος:):!:

Primordial με το πιστόλι στον κρόταφο απο μέλος του φόρουμ

σφύρα το να φύγουμε

Πολυ μεγαλη μπαλα απο τους Ιρλανδους! Το απολυτο outsider ανατρεπει ολα τα προγνωστικα! Ληξτο λεμε!

Υπαρχει ενας καλπικος ποντος υπερ των ACDC απο το account ‘‘ΜΑRIOMANSON’’ που δημιουργηθηκε για τις μαζικες ψηφους στους metallica.

Παρακαλειται η γραμματεια να διορθωσει τον πινακα του σκορ.

Γιατι καλπικος ρε φιλε? 25/11 τον δημιουργησα τον λογαριασμο,πολυ πριν τα JUDOMETALLOκαραγκιοζιλικια.
Αν υπαρχει ορος για οσους ψηφιζουν,να συμμετεχουν postαροντας,η να ειχαν παρουσια πριν το παιχνιδι που δημιουργησε ο Darkknight,τοτε δεν τον αντιληφθηκα και φανταζομαι η ψηφος μου ειναι ακυρη,οχι ομως καλπικη.

Ρε Night Sky, πάλι μαλακίες λες.

ΛΗΧΤΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΟΚ, λαθος μου τοτε, σορρυ φιλε.

Νταξει ρε Γρακχε, ολα εκεινα τα nicknames με κεφαλαια ηταν, ειχε και 0 posts, και παρασυρθηκα, αμεσως να με φας.

Έτσι είμαι εγώ ρε. Φαταούλας.

Με γκολ στο 90παρά μένει έξω παρά την αξιοθαύμαστη προσπάθεια το αουτσαιντερ…

Δεν πέρασε αυτή τη φορά άλλη μία απόπειρα χάλκευσης των αποτελεσμάτων… :slight_smile:

Λάθος θρεντ μαν

σκρολ απ μαν για κλαψουρίσματα διαφόρων περί κάλπικων ψήφων κλπ 8)

Δε με κατάλαβες μικρέ ανόητε Μετάλλιφαν.
Εννοώ ότι στο προηγούμενο πολλ μόνο έγινε απόπειρα χάλκευσης αποτελεσμάτων, η οποία δεν πέρασε. :slight_smile: