Hellfest (20-22/06/2008, Clisson, Γαλλία)

Μπα. Μακαρι.

Εκτελεστικα αψογοι, σκηνικα χλιαροτατοι. Ξεχασα ν αναφερω περι Ministry που σκισανε, το εκπληκτικο σοου
των In Flames που εδω αμφιβαλλω αν θα το δουμε, την απογοητευση του φεστ που ακουει στο ονομα Borgir συν οτι πηραμε λαφυρα σετ λιστς Disfear και DEP (μισο), καθως και πενα Forbidden - δωρο Κασερινου καθως αυτουνου δε του αρεσουν κι εγω ημανε καγκελο ενω παιζαν.:lol: Τον ευχαριστω και δημοσια. BTW ο Κασερινος επιασε τη μπλουζα του Οστιν, ο οποιος ηταν απ τους καλυτερους φροντμεν. Οπως σωστα ανεφερε κι ενας εκ του τιμ, λιωσαμε να μαζευουμε τις ροχαλες του απο κατω.:lol: Μεγιστος.

Οι In flames είναι πλέον πολύ μεγάλη μπάντα για να ρθουν και από εδώ…

@Angmar: Καλή η φάτσα σου, ωραίος είσαι, αλλά καμιά photo από συγκρότημα θα ποστάρεις; :-k

Κατσε να τις λαβω κιε γω. Καμια 10ρια εχω τωρα, τις περιμενω. Αντιμετωπισαμε παντως προβληματα κι εχω μονο απο μπαντες της τριτης μερας. Παρτε 3-4 που εχω προχειρες

At The Gates σε φαση που απο κατω γινοταν της ποπης.

Ο Κασερινος κι οι Μεσουγκα. :stuck_out_tongue:

Νατοι παλι οι Μεσουγκα.

Municipal Waste is gonna fuck you up!!! Ξυλο, πιτ, (μικρο εστω) ντεθ γουολ κι ελληνικη σημαια.

διορθωνω για at the gates

municipal waste και αλλοι καλλιτεχνες αποδιδανε φορο τιμης στους σουηδους θεους!

Πως ηταν οι Katatonia??

Πολυ καλοι. Οχι βεβαια κατι το συγκλονιστικο, σε φεστιβαλ δεν ειναι το ιδιο.

Επισης, επειδη καποιοι με ρωτησαν για ρεπορτο, πνιγηκαμε στις υποχρεωσεις. Για να κατσω να το κανω σωστα ηθελε ΠΟΛΥ χρονο, αφου παρακολουθησα κυριολεκτικα γυρω στις 50 μπαντες. Δεν εβγαινε, γι αυτο παρτε δω φωτοζ. Περιμενα να τις βαλω μια και καλη οταν θα το γραφα.

Bleeding Through και ξυλο

Dillinger

In Flames (γινοταν της ποπης, που να βγαλεις καλη φωτο)

Meshuggah

Ministry

Morbid Angel

Sick Of It All

Mayhem

Μερικες που ψαρεψα απ το net

Carcass

Death Angel

Candlemass

Dillinger παλι

Dimmu Borgir

Testament

Obituary

My Dying Bride

Iced Earth

Πολυ μακελειο θα πρεπει να 'γινε :!:

γιατι ηταν η μεγαλη απογοητευση οι Dimmu Borgir? τι πειγε λαθος?

Εdit: αρεεεεεεεεε Tardy θεε!! sorry αλλα επρεπε να το πω

Φοβεροί ήταν και οι septic flesh που έπαιζαν στη μικρή σκηνή . Οι katatonia προσωπικά δεν μου άρεσαν καθόλου , οι dimmu καλοί ήταν.
Το θετικό του Hellfest είναι ότι δεν έχει παρά πολλή κόσμο και μπορείς άνετα να παρακολουθήσεις όποιο συγκρότημα θέλεις από καλή θέση.