Helloween/Gamma Ray Reloaded [9.03.2013 Athens],[10.03.2013 Salonika]

Κοιτα αμα μου λεγες για τη 1η μερα που εχει καλυτερο συνολο θα σου λεγα οκ αλλα ρε φιλε εκει πας με τα ιδια περιπου λεφτα μονο για Στιαλ που το υλικο τους δε βγαζει ουτε ωρα.Πιστευω πλεον που δε περισσευουν και φραγκα τα κριτηρια πρεπει να ειναι ξεκαθαρα που θα περασεις καλυτερα αλλα απο την αλλη κι εγω εχω παει σε γκιγκζ μονο για ιστορικους λογους.Τεσπα,πιστευω Helloween θα πας στο τελος=p

Την τελευταία φορά που είχαν έρθει Helloween και Gamma Ray μαζί πως ήταν;; πόσοι είχατε πάει;;

Το πως ηταν μπορεις να το διαβασεις αναλυτικα εδω

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4209&highlight=helloween+gamma+2007

κι εδω

http://www.rocking.gr/live/Helloween_Gamma_Ray_live_se_Athina_kai_Thessaloniki/4010/

Νομιζω κανα διχιλιαρο ειχε.

Εκει θα’μαστε! Ας ελπισουμε σε κανενα 30αρι εισητηριο!

μεταξύ μας, κι εγώ helloween/ray πιστεύω θα σκάσω.

…καλη φαση, στα υπόψην

Τοτε ηταν 40.Mε δεδομενο οτι το ενοικιο των Φαζ/Γκαγκαριν(ενα απο αυτα θα ναι λογικα)δε παιζει να ναι χαμηλοτερο απο εκεινου του χανγκαρ που ειχαν παιξει τη προηγουμενη φορα κι οτι οι αμοιβες των μπαντων δεν υπαρχει ιδιαιτερος λογος να εχουν πεσει,μη περιμενεις κατω απο 35…

Λογικα το σετλιστ των Rays θα ειναι επηρεασμενο κι απο την ολη Skeletons & Majesties φαση οποτε προβλεπω τουμπανο σετλιστ.

35αρι καλό είναι, ο καθένας μόνος του να ερχόταν με ένα πιο μικρό σαπορτ θα πλερώναμε 30 στο χαλαρό.

Δεν ειπα οτι ειναι ασχημο το 35αρι, ουτε και περιμενω χαμηλοτερο απο 35, απλα ελπιζω! :stuck_out_tongue:

Καλά ήταν, μόνο ο ήχος μας τα χάλαγε.
Και τα 2 τελευταία τραγούδια…όλα τα λεφτά.

ελπιζω σε εισιτηριο 12 ευρω…

τοτε ειχανε παιξει σε χαλια μερος.με κακο ηχο.τωρα μαλλον για fuzz το βλεπω.

Στο ταμειο, εεε! Προπωληση 10 ευρω…

3ήμερο:UTH+HELLOWEEN/GAMMA RAY!
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!
:D:D:D:D:D

Ειχα σκοπο να μη το πεταξω, αλλα οι Grand Magus ενα 18ευρω επρεπε να εχουν. Με Amon Amarth και In Solitude, και οι τρεις μπαντες με επιτυχια αυτη τη στιγμη, ειχαν ενα 30ρι ως πακετο. Αν σας αρεσει να πιστευετε ο,τι σας λανσαρουν, εγω πασο! Απο εδω και στο εξης ουτε που θα καθομαι να ασχολουμαι. Θα πηγαινω στις συναυλιουλες μου και τελειωσε η υποθεση…

ψηθειτε να μη το γαμησουμε χωρις να εχει ανακοινωθει καν τιμη

δεν θα γαμησουμε τιποτα, με την ειρωνια τσιτωσα. γενικα δεν ξανασχολουμαι

τι λες ρε συντεκνε, πας καλα ? τσιτωσες με τι ακριβως ? με τον χαβαλε ? grand magus, amon amarth, in solitude τι ασυναρτησιες ειναι αυτες ?.. αν θες να μου πεις κατι εχω και ΠΜ, μην πρηζουμε τον κοσμο εδω ε. :!:

^αυτο!

Μια τιμη ειπα, ουτε γκρινιαξα ουτε τιποτα! Μην το γαμησουμε το θεμα! 8)

ωραιο το πακετακι,για να δουμε