Helloween - Release Festival

Βλέπω τ ονομα του τοπικ κ δεν μπορώ να το πιστεψω.

2 Likes

Κάτσε να κανονίσεις την άδεια πρώτα…

3 Likes

Ηδη ειπα στην γυναίκα οτι θα πάρουμε αδεια τοτε για να κατεβουμε μαζι αθηνα να δουμε τους φιλους μας να δει τις φιλες της την οικογένεια της τους κουμπάρους μας κ εχει κ μια συναυλία που θα παω κ δεν αντέδρασε αρνητικα οποτε βημα 1ο εγινε.

:stuck_out_tongue:

18 Likes

Μύστης ο φιλτατος @Ixnay .

Μόνο Helloween.

Εννοείται δεν το χανω με τίποτα.

Συνεχίστε.

3 Likes

Κάτι παλιόφιλοι από το χωριό, δεν τους ξέρεις :laughing: Δυνατός :sunglasses:

3 Likes

Θα ταιριαζε κανα πειρατικο support εδω τυπου Running Wild ή alestorm

2 Likes

Η οι Gamma Ray :crazy_face:

2 Likes

Ή να είναι σπόνσορας η DHI (“το αποτέλεσμα μετράει” ως γνωστόν!)

3 Likes

2ο βήμα. Μια μέρα μετά τη συναυλία, κανόνισε διημεράκι σε Αίγινα και βόλτα με βάρκα στ’ ανοιχτά για βουτιά στα όντως απίστευτα νερά.
3ο βήμα. Φρόντισε από την αρχή της βδομάδας, σαν τη βλέπεις να ετοιμάζεται για κάποια δουλειά μέσα στο σπίτι, να εμφανίζεσαι ήρεμος και να λες “Άσε αγάπη μου, θα το κάνω εγώ, να ξεκουραστείς και λίγο” και να το κάνεις. Αν αυτό το φέρεις εις πέρας με διαφορετικές ατάκες κάθε μέρα, να ξέρεις, στην Αθήνα, όταν οι φίλες της μπορεί να της λένε “καλά, ήρθατε μέχρι εδώ για να πάει πάλι σε μια συναυλία μ’ αυτούς τους μαλλιάδες;”, η απάντησή της θα είναι “καλά έκανε. Το χρειαζόταν και του αρέσει”.

Θέλει καλή οργάνωση, ήρεμη και σιωπηλή.

11 Likes

Εσυ εχεις phd. :smiling_face_with_three_hearts:

Θενξ φορ δε τιπς. Χρησιμα πραγματα ειναι αυτα. Ας τα διαβαζουν ολοι.

4 Likes

Καλύτερα μεγκαντεθ γτ παντερα θα έχει το Μάιο Βουλγαρία

Γιατί όχι και οι δύο μαζί την ίδια μέρα ; Εκεί θα πήγαινα ανετοτατα

2 Likes

Ποιός πήρε εισιτήριο νωρίς νωρίς;

10 Likes

:joy: κι εγώ! άντε με το καλό!

5 Likes

Αγαπημένο μου συγκρότημα την πατήσατε. 10 μερες πριν απο εσας έρχονται στην χωρα μας οι Nightwish κ δυστυχως θα σας κανω στην ακρη οπως την ντοματα στο πιτογυρο.
Αληθεια θα το προσπαθήσω αλλα απο το ν ακουσω 3 τραγουδια μονο απο το τελευταίο σας το future world το i want out κ το eagle fly free προτιμώ το μεγαλείο της floor κ του tuomas.

Συγγνώμη κ παλι μη μ κρατατε κακια.

2 Likes

Καλή και η κολοκύθα για να την κάνεις σάλτσα αλλά εγώ προτιμώ καλύτερα σάλτσα σοκολάτας κατευθείαν από το εργοστάσιο.

1 Like

Babymetal;;

Πονεμένη ιστορία που με πάει πίσω στο 2004. Τουλάχιστον είδα gamma ray. Πολύ πιθανό διπλό εισητήριο για nightwish/helloween και καβλάντα μέχρι να βγούν οι κολοκύθες.

Και γω θέλω εισιτήριοοο

Είναι για μερακλήδες το κλου αν όλα πάνε σε καλά

1 Like