Helloween

Reunion θα σήμαινε πισωγύρισμα και θα ήταν προσβλητικό μάλλον για τον Andi. Ο,τι έγινε έγινε και η μπάντα προχώρησε. Οι οπαδοί θα έπρεπε να έχουν ξεπεράσει πλέον αυτή την εμμονή.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Λατρευω Kiske φωνη στους Helloween αντιστοιχης εποχης.Θεωρω τα Keepers αναμεσα στα καλυτερα power ολων των εποχων.Αλλα να ξαναγυρισει???Στο διαολο…Ντρεποτανε για αυτους τους δισκους.Δεν ειχε σχεση με την metal κοινοτητα ποτε.Κυκλοφoρησε για το χρημα κατι powerιες της σειρας την τελευταια 5ετια.Και ακομα ο κοσμος ασχολειται μαζι του,του παιρνουν συνεντευξεις,τον θελουν πισω στους Helloween…Να κανει τι???Τον Πουλο.Υπαρχουν τοσες μπανταρες εκει εξω,παλιες και καινουριες και ασχολουμαστε με τον Kiske.Αν ειναι δυνατον δλδ.Παω να ακουσω κανα Keeper και να ευχομαι να μην ακουσω μοντερνο Chameleon εν ετη 2015.Ελπιζω να μην παρεξηγηθουν τα λογια μου.Ο ανθρωπος εχει φωναρα απο τις λιγες αλλα δεν τον θελω στην μουσικη που με κανει να χαμογελα.Και τον ιδιο τον εκφραζει αλλη μουσικη και το ξερει(ουμε)
Ασε που ο Deris κλεινει 20ετια στν μπαντα ενω ο αλλος ηταν μονο 7 και σε ηλικια απο 18-25.Και ευχονται καποιοι να τον διωξουν για να γινει μια πε(ρ)ιοδεια και να ακουσουμε το Future World με τον Kiske στην φωνη.Ημαρτον.Μη σωσουμε ποτε δλδ

…δεν έχω να προσθέσω κάτι:):!:

το οτι θα γινει καποιο reunion ειναι σιγουρο.αλλα μονο για καποια live ελαχιστα.δε νομιζω να διωξουνε τον Derris.μην τα ξαναλεμε.

Reunion για περιοδεια θα γουσταρα απειρα, απο εκει και περα ο Deris ειναι φανταστικος τραγουδιστης και ειναι στην μπαντα 19 χρονια και ο Kiske ηταν για 7 χρονια. Ακομα και να το αποφασιζαν δεν θα ηθελα reunion και καινουριο δισκο με Kiske, μονο επετειακη περιοδεια και τερμα.

Ο ντερις έχει προσφέρει άπειρα στη μπάντα . Ο άλλος έχει φωνή θεού σε ανθρώπινο Λαρυγγι . Οτι και να γίνει πάλι θα τους απολαμβάνω

Sent from my iPhone using Tapatalk

Να γυρίσει ο Kiske στους Helloween για να πάει ελεύθερα και ο Deris πίσω στους Pink Cream 69 να βγάλει μια υπερτσαχπινιά για να γουστάρουμε :smiley:

Όχι να μείνει εκεί που είναι (ή ας πάει ξέρω γω κάπου άλλου). Κατά τη γνώμη μου οι κερδισμένοι της υπόθεσης είναι οι Pink Cream 69 (μεγάλος Readman).

Κάτω τα χέρια απο Pink Cream 69, θα γίνει μακελειό…

οντόπικ…
Ο Κισκες δεν μου φαίνεται να ψήνεται για οτιδήποτε, για προσωπικούς λόγους και αν κρατήσει αυτή τη στάση μέχρι τέλους, θα είναι άσχημο για τους παλιούς φανς, αν μη τι άλλο, όμως, θα είναι και τίμιο.
Μια επιστροφή θα ήταν αδικία για το Ντερη, που στήριξε το γκρουπ με τη φωνή του και είναι μια εικοσαετία στις κολοκύθες…

Στο μυαλό μου (όσο έχει μείνει τέλος πάντων) στέκει μόνο μια επετειακή Keepers περιοδεία με όλον τον κόσμο παρόντα στη σκηνή (και τον Κάη, εννοείται) και ας την αφιερώσουν στην ψυχή του Ingo…

Δεν νομιζω να κανουν ποτε reunion,του στυλ να διωξουν τον Andi και να φερουν τον Kiske… Δεν θα ειχε απολυτως κανενα νοημα και δεν θα ηταν τιμιο. Γενικα,τετοια reunion γινονται οταν τα συγκροτηματα ειναι διαλυμενα για χρονια ή οταν ο τραγουδιστης αποχωρει…

Δεν αποκλειω,ομως την πιθανοτητα να δωσουν καποια επετειακα shows με Κiske και Hansen ως guests,και οχι κανονικο reunion…

Δισκάρα.

αν μιλαμε για αυτον τον Andi δεν υπαρχει νοημα για reunion και βλακειες

…έτσι:):!:

ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ!!!

2 Likes

Αυτό θα λέει άσχημα. :slight_smile:

1 Like

Φαινότανε ότι κάποια στιγμή κάτι θα γίνει! Νομίζω ότι αυτό είναι το πιο δίκαιο…

1 Like

Θεωρώ δεδομένο ότι θα περάσουν από εδώ.

τι να λεμε τωρα… Παιδια ειμασταν και λεγαμε αααααααααχ και να ξαναγυρισει ο Hansen. Μετα εφυγε και το λαρυγγι…

Κριμα που δεν ειναι κοντα μας και ο Ingo …

1 Like

μετα απο προσπαθειες να συνδεθω με τον προηγουμενο λογαριασμο εκανα καινουριο.

οποτε 1ο ποστ αυτο

Ω ΜΗ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ!!!

1 Like

Αυτα ειναι… :smiley:

Πω τι λες τωρα, το περιμενα οτι θα γινει αργα ή γρηγορα και επιτελους ηρθε η ανακοινωση. Και ο τροπος που θα το κανουν με τους Kai Hansen και Michael Kiske να πλαισιωνουν το τωρινο lineup των Helloween ειναι ο καλυτερος και πιο τιμιος για ολους. Ευγε.

1 Like