Helloween

Mελανιες στο λοκω σε πιτ?? Σε γυπες επεσες βρε??? :grinning:

1 Like

Όταν έστηνε το πιτ ήταν καλά όμως… :smile:

Θυμάμαι με είχαν πασαλείψει με κάποιο μέηκαπ γιατί το πουκάμισο και η γραβάτα δεν ταίριαζε με το μαυρισμένο μάτι. Έκανε δουλειά πάντως

2 Likes

Εντάξει, το παίρνω πίσω το “μαντράχαλος”.

2 Likes

Πραγματικά ! Και δεν είναι μια απλή μελανιά είναι όλο μπλε μωβ (ουράνιο τόξο ) :joy:

1 Like

αχχχ αυτό το εισιτήριο…

Πριν 4 ώρες γύρισα απο Βουκουρέστι. (ναι, έκατσα λίγο παραπάνω).
Δε ξέρω τι να σας πω, τι να περιγράψω. Βλέπω έχετε γράψει κ πολλά κατεβατά εσείς…
Αυριο ίσως μπορέσω να τα διαβάσω.
Στο Βουκουρέστι όλα, μα ΟΛΑ ήταν τέλεια. Δεν έχω πραγματικά να προσάψω ΤΙΠΟΤΑ (κάτι θα έγραψε κ ο thanasis3τόσο).
Τύχη για εμάς ο λίγος σχετικά κόσμος. Καθόμασταν κ στη καράφλα του Κίσκι αν γουστάραμε…

Ολα ΤΕΛΕΙΑ, το ξαναλέω. Λεπτομέρειες τώρα δε παίζει. Είμαι φτώμα…
Λάβετε (φώτος), φάγετε…

8 Likes

Το εχω κανει. Ευτυχως εσκασα καλυτερα.

1 Like

Το Moonchild είναι πιασμένο, θα πρέπει να πας σε παραπάνω λέξεις ή σε άλλο δίσκο με το επόμενο nick.

1 Like

Τόσο τζέρτζελο για λάιβ σε θρεντ στο ρόκιν είχα να δω από τους Manowar στη Σαλονίκη. Είναι λίγο συγκινητική η φάση με τις ανταποκρίσεις, τις πικς και λοιπά. Και μας δίνει να καταλάβουμε και τι αγάπη παίζει για τη μπάντα από τις παλαιότερες γενιές, ξεπέρασε αυτό που περίμενα. Σε εσάς του 35+ ένα μεγάλο ρισπέκτ

4 Likes

Σε εμας τους 35- 31+ δεν??? :grinning:

εσείς οριακά δεν είστε κωλόγεροι γι’αυτό

1 Like

Εκανα λαικ στο προηγουμενο ποστ σου, αλλα το μετανιωσα. Ξερω που μενεις κι εσυ. Μαζι με τον @Alejandro.m θα γνωρισετε κατι γνωστους μου. Ακου “κωλογεροι”!

3 Likes

σορρυ jonkyr autocomplete ητανε, πηγα να γραψω ‘‘εσεις οριακα δεν ειστε τοσο πεπειραμενοι’’. Όταν ο άλλος όταν βγήκε το Oernst of Life πήγαινε Γυμνάσιο, και μετά από 30 χρόνια + κάνει ακόμα σα μικρό παιδάκι που θα δεί έναν κοντό με περούκα, έναν παχουλούλη με κωλοπήγουνο και την προσωποποίηση της ξυνίλας, ε ρισπέκτ. Πόσο μάλλον όταν είναι κονσέρβα

2 Likes

Ωωωωω, παρεξηγηση τοτες… Αυτο παντα γινεται “κωλόγεροι” στο autocomplete, ειναι γνωστο bug. Ζητω ταπεινα συγγνωμη που σε υποπτευθηκα.

Ανακαλυψα ωραιοτατο βιντεακι-recap απο Σοφια. Καλη δουλεια εκαναν οι μπαγασηδες.

9 Likes

…λυγμός…

1 Like

Κάτι έχω πάθει από το πρωί. Ακούω συνέχεια το Starlight (playback βεβαίως βεβαίως) και στριφογυρνάνε σκέψεις στο μυαλό μου για νέα εκδρομή. Κανείς ομοιοπαθής;

2 Likes

θα πάει κόσμος ξέρω μπαρτσελονα με οργανωμενο τουρ.

1 Like

Τώρα, που πέρασε λίγο ο καιρός, νιώθω όλο το στερητικό σύνδρομο (ψυχοθεραπεία), σε συνδυασμό με τη γλυκιά ανάμνηση ήχων και εικόνων… (λυρισμός)

ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ…(ξαναμμένη χήρα)

3 Likes

Στην Βαρκελώνη θα έχει Pumkins United ή θα είναι μόνο ο Deris;