IDLES @Θέατρο Βράχων 30.09

Στιγμιότυπο οθόνης (518)

extra date 29/9

2 Likes

Εκλεισα με 39. Ευτυχως γιατι είχε φτάσει στα 49!

Τα support θα ειναι ιδια?

Διατίθενται 4 εισιτήρια για τις 30/09 με μειωμένη τιμούλα της αρχικής ή με ανταλλαγή εισιτηρίων για τις 29. Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα

2 Likes

ωραιο το κείμενο του rocking. @pantelis79 και υπόλοιποι που δεν ξέρω ποιοι είστε στο φορουμ, μπράβο!

ανυπομονώ για το λάηβ!

4 Likes

Δε συμμετειχα εγω στο συγκεκριμενο, αλλα ευχαριστουμε!

2 Likes

και ήμουν σίγουρος ότι είδα το όνομά σου! :joy: :joy:

Για να δουμε τι θα παιξουν σημερα…
Ελπιζω σε φοβερη αυριανη συναυλια ετσι και αλλιώς.

2 Likes

Εγω σήμερα θα πάω και έχω απορία να δω [πως θα είναι η προσέλευση…

1 Like

Τι παίζει με στάθμευση εκεί?

νομίζω έχει ένα πάρκινγκ όπως ανεβαίνεις. 2-3 χώροι πρέπει να είναι.

1 Like

Ελεύθερος χώρος λες?
Για τις ανάγκες της κάθε συναυλίας?

Εντελώς έξω από τον χώρο είναι καθαρά αστικά, σωστά?
Άρα θα είναι ζόρικα?

ναι αλάνες είναι διαμορφωμένες σαν πάρκινγκ για το θέατρο κλπ. βέβαια έχω να πάω από πέρσι στον Αγγελάκα, οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. 3-4 φορές που έχω πάει, εκεί έχω παρκάρει.
αύριο θα πάω από νωρίς, ώστε να είμαι σχετικά άνετος στο πάρκινκ.

Έχει μια αλάνα ΜΕΤΑ την είσοδο του θεάτρου, οποία χρησιμοποιείται για πάρκινγκ. Όπως γίνεται κατανοητό, κάποια στιγμή γεμίζει :grinning: και επίσης δεν αδειάζει και πάρα πολύ γρήγορα. Αλλά βολεύει.

Θέατρο Βράχων πήγα πρώτη και τελευταία φορά το '08 (αν θυμάμαι καλά) στο School Wave, αναμνήσεις κι αυτές…

1 Like

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ, θυμάμαι ένα συγκρότημα έπαιξε Hypnotize, ένα άλλο Creeping Death, δίνανε τσαμπε 7up και ακούσαμε και Looming Titties :heart_eyes: :heart_eyes:

1 Like

Την επομενη χρονια απο αυτη που λετε ειδα εκει δυο απο τις καλυτερες συναυλιες που εχω δει. Πρωτα Nine Inch Nails, οπου διδαξανε πολλους επιδοξους. Μετα, μεσα στο κατακαλοκαιρο, Faith No More στην επανασυνδεση, με τις φουσκωτες καρναβαλικες κουκλες στο πλαϊ της σκηνης. Και βεβαια φετος, το καλυτερο λαϊβ του καλοκαιριου :sunglasses:

Ωραιος χωρος, μακαρι να γινοντουσαν πιο πολλες συμαυλιες του ενδιαφεροντος μου.

3 Likes

Αμετρητα λαιβ εκει. Αν πας σχετικα νωρις βρισκεις να παρκαρεις στα γυρω στενά