In ear headphones

Ναι, πέρα απ’ αυτό το play το 'χω παρατήσει το τελευταίο διάστημα, αρκετές καθυστερήσεις, missing items κλπ. Άσε που το amazon Αγγλίας είναι το μοναδικό που μου έρχονται τα πράγματα τόσο γρήγορα! :smiley:

το play απο αυτα που εχω ακουσει δεν το εμπιστευομαι παρα τις καλες του τιμες

εγώ δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα. την προηγούμενη βδομάδα παρέλαβα πακέτο από άμαζον+πλέυ που τα είχα πάρει ίδια μέρα και τα είχαν στα ΕΛΤΑ μαζί με λαστιχάκι

ψάχνω και εγώ κάποια headphone. γενικά μου χαλάνε εύκολα και βαρέθηκα να αγοράζω συνέχεια.
είχα βολευτεί με αυτά της samsung που είναι σαν λάστιχο μπροστά ώστε να μην πέφτουν στο τρέξιμο. έχετε να προτείνετε κάποια?

Εχει αποψη κανενας για αυτα http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004M5IDYO/ref=s9_simh_gw_p23_d0_g23_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0ZBEW3D4KV17ENVP39JD&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294 ?

Λοιπόν θέλω ακουστικά ψείρες για ipod. Αυτά που έχει μαζί με το ipod είναι καλά αλλά δυστυχώς εμένα αυτές οι ψείρες δεν κάθονται στα αυτιά με τίποτα (κακή κατασκευή στο εργοστάσιο) και μου σπάνε τα νεύρα. Έχω ακουστικά ψείρες αυτές με το κόκκαλο που εφαρμόζει γύρω από το αυτί αλλά η απόδοση είναι πολύ κατώτερη από τα ακουστικά του ipod. Ποιος το κατέχει καλά το θέμα των ακουστικών να μου προτείνει ακουστικά ψείρες με ανάλογη καλή απόδοση για το ipod αλλά με το κόκκαλο γύρω;

πείτε ρε :stuck_out_tongue:

πρώτον, τα ακουστικά του Ipod είναι σκατά. ΠΟΛΥ σκατά. δεν καταλαβαίνω τι σου άρεσαν.
επίσης δεν ξέρω γιατί κολλάς στην παπαριά το κόκκαλο, δεν ξέρω, εμένα ούτε με βολεύει, ούτε μ’αρέσει εμφανισιακά :stuck_out_tongue:

πάρε και συ αυτά που προτείναμε στον freedom μερικές σελίδες πίσω και θα μας θυμηθείς :wink:

Ρε δεν στέκονται με τίποτα στα αυτιά μου τα άλλα και εκνευρίζομαι, μόνο αυτά με κόκκαλο με βολεύουν για αυτό το λέω, η εμφάνιση δεν με νοιάζει και τόσο. Βασικά δεν ξέρω πόσο καλά είναι τα ακουστικά του ipod αλλά σίγουρα είναι καλύτερα από τα άλλα που έχω και είναι χάλια. Γενικά πάντως στα ακουστικά δεν έχω ψαχτεί καθόλου και δεν έχω ιδέα τι παίζει.

εμείς μιλάμε για in-ear ακουστικά, απ’αυτά που μπαίνουν μέσα στο αυτί και παρέχουν και μόνωση. δεν θα έχεις θέμα με το να σου στέκονται στο αυτί, μιας και έρχονται σε διάφορα μεγέθη και έχουν ανταλλακτικά ώστε να διαλέξεις αυτό που σε βολεύει. αν νομίζεις ότι δεν θα σε βολέψουν κάνεις λάθος, και γω έτσι έλεγα και όπως είπα τα συνήθισα αμέσως.(όπως όλοι…)

αν δεν τα κοίταξες, ρίξε τώρα μια ματιά. κλικ

τα έχουν και σε υπερπροσφορά 8O

τέτοια δεν έτυχε να δοκιμάσω. οκ thanks

Ρε κι εγώ έλεγα ότι αποκλείεται να βολεύουν, και πως θα είναι η αίσθηση να έχεις ένα τέτοιο πράγμα στο αυτί σου, αλλά μιλάμε για επένδυση!

Mε ψησατε και εμενα για αυτα…Παιρνω ολο κατι της πουτσας με 6-7 ευρω και καθε 1-1.5 μηνα θελουν αλλαγμα.Αυτα που εχω τωρα παιζει να αρχισαν να υπολειτουργουν μετα απο 10 μερες.

Αφού λέτε τόσα πολλά καλά για τα JVC, θα τα παραγγείλω κι εγώ σήμερα μάλλον. Τα βρήκα εδώ στα 19,5 ευρώ:

http://www.ebay.com/itm/JVC-XTREME-XPLOSIVES-HA-FX1X-In-Ear-Headphones-Earphones-USA-Seller-Original-/271064620523?pt=US_Headphones&hash=item3f1cb5ddeb

Για να μην φτιαχνω καινουργιο Thread.
Θελω να αγορασω ακουστικα αλλα οχι ψειρες.
Εχει κανεις να προτινει τιποτο καλο και φθηνο?Με ενδιαφερει να ειναι οπωσδηποτε σπαστα και σχετικα μικρα για να τα παιρνω μαζι μου.Κατι τετοιο δηλαδη:

Τα συγκεκριμενα τα ψιλοαγνοω γιατι σε πολλα review ελληνικα και ξενα λενε οτι δεν εχει καλο ηχο για τα λεφτα του.
Το μπατζετ ειναι μεχρι 20-25 το παρα πολυ.
Αν ξερει κανεις τιποτα σε αυτη την τιμη με αξιπρεπη αντοχη και αξιοπρεπη ηχο ας προτεινει.

Εχω προς πωληση , ενα πολυ δυνατο ζευγαρι in-ear monitors [B]Hifiman RE-262[/B]

θα εγραφα παπαδες για αυτα αλλα καλυτερα μπειτε να δειτε κριτικες στο link απο amazon (οι 14/16 κριτικες ειναι 5/5…)

[B]http://www.amazon.com/dp/B00669L9JA/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=BKCAT754U053&coliid=I1EETCGQO210VC[/B]

απλα θα πω μονο αυτο - οσοι ακουτε τη μουσικη σας σοβαρα (οχι απο κντ με mp3s στα 192kbps) και αγαπατε τον καλο ηχο, αν νομιζετε οτι με τις ψειρες sony/apple ακουτε τη μουσικη οπως πρεπει - ουτε καν. (μην πω τιποτα για τα ‘γτπ’ headphones beats by Dr dre)

[B]
Τιμη 100 ευρω, συζητησιμη.[/B]

pm για τα περαιτερω.

Έχουμε καμιά πρόταση για [U]over ear [/U]headphones με budget max 40-50 γιουρια?

this is a link

Ωραίος thanks. Τα βρίσκω και skroutz και είναι αυτό που θέλω νομίζω.

Παιδες ειχε κανεις ποτε τα Sennheiser mx170? Αυτο το θαυμα της τεχνολογιας? απο 8 εως 12ε απλησιαστα σε ποιοτητα ηχου απο οτιδηποτε σε χαμηλο μπατζετ και αρκετα παραπανω. Παντου εχουν τελειωσει. Aν κανεις ξερει για τι μιλαω, εχει βρει κατι αντιστοιχο σε χαμηλο μπατζετ? Εγω ουτε καν.
Σε σημειο που δεν ψηνομαι πλεον να ακουω μουσικη στις διαδρομες μου αν δεν τα χω. Ευτυχως τα βρηκα στο ebay, αλλα πραγματικα θα θελα να βρω κατι αντιστοιχο που να ναι πιο ευκολα διαθεσιμο. Φοβερα μπασα και ευκρινεια ηχου για τοσο χαμηλη τιμη. Οτι αλλο εχω δοκιμασει, akg, jbl, sony, αλλα sennheiser, μεχρι 20ε ακουγονται σαν τζιτζικια μπροστα τους.

1 Like