Iron Maiden - ... Τα παπάκια στη σειρά; ο_Ο

Απλως αφθαστος. Οσο και να προσπαθουν οι επιδοξοι διαδοχοι δυσκολα θα τον πλησιασουν…

μαλλον ετσι ειναι σωστο κρινωντας απο το τοπικ.:lol:

OMG Δεν ειχα δει αυτο το τοπικ. Σε ευχαριστω Γκιγκατρε you made my day.:smiley:

Καλά, θυμήθηκα τη στιγμή που λέει και έχω πεθάνει στο γέλιο.

Γύρνα πίσω.

δεν πρεπει να προλαβα τον john_vla στο φορουμ …αλλα το παιδι μονο και μονο γι αυτο το thread πρεπει να ειναι κορυφη . εχω σκασει στα γελια :lol: :lol: :lol: :lol:

Εγώ λέω για να τον εντοπίσουμε να στείλουμε τις κοπέλες στα σχολεία των Χανίων μπας και πέσει στην παγίδα ‘να σπρώξει καταλάθος από πίσω στο κυλικείο’ και τον πιάσουμε.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ksekwllothika sto gelio!

Ton prolava kai borw na pw oti einai ekseligmenh morfh user pou pragmatika aporw giati eksafanistike etsi ksafnika!

ρε δεν έχει άδικο για το dance of death:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καταλαβα τι λες.Τωρα που το αναφερεις μοιαζει λιγο,αλλα το χεις παρατραβηξει για να φανει αστειο.Δε πειραζει καλη φαση παλι.

ΥΣ:Τραγουδαρα το Dance of Death(οπως και τα παπακια:p )

Πως και δεν τον έχεις κάνει add στο msn ως true fan του;

Δεν πρεπει να το χρησιμοποιει ρε. Παντως εχω σκεφτει να τον κανω τιμης ενεκεν.

χουχουχου τα έσπασε το παλικάρι :lol: :lol:

Πλάκα πλάκα σαν να μοιάζει όντως 8O 8O

Ενα νεο αστερι γεννιεται σε τουτο εδω το τοπικ.
Βρειτε το και κερδιστε μια πορσελανινη φιγουρα του Τζων Βλα.

Η φιγουρα ειναι δικια μου.Θα κοσμει την τουαλετα μου απο σημερα.

Τα παπακια στη σειρα παντως εχουν τρομερο σολο.Πιστευω το χουν κλεψει και αυτο οι ξεφτιλισμενοι αυτοι ξεφτιλες ονοματι Iron Maiden.Και γενικα ο Βρασιδας αντιγραφει συνεχως ξενα φωνητικα(που θυμιζουν παπακια) τοσο στα αλμπουμ με τους Μεηντεν οσο και στη σολο καριερα του.

Ο Βρασίδας Πουτσογιός; :roll: :lol:

Σόρυ για τη λεξούλα αλλά είναι πετυχημένο λογοπαίγνιο.

Πιπερι.

Παντως ειδαμε σοβαρη απαντηση σε τοπικ του τζων βλα, απαντηση μαλιστα που απευθυνονταν στον ιδιο. Να βαλσαμωσουμε αυτον που το εκανε!

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

μα πόσο θεός???

δείτε τα όλοκληρα ε!!!

απαιτώ να γυρίσει ο john_vla.
δεν ξέρω πως , στείλτε mail, msn , να πάει κάποιος Κρήτη …να γυρίσει!!!
έχω διαβάσει σχεδόν όλα τα post του , είναι μορφή!!!

νταξ στην αρχή ο ρυθμός μοιάζει λίγο ναι…:-s

Παιδάκια, μετά από ενδελεχείς έρευνες, ανακάλυψα το ονοματεπώνυμο του john_vla 8)

Ρε τι κοροϊδεύετε το παιδί; Αντί να υποστηρίζετε τη μαθητιώσα νεολαία (έγραψα πάλι ο άτιμος…) που έχει μπει στο σωστό δρόμο του μέταλ και ερευνά ενδελεχώς τα μέταλ άσματα, τον αποπαίρνετε! Φτου σας και ντροπή σας! Ενήλικα γαϊδούρια! :stuck_out_tongue:

Ρε Τζόνι που χάθηκες; Πανελλήνιες δίνεις ή έμπλεξες με καμιά; :wink: Η ξαδέρφη καλά;

Ρε τι κοροιδευετε, δικιο εχει :-s