Iron Maiden - 2 Αυγουστου!

Ας μην γκρινιαζουμε μωρε…αφου στο τελος ολοι εκει θα μαστε…:stuck_out_tongue:

ακριβώς αλλά από άποψη τιμής αισθάνομαι μαλάκας που θα τα δώσω … (γιατί θα το κάνω…) #-o #-o #-o [-X [-X :? :-s

:!: :!: :!:

:!: :!: :!:

Tι λένε ρε οι κλέφτες, άκου 70euro για Maiden. Ρε που νομίζουν ότι βρίσκονται? Δεν πειράζει. Το Wacken να ναι καλά…

ναι ρε!!!
ναι ρε!!!
ναι ρε πουστη μου!!!

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Didi, ΠΑΡΕ ΜΟΥ ΤΑ @@. Και του φαραω μεσα.

Εγω παντως το 50αρι θα το δωσω (αν κατσει και καμια καλη θα περασω μπροστα) μιας και δεν εχω ξαναδει Maiden. Αν ομως τα σκηνικα δεν ειναι οπως πρεπει και εχουμε τιποτα “απαγορευονται τα πυροτεχνηματα κτλ.” τοτε να πανε να γαμηθουν…

Δεν οργανωνουμε μια εκδρομη για Wacken λεω γω…μας εχουν περασει το λιγοτερο για γονους εφοπλιστων…ξερω ξερω στο τελος θα μιλησει το συναισθημα,αλλα ακριβως εκει πονταρει και η Didi καθε φορα.Πειτε μου εσεις που θα πατε και στ@@ σας η τιμη μεχρι ποσα θα δινατε δηλαδη για να (ξανα)δειτε Maiden?..

παντς νομιζω επειδη didi δεν το εχει βγαλει στοι σαιτ της την συναυλια και επειδη το εισιτηριο ειναι υπερβολικα ακριβο μαλλον θα ανακοινωσει κι αλλες μπαντες μαζι.

ελπιζω δηλαδη… :-k

Εδώ σκάσαμε 80 για Μετάλλικα…:roll:

Ναι αλλα ηταν οι Metallica! :wink:

fuck yeah

edit: to enemy of the μηπως ειναι enemy of the sun - η νεα μπαντα του sorychta??

Ε κι εδώ είναι οι Maiden :lol:

Τέσπα ντάξει, γούστα είναι αυτά, αλλά εγώ προτιμώ maiden 8)

εμοτικον που λυποθυμαει

α οχι,οχι και δω:-s …

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2597 :stuck_out_tongue:

  1. Αν βάζουμε 0,5 τη μέρα είναι χονδρικά 230 μέρες Χ 0.5 = 115 ευρώ…
  2. Με τη λογική αυτή μπορούμε να πάμε σε οποιαδήποτε συναυλία αρκεί να το ξέρουμε νωρίς. Δεν είναι έτσι όμως… :-k

ωωωωω ναι θα συμφωνησω :smiley:

αμεσως τις γκρινιες… ποπο αχαριστοι!δεν φτανει που θα ερθουν 8)
αμα δεν θετε μην τα σκατε απλο :roll:

Εγω για Maiden δινω και 200 και ας με λετε θυμα!

νταξ…με 50/70/80 μας γδυνουν κανονικα οι ΝτιΝτιδες (που λεει και ο Γεωργιου)…

ελπιζω να εχει και αλλα καλα ονοματα εκεινη τη μερα γιατι οντως ειναι αρκετα ακριβα μονο για Maiden…

απο την αλλη…ποιος τρελλος μαϊντανος (maidenας) δεν θα εδινε και το σπιτι του για ν’ακουσει το rime …

εγω θα το΄δινα…

αυτο εκμεταλευονται οι λησταρχοι νταβεληδες και μας γδυνουν καθε καλοκαιρι…τι για μεταλικα τι για χεβεν, μας τα παιρνουν κανονικα και τους λεμε κι’ευχαριστω που μας περασατε ενα χερακι…

ωραία πράγματα που θα τους δούμε(πάλι), 50άρι δίνω πάντως…όχι παραπάνω…
πάντως όποιος γουστάρει σκεύτομαι και gods of metal δίπλα στους φίλους μας τους ιταλούς…

λέτε να το κάνει rockwave μέρα η didi music??