Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Rockwave , τσεκ. Rocking μιτινγκ, τσεκ. Παρέα για τις γυναίκες , τσεκ .

@shadowking69 με τέτοια ηλεκτρική καταιγίδα , καθυστερεί …

1 Like

Rockavaria, Rockwave, Iron Maiden com, elconciertodetuvida.es, τιποτα ακομα…τι στον π@ουλ@…

Θα ειναι και η δικια μου εκει που ειναι εξισου αρρωστη με εμενα με τους Maiden οποτε θα εχει παρεα η γυναικα του Vic.

Τι γινεται με την ανακοινωση? Μας βασανιζουν…

Ανησυχείτε μήπως δεν έρθουν; :stuck_out_tongue: Χαλαρά παιδιά, έχουμε ακόμη μήνες!

Εγω δεν ανησυχω αλλα θελω να επισημοποιηθει και να δω ποιους αλλους θα εχουν μαζι, τι φαση θα ειναι το tour και γενικα δεν μπορω να περιμενω…

6 Likes

Εγώ είμαι στο γραφείο με καπνογόνο ανα χείρας και περιμένω την επίσημη ανακοίνωση για να το πανηγυρίσω :stuck_out_tongue:
Και έχω μεγάλη περιέργεια για ποια μπορεί να είναι η setlist. Αν κρίνω απο το teaser βίντεο θα έχει από αρκετά και από την περίοδο 80-89

1 Like

Τα support με ενδιαφέρουν και μένα φυσικά. Από ότι έχω ακούσει (χωρίς κάποια αξιοπιστία) μιλάμε για Maiden, Priest και Anthrax και ακούστηκε και το Ghost, υποθέτω σαν κατάλοιπο της καλοκαιρινής φήμης.

Εγώ θα πάω και μόνο για Maiden οπότε όλα κέρδος είναι :slight_smile:

3 Likes

Αν είναι αυτοί οι 4 μαζί μιλάμε για τρομερό Line up. Δύσκολο μου φαντάζει να τους δούμε και του 4 Ελλάδα, αλλά εύχομαι να ισχύει!

2 Likes

Επιπέδου Big 4…μακάρι

3 Likes

Καλα προσωπικα δεν βαζω τους Ghost ουτε καν στο ιδιο επιπεδο με τους αλλους 3, αλλα γαματο lineup οπως και να 'χει…

ΩΝΑΣΟΥΓΑΜΗΣΩ !!! ΤΙ ΕΠΙΚΟ LINE UP ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ…

Υ.Γ. Ghost ειδα στην Γλασκωβη τον Μαρτιο και ηταν εκπληκτικοι !

1 Like

Δεν διαφωνώ αλλά σαν όνομα είναι αρκετά μεγάλο αυτή τη στιγμή παγκοσμίως.

2 Likes

Δεν διαφωνω, τους εχω δει και live 2 φορες και ηταν καλοι, ειδικα την 2η φορα σαν support στους Maiden αλλα ενταξει δεν ειναι ισαξιοι σε ονομα, σε μουσικη κληρονομια ή σε γενικα ο,τιδηποτε με Maiden, Priest, Anthrax…

2 Likes

Δεν τους έχω δει αλλά θα ήθελα πολύ, οπότε αν έρθουν θα είναι το κερασάκι στην τούρτα.

1 Like

Ε ναι ρε αδερφε,τι κληρονομια να εχουν…3 δισκους εχουν.Εναν καλο,εναν χαλια και μια δισκαρα !
Αναμενουμε τον επομενο Μαρτιο 2018. Παντως αν δεν τα σκατωσουν(λογω Tobias Forge) προβλεπω να ειναι μια απο τις επομενες μπαντες που θα γεμιζουν μεγαλους χωρους για πλακα !

Συμφωνώ και εγώ για τους Ghost. Δεν είναι του βεληνεκούς των άλλων 3, αλλά σαν μπάντα την βρίσκω αρκετά ενδιαφέρουσα και θα ήθελα να τους δω από κοντά.

Εχει κολλησει το χερι στο refresh απτο πρωι και ακομα τιποτα :roll_eyes:

1 Like

Ρε παιδια,οσο για την ανακοινωση,λογικα πρωτα η μπαντα(Maiden) δεν θα βγαλει το τουρ ?

ειναι σαν το καλοκαιρι που περιμενεις να σκασει ο νεος παικταρας στην ομαδα σου! :stuck_out_tongue:

4 Likes

Τους ειδα στη Σοφια το 14 με Maiden και δεν μου αρεσαν καθολου.(προσωπικη αποψη)