Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Έχει φύγει από τις Maidens. Παίζει κιθάρα στον Alice Cooper πλέον. Εδώ και κάποια χρόνια.

Φέρτε Alice στην Ελλάδα γαμώ!

2 Likes


Βγηκαν οι αφισες. Οποτε αυτο ειναι το Line up.Τελος

6 Likes

Oldschool-ια! Πολύ καλή αφίσα. Κρίμα λοιπόν που δεν έχει Ghost και πρόεδρο , αλλά ένα βήμα την φορά. Σοβαρή αφίσα μετά από χρόνια, νέο site, επιτέλους στα Αγγλικα. άντε παιδια, μακάρι να πετύχουν και οι 3 μέρες του χρόνου να δουμε περισσότερα + 'tallica

5 Likes

Οντως ωραια αφισα. Αντε, καιρος ητανε!

1 Like

Τελικά Maiden headliners ε? Τεσπα…

2 Likes

Ποιοι περίμενες ότι θα είναι headliners; :roll_eyes::roll_eyes:

ε???

Τρολάρει ρε σεις :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αφού έπρεπε ντε και καλά να φέρουν κάποιου τον γιο ας έφερναν τους As lions του Austin Dickinson…

1 Like

De marese I afisa, poli vintage einai.
Les kai vlepw sabbath tou 1800 lol
De tha paw maiden, xareite poisonies!

θα βάλουμε μαύρα λοιπόν

Στα μαύρα έχω ντυθεί, μου πάει το μαύρο πολύ.

1 Like

To ekana gia na xareite

man oso gia tin muga sto psifidoto kai go tin idia ediposi exo gia lord of the flies alla xtes pou akouga to massacre (diaskeui se thin lizzy pou einai b side sto can i play with madness) sto e3ofilo tou idiou single exei kai kei tin muga kai me kapse xtes mipos pai3oun auto adi tou lord of the flies. we shall see.

Πάντως (μη με κράξετε) εγώ αν πάω στο χωράφι, θα είναι λόγω της προσθήκης των Volbeat…

5 Likes

γιατί να κράξουμε θα πρεπε να μας νοιάζει ;;

Αφού είναι τρομερή και ίσως σπάνια ευκαιρία να δουμε Volbeat . Λογικό το θεωρώ αν δεν αρέσουν σε κάποιον οι Maiden ή τους έχει δει 5-6 φορές

1 Like

Μου αρέσουν (πολύ) κι αν και τους έχω δει ήδη δύο φορές θα ήθελα να τους δω μια φορά ακόμα.
Οι Volbeat ήταν το έξτρα κίνητρο που χρειαζόμουν…

2 Likes

https://www.facebook.com/events/128487351344672/

Οντως πολυ ωραια η αφισα, γαματο lineup, καλες τιμες στα εισιτηρια, φετος δεν πρεπει να εχει κανεις παραπονο…

Αντε και στις 26 του μηνα θα ξερουμε και το setlist των Iron Maiden…

2 Likes

dustixos. pane oi epoxes pou den i3eres ti 8a pai3oun kai perimenes na ekplageis otan isoun sto live. tora stis 26 8a akousoume apo polous “pali to trooper, fear of the dark ktl? den pao”. gamo to internet mou gamo.