Iron Maiden - The Final Frontier

Χαχα…Οντως οχι απλως θυμιζει ειναι copy paste…μεχρι και το γεμισμα που κανει η κιθαρα ειναι ιδιο…τεσπα δε με χαλασε…Εγω θα σταθω στο the man who would be king και στο σημειο εκεινο με το που τελειωνει η εισαγωγη…εκεινο ακριβως το σημειο ειναι ολη η ιστορια των maiden

χαχαχαχα …φιλαρακο εισαι πολυ καλός στην ειρωνια και την πατησα…αν δεις τα ποστ μου ειναι ολα σημερα…και αυτο ειναι το τελευταιο

σας αδειαζω την γωνια …

καλη τυχη

κλαψ , λυγμ…

ΟΧΙ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ :!:

:bye::bye::bye:

μην τους διωχνετε ρε μαλακες

τετοια ατομα ειναι χρυσαφι…

φτου !!!

\M/
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ!ΜΑΘΕ ΜΑΣ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΓΑΜΩΤΟ!!:smiley:

ΟΝτοπι,το ακουσα ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ σημερα στο αεροπλανο,3 ωρες πτηση και ηταν μπομπα,κοιμηθηκα ενα διωρακι στα καπακια και ολα ομορφα,ΑΠΕΙΡΩΣ πιο αποτελεσματικο απο ΧΑΝΑΧ και λοιπα πσιπσιπσωνια…

Διασπαρτα συμπαθητικα ριφ, 1-2 καλουλια ρεφρεν, απειρες βαρετες και εκνευριστικα παρομοιες μεταξυ τους ακουστικες εισαγωγες, 2-3 αξιολογα σολο σχεδον μηδεν εμπνευση…πατησα και το skip σε αρκετα κομματια κανα λεπτο πριν τελειωσουν…μαλλον τρωει ποδι και απο σκληρο αμεσα…

jordan33 φυγε γιατι πηγε 1.30 και θα χασεις το σχολικο αυριο:)…

ΤΟΠΙΚ ΟΦ ΔΕ ΜΟΝΘ

Ντάξει, μπροστά τους οι σκορπιονάδες είναι παναγίες ε!

@ lupin

4.765 posts ειναι πολλά …συγχαρητηρια…ειναι φανερο οτι εχεις μια πολυ ενδιαφερουσα και δημιουργικη ζωη ε?

δε μπορεις να βρεις κανενα γκομενακι να ξελαμπικαρεις ε?
χαχαχα

το σχολικο ειναι για σενα που το εχεις και στο μυαλο σου μια και καθε μερα το χρησιμοποιεις , φλωρακι…

Busted γμτ…:frowning:

Δεν πρέπει να ξαναβγάλουν οι Maiden άλμπουμ μέσα στο καλοκαίρι με 37-38 βαθμούς. Χτυπάει χειρότερα.

οποιος μοντ κοψει/ρανει/κανει τιποτα εδω μεσα, ειθε να πετυχει μεγκανακι φοξ σε ασανσερ, να εκλωβιστουν, να ειδοποιησουν απο μεγαφωνο οτι ερχετε ο ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ σε μιση ωρα, να του ζητησει για τελευταια χαρη να την παρει με βια ασαλιωτα και εκεινου να μην του σηκωθει για κανενα λογο…

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::

ρε καριολη οσο και αν μου την σπας ωρες ωρες , εντουτοις με τετοια ποστ και στα συγχωρω ολα και σε αγαπαω και οτι αλλο θες

[SIZE=“7”]πατωμα[/SIZE]

περιμενουμε τον 3ο να γινει χαμος γιατι 2 ειναι καλα αλλα θελουμε κ 3ον

:lol2:

δεν αντελήφθην

ον τοπικ,ο δίσκος μ’άρεσε πολύ,περισσότερο απ’το dance of death και το x factor

ΔΙΣΚΑΡΑ [SIZE=“6”]
[/SIZE]Πολύ καλός δίσκος όσοι τον θάβουν είναι το λιγότερο καραγκιόζιδες…
Για τον Lupin κάτι άλλα θαφτήρια που περιμένουν το νέο Killers ή Seven son εν έτη 2010 …καλύτερα παιδάκια να πάτε σε καμία παραλία…
Ο harris γράφει [SIZE=“6”]ΜΟΥΣΙΚΗ [/SIZE]ακόμα και στα γεράματα και όχι παρωδίες…

κλασσικα, το κομματι με το ‘‘the’’ ειναι ρυθμικο προορισμενο για χιτακι σε συναυλιες και σβουρες dickinson γυρω γυρω στη σκηνη

αυριο επερχεται λιωσιμο

πο μλκες seriously εχετε προβλημα οι περισσοτεροι εδω ε

δεν περιμενει κανεις ΒΡΕ ΣΤΟΚΟΙ το νεο seven son, αλλα κατι αντιστοιχο του αμολαδ πχ και γενικοτερα των 3 τελευταιων αλμπουμ…με κανα πιασαρικο ριφακι,κανα χιτακι ν το ακουσουμε καμια φορα παραπανω και 2-3 κομματια που σε βαθος χρονου να μεινουν,οπως και τα paschedale,dod,nomad,ftggog κτλ κτλ απο τα προηγουμενα…

βεβαια τωρα επιχηρησα σοβαρη απαντηση στην παρωδια που ακουει στο ονομα ρομαντικ7,αλλα κλαιν,εχω διαθεση γενιοκοτερα αυτες τις μερες…:smiley:

Καλά μιλάμε έχω πέσει κάτω απ τα γέλια με μερικά posts κάποιων…#-o

:lol::lol::lol:

Γιατί δεν χαλαρώνετε κάποιοι απορώ?Φορουμ είναι και ο καθένας λέει ελεύθερα την γνώμη του για τον δίσκο.Δηλαδή αν δεν μου αρέσει καθόλου ο δίσκος θα με κάνετε και μένα σαπούνι ρε Χιτλερικοί???Ήμαρτον και έλεος μαζί…:stuck_out_tongue:

δεν χαλαρωνουμε ποτε κουφαλες μαστοντονονιουροσισαδες νεκροθαφτες των μειντεν και του μεταλ εν γενει!! οριστε μας!! δεν θα πεθανουμε ποτε κουφαλα μειντενοθαφτη και απ δι αιρονς… και χεβι μεταλ ρε μουνια… και απ δι αιρονς ξεχασα να πω… αυτα… αιντε…ξερω γω…:stuck_out_tongue:

ξυπνησα πριν λιγο και μπηκα να δω αν σταματησε αυτη η τρελα αλλα συνεχιζετε τις μαλακιες ακαθεκτι.

Η μεγαλυτερη που διαβασα ηταν αυτη που λεει καποιος “οι maiden συνεχιζουν την παραδοση με τα “the” κομματια, τα οποια ειναι γρηγορα και στα live ο dickinson στριφογυρναει”. ΦΙΛΕ ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕ MAIDEN?

Aντιπαραδεγιματα : The THin Line Between Love And Hate, The Prophecy, The Unbeliever. (και οχι μονο) , αλλα φαινεται καποιοι σε αυτο το forum ακουνε isis, slipknot και mastodon και δεν ξερουν στην ουσια την ιστορια του metal.

Ειρωνειες του πεους μονο και τηλεπωληση εξυπναδας. ΚΟΤΕΣ

μας ΤΑΠΩΣΕΣ τωρα.παω να ακουσω μαλακιουλες τυπου isis και σλιπνοτ και να κλαψω που δεν ξερω στην ουσια την ιστορια του μετσαλ.