Iron Maiden - The Final Frontier

Μπα αν είναι αυτό το εξώφυλλο μάπα το καρπούζι…
Που είναι τα αριστουργήματα τω 80’s?

Όντως…
Αν είναι αυτό προκύπτει ερώτημα : ποιο είναι χειρότερο εξώφυλλο Maiden ή Ozzy; :stuck_out_tongue:

μια χαρά είναι.

Το εξώφυλλο γαμάει μου φέρνει εποχές 2000 και out of the silent planet σχέδιο με έναν Έντι νευροκαλωδιάτο βγαλμένο από S.I.T/Virus εποχές, Ε αυτόματα θα γίνει αγαπημένο,μετά από 2 ανευμπνευστα εξώφυλλα.
Το wikipedia αυτό έχει για εξώφυλλο,για να δούμε αν θα είναι όντως αυτό.
Και ναι! Η κλασσικη γραμματοσειρά επέστρεψε μετά απο 15χρόνια.

Κι εμένα μου άρεσε!:)Και η γραμματοσειρά όπως αναφέρθηκε!!!

Και εμενα μου αρεσει το εξωφυλλο, εννοειται οτι ειναι 1000 φορες καλυτερο απο τα 2 τελευταια, αν και δεν ειναι στο επιπεδο καποιων παλαιων… Αλλα ακομα δεν ξερουμε αν θα ειναι σιγουρα αυτο, να δουμε αν θα βγαλουν τιποτα στο επισημο site…

Angus μου θάβεις το ποστ που ζητάω link για το νέο Nevermore!!!:lightsabre:

Σαν αρκούδα είναι ο Eddie…:-s

καλο ειναι, ο εντι με χαλασε, σα να παχυνε λιγο…

κ μενα μου αρεσει το εξωφυλλο,παλιακο

Δεν είναι επίσημο το εξώφυλλο.Το βικι το έβγαλε!!!

Mπορεί να είναι και καλά concept (επειδή είναι το τελευτάιο αλμπουμ): Και καλά ο Eddie επιτίθεται στους υπόλοιπους maiden και τους τρώει (εξού και η κοιλίτσα στο εξώφυλλο). Αυτά…

μαλλον οι κοιλιτσα οφειλεται στις μπυρες που πινει τα τελευταια 30 χρονια…

Aυτη δεν ειχαν και στα προηγουμενα στο λογκο;;; :-s

Έλα ρε, πετσοκομένα ήταν τα γράμματα :wink:

Γαμαει το αλμπουμ,τωρα και με το εκσωφυλλο μαζι,νομιζω πως δενουν και νοηματικα τα κομματια οταν τα ακους…:wink:

Αν είναι αυτό το εξώφυλλο, είναι κλάσεις ανώτερο από οτιδήποτε έχουν βγάλει από το Fear of the Dark και μετά.

Καλό είναι το εξώφυλλο, αλλά και το ΑΜΟLAD μια χαρά εξωφυλλάρα είχε.

Μπα για την καραπουτσακλάρα ήτανε και το ΑΜΟΛΑΔ. Απλά δεν έφτανε τα απύθμενα βάθη αθλιότητας του Ντανς οφ Ντεθ, ΟΚ.

Το εξωφυλλο του ΑΜΟΛΑΔ ηταν για γελια και μουτζες…seriously τωρα ομως, αν και τα παλια maiden εξωφυλλα ειχαν μια καλτιλα και μια ομορφια,για αυτον ακριβως το λογο,απο το fear μεχρι σημερα,ειναι ενα καρακιτσαριο ολα…με κερασακι το καινουριο(αν ειναι αυτο δλδ),που μια χαρα φαινεται,μεχρι να προσεξεις τον μπουλη τον αρκουδιαρη τον eddie μεσ’τη μεση,καρτουν δ εθνικης…(δλδ ελεος,ναι,ειναι ο εντι,ειναι απειλητικος και θα μας φαει,μπου,πιο αθλια ποζα δεν σκεφτηκε ο σχεδιαστης?Κριμα το ωραιο μπακραουντ δλδ…)

Ουφ,παω να ακουσω αλλη μια το ομοτιτλο ΕΠΟΣ γτ στεναχωρηθηκα:(…