Isis

Συμφωνώ απολύτως. Απλά τέτοιου είδους συγκρίσεις δε με αφορούν. Απλά και οι 2 μπάντες μπαίνουν στις αγαπημένες μου και τελειώνει εκεί το θέμα.
Όσο για το μπολνταρισμένο, φαίνεται ότι οι τύποι το αγαπάνε.

Ααααχ αυτο το weight.
Δεν ξέρω γιατί αλλά το έχω πρώτο στην καρδιά μου…
Μιλάμε για ΥΨΣΤΗ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ…

Ρε, πείτε πόσο γαμάνε τα remixes του Oceanic!!

Hym (από JK Broadrick) ~> http://www.youtube.com/watch?v=zurK0YDmb4A

Leakαρε και το Live V

Μερικές φωτογραφίες από το cd, υπάρχει και typo. Γράφει The Beginning of the End

http://www.flickr.com/photos/interrobang918/sets/72157622557081556/

Μου λείπουν τα 1 και 3 απο τα live. Και τόσο που πάνε οι τιμές στο ebay δύσκολα. Το 5 παίζει να το πάρουμε με παραγγελία?

Η viva hate records βγάζει το βινύλιο, για cd δεν είμαι σίγουρος.

Επίσης έχει και preorder εδώ για το βινύλιο πάλι.

Οι Neurosis εξελίσονται σε λατρεία, οι Tool μου αρέσουν πάρα πολύ αλλά αυτούς εδώ βαριέμαι να τους ακούσω, με τρομερή προκατάλειψη - στενομυαλιά κιόλας.

αντε neurosis να το δεχτω, αλλα οι τουλ που κολλανε ρε σκουρζε?:-s

είναι ιντάστριαλ.

Ο από πάνω αντί να ειρωνεύεται δεν επιστρατεύει κανένα facepalm; :stuck_out_tongue:

Πέρα απ’την πλάκα τώρα …

:roll: …

Παιδιά φοβεροί οι Deep Purple, αλλά τα μακαρόνια σήμερα μου πέσανε βαριά.

ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΑ FACEPALM ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΥΡΤΖΟ

και μια μούτζα που δε του αρέσουν οι ISIS.

και μια καρδούλα γιατί είναι καλό παιδί.

Και μια για σένα που δεν σ΄ αρέσουν οι Pelican.

axaxaxaxaxaxa

και μια για σένα που σ’αρέσουν

και άλλη μια σε όποιον αρέσουν οι Pelican.

και μια σε όποιον αρέσουν οι Torche.

Να ανοίξω θρεντ για μούτζες?

Μουσικά καμία απολύτως…
Απλά θα φάω περισσότερες μούτζες γι αυτό που θα πω τώρα, αλλά τις δέχομαι γιατί τους αγαπάω όλους.:smiley:
Οι Neurosis, οι Tool, οι Isis, και πολλοί άλλοι δευτερεύοντες, έχουν μουσική που απαιτεί ακροάσεις.
Ε λόγω αυτού του γεγονότος, θεοποιούνται είτε από φανς, από τον τύπο κλπ.
Οι πρώτοι 2 μ’αρέσουν πολύ, οι 3οι δεν με συγκινούν.
Ισως να ακούσω κάποια στιγμή 24 ώρες την μέρα και να μ’αρέσουν πιο πολύ από τους άλλους, αλλά βαριέμαι να το κάνω, γιατί όσες φορές πήγα να ακούσω εγκατέλειπα σχεδόν αμέσως, τα φωνητικά φταίνε;, δεν ξέρω γιατί και δεν με νοιάζει πλέον.
Αυτά.:wink:

Βασικά το ίντερνετ μας έχει γαμήσει.

Δείτε τον rip_noob, ο άνθρωπος ακούει 42 δίσκους τη μέρα, δε μπορώ να καταλάβω πώς τους αφωμοιώνει.

Εγώ Isis αγόρασα χωρίς να έχω ακούσει νότα, εποχή που δεν είχα Ίντερνετ, και εποχή που έπαιρνα ένα δίσκο τη βδομάδα. Αφωσιονόμουν πλήρως στο σιντί που αγόραζα, είτε ήταν το Crimson Thunder των Hammerfall, είτε το Panopticon. Και το Panopticon έτυχε να μου αλλάξει ολόκληρη την μουσική κοσμοθεωρία :stuck_out_tongue:

Άστους Σκούρτζο, μην πιέζεσαι να σου αρέσει κάτι, δεν πάει έτσι με τέτοια μουσική. Ίσως μια μέρα χαλαρώσεις τελείως, βάλεις το Oceanic στην κούφα και το λατρέψεις. Έτσι γίνονται αυτά.

Πόσο :touched: ρε πούστη μου!
Σέημ χίαρ, απλά είχε γίνει με το οσεάνικ. :slight_smile:

Same here (Oceanic) και μέχρι τότε η μόνη επαφή μου με τον χώρο ήταν 3 τραγούδια των Neurosis.

Βασικά ακόμα αγοράζω cd’s κατ’ αυτόν τον τρόπο…

ειλικρινα πλεον ΤΟΥΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ τους isis

το oceanic ειναι ΕΠΟΣ αλλα θα ειμαι απολυτα ειλικρινης

το 2007 στο ΑΝ κωλοβαρεθηκα

αν με ρωτησετε ποια μπαντα θεωρω κορυφη στο συγκεκριμενο ιδιωμα οι isis δεν θαναι με τπιτα

μαλλον θα εβαζα russian circles

επισης ακουσα χθες για πρωτη φορα minsk κ μπορω να πω οτι πατανε κατω ααron+co

ειναι σαν να τους εφυγε η εμπνευση των isis με κακο spell

παλι καλα που ειχα παει ροδον το 2005 κ μου εφυγε το κεφαλι.εκει καπου αρχισε η κατηφορα στην κοιλαδα της βαρεμαρας

Κι εγώ!

8O8O8O8O8O8O:wacko::wacko::blink::-#

ISIS “20 Minutes/ 40 years” Video