Χρόνια Πολλά Isis!

Ευχαριστω πολυ ξαδερφε. Ασε αρχισαν και ασπριζουν οι κροταφοι. Σοβαρα.

Καλη συνεχεια με την γαμωσχολη Φετος λογικα εξεταζεσαι και ΠΑΠ. Κανε τον κοπο να πας στην εξεταση. ειναι εμπειρια.

Να’σαι καλα ρε αλεξ. Εμενα μπουζουριαζουν εσεις γελατε. Αλλα που θα πει θα γυρισει ο τροχος θα γ@μησει κ ο φτωχος. :lol:

Να σαι καλα Γρακχε. Οσο και να φωναζεις βαθια μεσα σου το ξερεις οτι εχω δικιο. :stuck_out_tongue: Ποιο ΚΚΕ?? ΟΑΚΚΕ rules!! Προλεταριατο και επιστημονικη φαντασια. Σου χρωσταω και ενα πμ.

Να’σαι καλα κοκκινο ρουμι. Ευχαριστω πολυ και για την μουσικη αφιερωση. Με συγκινησες… :stuck_out_tongue:

Και σε ολους τους υπολοιπους ενα μεγαλο ευχαριστω για τις ευχες τους. Σας ασπαζομαι σα γεροντας ανθρωπος που ειμαι.

Χρόνια σου πολλά, σου εύχομαι να’σαι υγιής και να πετύχεις τους στόχους που έχεις θέσει στη ζωή σου :slight_smile: !

χρονια πολλα με υγεια κ αγαπη…:slight_smile:στις ευχες δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ πρωτοτυπη γμτ μου:wink:

:youwish: :!: :!: :!:

:har:

Χρόνια πολλά ρε, να 'σαι πάντα καλά.

Χαπι Μπερθντει μαν!

Χρονια πολλα Isis,δημιουργικα,ενδιαφεροντα και συναρπαστικα!

(χαχαχ τι γαματη εικονα)

Χρονια πολλα συντροφι!
Ενα revolution calling αφιερωμενο σε σενα μαζι με τις καλυτερες ευχες μου. :slight_smile:
Α, και εξεγερμενο το νεο ετος!

Ωπ, Χρονια Πολλα!!! Ο,τι επιθυμεις!!! Καλη Επανασταση:p

Χρόνια πολλά, συμφορουμίτη. Υγεία, καλή μουσική, πολλές γυναίκες και ό,τι άλλο ποθείς. :slight_smile:

Χρονια πολλα και απο εμενα.
Να μας γραφεις απο την ξενιτια που θα πας !

νταξει εγραψες!!! θενξ!!

οριστε αυτες ειναι ευχες… φχαριστω Βικ.

Θα ακουω καζαντζιδη και θα σας γραφω καπου μεταξυ λαντζας και υπνου. :lol::lol: Να’σαι καλα.

Οπως να ειστε καλα και ολοι οι υπολοιποι για τις ευχες σας. Σας ευχαριστω. :slight_smile:

χρονια πολλα με υγεια ευτυχια και καλή προοδο…:slight_smile:

Χρονια πολλα! να χεις οτι επιθυμεις:)

Ναι, λέω να το δώσω το ρημάδι. Δε φαίνεται και τόσο δύσκολο πάντως, συγκριτικά με τεκτονική πχ:-s

Χρόνια πολλά και καλά man!
Να συνεχίσεις να κάνεις μερικά από τα πιο αξιόλογα ποστ εδώ μέσα…

ευχαριστω και davidian,marianna & chrisp για τις ευχες τους. να ειστε καλα. :slight_smile: