It's Always Sunny in Philadelphia

Δεν ξερω, οταν ξεκινησα να βλεπω τα πρωτα επεισοδια της νεας σεζον, ψιλοαπογοητευτηκα γιατι μου φανηκε οτι στερεψαν απο ιδεες. Αλλα οκ, θα τα δω ολα μαζεμενα αφου βεβαια πρωτα τελειωσω και την 6η σεζον του Peep Show

Αλλη μια επικη βρετανικη σαρκαστικη κωμωδια :lol:

όχι peep show ρε συ.
δεν τη μπορώ με τίποτα. Ναι είναι αστεία κλπ. Αλλα αυτη η ΒΡΩΜΟΦΑΤΣΑ με τις ματάρες!
Μα τη παναγια θέλω να του πετάξω πέτρες

ενταξει ρε συ, αποσες βρετανικες κωμικες σειρες εχω δει, σπανιοι ειναι οι εμφανισιμοι ηθοποιοι. Μερικες φορες οταν τελειωνω μια σειρα και πεφτω για υπνο, ονειρευομαι μουσταρδοκιτρινες οδοντοστοιχιες να με κατατρεχουν.
Αλλα κραταμε το “αστεια κλπ κλπ” :smiley:

Αν θες λιγο πιο επιτηδευμενο και “αυτο ειναι αμερικανια” χιουμορ αλλα με πιο συμπαθητικο προς το τηλεοπτικο κοινο καστινγκ, τοτε δες Scrubs

Eιδα απο το 3.05-3.08 και ψοφησα απο τα γελια.
Ποσο πιο γαματη μπορει να ειναι μια σειρα !
Η σκηνη με την δικη,με την απολυμανση και τα 4 επεισοδια ηταν
φωτια και λαβρα !

Το σπεσιαλ επεισοδιο δεν το βρισκω ομως.

To σπεσιαλ ειναι ΦΟΥΛ ΚΑΦΡΙΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
MERRY FUCKING CHRISTMAS EVERYONE!!!
Ξαναβρηκε την σπιθα του η σειρα. :smiley:

Σου στελνω pm δικε μου.

ειχα δει τα 4 πρωτα επεισοδια της πρωτης σεζον και το παρατησα καθως βαρεσα ενεσεις. και που λετε μου τελειωσαν οι σειρες και αποφασισα να τη προχωρησω. και σημερα μετα απο δυο μερες ειμαι στα μισα του 3ου κυκλου. και ειναι καυλα, πολυ καυλα. για τον τσαρλι μιλαω. και τα φρικ αδερφια ειναι καυλα. και ο ντεβιτος ειναι καυλα. και γενικα τετοιο χιουμορ θελουμε διοτι ειναι ΚΑΥΛΑ.

Tα ειπες ολα. Αυτο και το Arrested Development ειναι τα μονα αμερικανικα sitcoms που με εχουν πορωσει τωρα τελευταια. CHARLIE DAY ΡΕ! Ποτε ξεκιναει η 6η ειπαμε ? :smiley:

Υ.Γ.: Day man / fighter of the night man / champion of the sun / you 're a master of karate and friendship for everyone

Nomisteraki welcome to the club ! :smiley:

Για την 6η σεζον δεν ξερω τιποτα.
Χτες το μελεταγαμε με εναν φιλο και λεγαμε οτι μετα το επικο χριστουγεννιατικο
επεισοδιο δεν ειχαμε κανενα αλλο νεο.

http://tv.msn.com/tv/series-episodes/it's-always-sunny-in-philadelphia/?ipp=25&silentchk=1& :wink:
16 του Σεπτεμβρη ξεκιναμε :smiley:
Προετοιμαστειτε, η Dee θα την βλεπουμε εγκυο στην σεζον αυτη.
Θελω να δω ποιον θα βαλουν ως πατερα :smiley:
Παντως, ποσο γαματο ειναι που ολοι οι πρωταγωνιστες (πλην του devito φυσικα) βρηκαν το ταιρι τους μεσα απο τη σειρα;

Ο Μαc με την Dee

Ο Charlie με την σερβιτορα (μολις το εμαθα οτι τα φτιαξαν απο την δευτερη σεζον, εμεινα παγωτο :lol: )

Ο Dennis με την φαρμακοποιο (απο το D.E.N.N.I.S. system επεισοδιο)

και δω ολοι μαζι

Πως περιμενατε μεσα απο ολες τις καφριλες και ριψοκινδυνα αστεια να συνυπαρξουν;
JUST FUCKING A!

Puppet Master: Αν ψαχνεις σειρα στα επιπεδα του IASIP (παντα για real life μιλαμε) τοτε χωρις δευτερη σκεψη, εφυγες για Trailer Park Boys

Για να παρεις μια πρωτη γευση, δες πρωτα τη ταινια (την πρωτη απο τις δυο)

Trust me, θα γελασεις πολυ δυνατα :slight_smile:

Απο τις τωρινες σειρες, αν και πιο κοινωνικες, προτεινω να δεις τις Community (θα πεθανεις με το επεισοδιο Modern Warfare)

και Parks and Recreation (η δευτερη σεζον ανηφοριζει πολυ ευχαριστα)

Για Trailer Park Boys ειχα ακουσει και απο αλλους καλα λογια, αλλα δεν εχει κατσει να ασχοληθω ακομα. Καιρος ειναι!
Σε ευχαριστω λοιπον, θα τσεκαριστουν ολες οι προτασεις και κατι μου λεει πως θα εχω πολυ υλικο για φθινοπωρο-χειμωνα (+καινουρια sunny):smiley:

4 μερες ακομα!!!:smiley:
ας ζεσταθουμε λιγο γιατι η στερηση εχει χτυπησει κοκκινο!!:stuck_out_tongue:
βλεπω και καινουριους στο club αυτα ειναι…
Overview
http://www.youtube.com/watch?v=U7jnzOsU4gM&feature=player_embedded#!

trailer

και σε περιπτωση που σας ανοιξε η ορεξη :wink:

το hd με ξενερωνει λιγο… γουσταρα εκεινη την παρακμιακη εικονα :stuck_out_tongue:

Eιδα το πρωτο επεισοδιο χτες. :smiley:
Η αγαπημενη παρεα ειναι και παλι εδω και γινεται
για αλλη μια φορα της κακομοιρας !
Θεοι Τσαρλι και Φρανκ.
Δηλαδη τι περιμενετε απο επεισοδιο που λεγεται Mac Fights Gay Marriage ?

όντως καλα αρχίσαμε και φετος…!!

TheCharlieDay:“Break out your greenman gear! All new Sunny tonight at 10!!!” για το σημερινό… αυτα ειναι!!!:D:D

6x04 ειναι εξω. το επεισοδιο με το σκαφος ειναι υπεροσομ.

Απ’όσο έχω παρατηρήσει, όσες σειρές είνα TV-MA (for mature audiences only) τείνουν να αποφεύγουν τα διάφορα κλισέ και να μην κάνουν κοιλιά… Η παρούσα σειρά αποτελεί εξέχον παράδειγμα και με την καλύτερη προσθήκη χαρακτήρα έβαρ! DdV FTW

Aυτο βασικα.
Δεν μπορω να θυμηθω αλλη σειρα με τοσα λιγα μετρια επεισοδια.

Την αρχισα και εγω πριν κανα 3αρι μερες.ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ.Ειμαι 3η σεζον και βλεπω μεχρι μεθαυριο να εχω φτασει στην 6η.Χαραλα.Ολοι οι χαρακτηρες ειναι τελειοι.Επισης καιρο ειχα να δω ηθοποιους να ταιριαζουν τοσο πολυ με τους ρολους τους.Και αδελφια μακποιλ φτγ !

μπραβο τέκνο μου bilzzoras εισαι σε καλο δρομο…

χθες ειδα το 5ο mac and charlie:white trash

πολυ καλα και αυτο!!!

αλλα το highlight της σεζον ειναι με το “σκάφος”…

Εγω εχω μεινει στο 3ο επεισοδιο με το σκαφος.
Το ειδα δυο φορες κιολας.Μιλαμε για τετοιο επος.

'Αι τζαστ φελ ιν λοβ του.