It's Always Sunny in Philadelphia

Βαλε μαζι και τα 2 Office κ εισαι ενταξει… Σε οποιο (ελληνικο) φορουμ παρακολουθω δε τα αναφερει κανεις σχεδον ποτε[-X

Εγω επιτηδες εχω μεινει στο 7x07.
Θελω παντα να εχω επεισοδια καβατζα για οταν τελειωσει η πρεζα :stuck_out_tongue:

Δεν ξαναλεμε οτι η σειρα κανει πλακα σε ολες τις υπολοιπες ετσι ?

Η αλήθεια είναι ότι ευχαριστιέσαι περισσότερο να έχεις να τα βλέπεις μαζεμένα.
Καιτα 3 φετινά επεισόδια είναι πολύ καλά πάντως.
Το 3ο ήταν καμμενιά του κερατά! Είχε Μακπόηλς σε υπερθετικό βαθμό και αυτό φτάνει.

Το αμερικανικο Office ρε φιλε ελεος, εχει καταντησει χειροτερο κι απο την Λαμψη. Που βλεπεις την κωμωδια πλεον; To βρετανικο εννοειται πως θεωρειται πιο ολοκληρωμενο σαν κωμωδια γιατι οι αγγλοι ξερουν που να σταματησουν.
Αν και εχω δει το Sunny κανα 4 φορες μεχρι την 6η σεζον, ναι πιστευω πως καλο ειναι να το σταματησουν και δαυτο, μην το καταντησουν σαπουνοπερα κι αυτοι. Αφου σε αυτα τα 3 τελευταια επεισοδια ειδα πως κανουν αναδρομες στο παρελθον, παει να πει πως το πηραν το μηνυμα οτι ηρθε η ωρα για προσγειωση.
Μοναδικη μακροχρονια αμερικανικη σειρα κατ’εμε που ηταν αψογη σχεδον σε ολες τις σεζον παραμενει το Seinfeld.

Μιλάμε για απίστευτο επεισόδιο το 4ο, το καλύτερο της σαιζόν μέχρι τώρα

Ισχύει.

[U]Εδιτ[/U]
Δείπνο ηλιθίων! (Le Dinner Den Cons)

Εγώ εδώ και 2 βδομάδες ξεκίνησα να το βλέπω και η αλήθεια είναι ότι έχω κολλήσει. Βρίσκομαι πλέον στην 4η σεζόν και η μεγάλη μου λατρεία είναι ο Charlie <3

πολυ καλό και το σημερινό

[SPOILER]Give me money.
Money me.
Money now.
Me a money needing a lot now.
:lol:
[/SPOILER]

Την 8η δεν την συνέχισα ακόμη αλλά είδα χθες για πρώτη φορά το χριστουγεννιάτικο επεισόδιο (A Very Sunny Christmas), τα σπασε.

στη 3η ειμαι.πολυ καλο…παταει κατω ξερω απο φαση χιουμορ και καφριλα αλλες γνωστες σειρες.απλα μπηκα πολυ σφιγμενος μετα απο μαραθωνιο supernatural τις τελευταιες βδομαδες και θελω ακομα να μπω στο Mood

ΑΣΧΕΤΟ αλλα εχω πεθάνει στο γέλιο!!!
καθώς έβλεπα μερικά random επεισόδια απο την 8η στο 8.8 ειδα [B]αυτον[/B] τον τυπο(στο παρτι που κανει ο φρανκ…)

+τον εχω δει και στο transformers 3!!! ασταμάτητος :stuck_out_tongue:

Ρε μαλάκες γιατί σταμάτησαν να βγάζουν ελληνικούς υποτιλους γι αυτή τη σειράρα και μας έχουν ξενερώσει έτσι? [-X

Τσεκάρετε στην [U]σελίδα τους[/U] τα βιντεο που βγάλανε για την μετακίνησή τους σε νέο κανάλι, το FXX.
Λατρείες.

Χαχαχαχ, Bergman και καλα :lol:

ξαναρχίζει μη ξεχνιομαστε

Αχαχα τους μαλάκες, 9η σαιζον και το χουν ακόμα!

Οτι και να πει καποιος ειναι λιγο ! Παμε μωρη αρμαδα !

Γαμάτα και τα δύο επεισόδια.
Στο πρώτο συναντάμε την γνωστή βαρβαρότητα εις βάρος της Ντι, στο δεύτερο την απίστευτη σκατοψυχιά και μνημειώδη επιχειρηματικότητα του Frank Reynolds. :smiley:
Ακόμη ένα επεισόδιο που καταπιάνονται με σοβαρό κοινωνικό θέμα και το μηδενίζουν!
Επίσης το πρώτο είναι και ένας μικρός φόρος τιμής στο Breaking Bad (τυπάς με μουστάκι που λέγεται Walt, ο Huell…).

Sunny για πάντα, όχι μόνο 10 σεζόν.

Απ τα καλυτερα επεισοδια της σειρας! Ο Mac εδωσε ρεστα

Το 5ο της σεζόν με τον Country Mac ήταν στα 10 καλύτερα της σειράς άνετα.
Θέλουμε και Frank’s day. :smiley: