It's Anthoula bitch!

ο anisixos ηταν σε προηγουμενο αγαπαμε

Νέοι είναι ακόμα στο site.

Γεια σας παιδια
μα γιατι ρωτατε ποια ειναι η Ανθουλα; Αφου το λεω ηδη απο την αρχη και ειμαι απολυτα σαφης. Ειναι η αδερφη της Ευας. Τωρα θα μου πειτε, ποια ειναι η Ευα; Διαβαστε, αν θελετε, το μπλογκ μου και θα μαθετε πολλα για την Ευα. Ειναι η φιλη μου και ειναι ιντερνετ περσονα. Η Ανθουλα ζηλεψε και θελει να γινει και αυτη ιντερνετ περσονα.
JTN ευχαριστως να σε παρω και εσενα συνεντευξη. Στειλε μου σε μηνυμα το msn σου αν εχεις.
Σας παρακαλω, οχι ολα μου τα ποστ σε ενα. Ειναι αδικο και σπαστικο. Το κανανε σε αλλο φορουμ και δε με αρεσει καθολου αυτο εμενα. Καθε ποστ ειναι ξεχωριστο.
Περιμενω και αλλες αποψεις για οσα ειπε η Ανθουλα. Να ξερετε η Ανθουλα δεν ειναι μια οποιαδηποτε κοπελα. Ειναι ξεχωριστη. Θα μπορουσε να ειναι ο Τομ απο το “Γυαλινο κοσμο” του Τενεσι Γουιλιαμς ή η αδερφη του Τομ. Δεν ειναι μια απλη χαζοβιολα της Νομικης.

Αυτό το φόρουμ λοιπόν θα κάνει την εξαίρεση και θα τα βάλει όλα σε ένα! Φωτογραφία της πάντως ακόμα δεν έχεις ανεβάσει! Θα σε μαλώσω!

Εξαιρετικά αφιερωμένο στον Ανήσυχο…

δεν ηξερα οτι ενα ποστ μπορει να χωρεσει τοσους χαρακτηρες…να κατι που μαθαμε και σημερα

Σε προηγούμενο «Αγαπάμε» ήταν ο anisixos. Αυτός είναι ο anisixosblοgger. Είναι μία από τις δυνατότητες που του δίνονται μετά από κάθε μπάνιο. Κάτι σαν τυπική διαγραφή της ιστορίας μιας ομάδας μέσω της συγχώνευσής της με μία άλλη προκειμένου να διαγραφούν τα χρέη της. Τυπικά άλλη ομάδα. Ουσιαστικά η ίδια.

Έτσι και ο anisixos. Όσο και αν ξέρουμε ότι έχει ήδη αγαπηθεί, μας δίνεται η δυνατότητα να τον αγαπήσουμε μια φορά ακόμα.

[SPOILER]

:roll:[/SPOILER]

anisixe ποιος ειναι ο λογος που κανεις τις συνεντευξεις και γιατι ειναι ενδιαφερον αυτες οι συνεντευξεις?
γιατι θελεις να κανεις συνεντευξη κ απο καποιον αλλο τοσο προθυμα?
γιατι θελεις να κανεις συνεντευξη?
γιατι πρεπει να ειναι ξεχωριστος ο λογος μια ιντερνετ περσονας που μπορει να ειναι κ φαση τομ απο τον γυαλινο κοσμο?
Τι ακριβως θες?

ε μπορεί να σπουδαζει δημοσιόγραφος το παιδι8)

Ναι σίγουρα… Περιμένω και συνέντευξη της Εύας… Εμ τι! Έτσι γνωρίσαμε την Ανθούλα…

[spoiler]επόμενο thread:

“Συνέντευξη από πέτρα της Σιβηρίας”
-Πως νοιώθεις σήμερα;
-Παγωμένη
-Τι έχεις να πεις για το ψύχος;
. . . . . .Imagine the rest…

Smoooke weed every day ανήσυχε![/spoiler]

views

anisixe ποιος ειναι ο λογος που κανεις τις συνεντευξεις και γιατι ειναι ενδιαφερον αυτες οι συνεντευξεις?
γιατι θελεις να κανεις συνεντευξη κ απο καποιον αλλο τοσο προθυμα?
γιατι θελεις να κανεις συνεντευξη?
γιατι πρεπει να ειναι ξεχωριστος ο λογος μια ιντερνετ περσονας που μπορει να ειναι κ φαση τομ απο τον γυαλινο κοσμο?
Τι ακριβως θες?

Γιατι να δινουν συνεντευξεις μονο οι ηθοποιοι και οι τραγουδιστες; Συνεντευξεις μπορουν να δινουν και ατομα της διπλανης πορτας που ομως εχουν κατι το ξεχωριστο οπως ειναι η Ανθουλα η οποια εχει ολες τις προδιαγραφες να γινει, αν θελει, μια γνωστη ιντερνετ περσονα. Πιστευω οτι ειναι ξεχωριστη, πανεξυπνη και…τα λεει!
Μη βλεπετε τον ορο “συνεντευξη” με τη στενη επαγγελματικη δημοσιογραφικη του εννοια. Θα μπορουσα αντι για συνεντευξη, να πω συνομιλια.
Ηθελα απο καιρο να γραψω κατι για την Ανθουλα και σκεφτηκα αντι να κανω ενα ποστ και να γραψω διαφορα γι’ αυτην, να της κανω μερικες ερωτησεις. Για την Ευα δε χρειαστηκε να παρω συνεντευξη γιατι εχω γραψει παρα πολλα γι’ αυτην στο μπλογκ.

Τι φραση θεε μου…

I AM NOT A TROLL!

ΕΙΣΑΙ MASTERTROLL.

Κούρασε πια…
Έκανες διαφήμιση στο blog σου μια , δυο, εκατό φορές. Όποιος γουστάρει θα σού’ρθει επισκέπτης!

ναι βρε αγοριμ σαν τους κνιτες που πουλαν τις εφημεριδες της κνε εισαι.

οποιος γουσταρει θα ερθει να παρει.

το forum έχει χάσει το χουμορ του εδώ και πολύ καιρό, ο άνθρωπος (+ο σχολιασμός των θεμάτων του από άλλους) είναι η μόνη πηγή γέλιου εδώ μέσα, είναι δεν είναι troll μην τον ακουμπάτε, αφήστε τον να παίξει μπαλίτσα!

χα συμφωνω.^^