Δερμάτινα ή jeans?

<<< ειμαι στα ιδια με τον… αποπισω. αχαχαχα!

ειμαι οικολογος και δεν γουσταρω τα παιρνω το δερμα των ζωακιων.τους παιρνω το μαλλι8)

βασικά δερμάτινο jacket και τζιν παντελόνι.

τα δερμάτινα παντελόνια είναι τόσο ρουβάς στα 90’s. :stuck_out_tongue:

Υπάρχει και η δερματίνη.

[SPOILER]

Ω ναι.[/SPOILER]

'Ντάξει, για το παντελόνι καταλαβαίνω, είναι αναχρονιστικό, αλλά σε μπουφάν leather > jeans.
Και σε total look. Όχι τζιν μπουφάν με τζιν, σας παρακαλώ, δεν είναι ωραίο.

Skinny jeans, μαύρο μεσάτο δερμάτινο μπουφάν, και μαύρες μπότες. Για χειμωνιάτικο γυναικείο ντύσιμο φυσικά.

και χεντμπανγκιν αλα ιμορταλ στα δαση

και baby oil, μη το ξεχνάτε συνέχεια. έχω κουραστεί να το υπενθυμίζω:!:

…owns on guys as well. Αναδεικνύουν. Gotta love 'em.

[SPOILER]Όχι τα τόσο σκίννυ που είναι σα να φοράει το παντελόνι της μικρής του αδερφής όμως ε.[/SPOILER]

Σωληνες και περφεκτο (η φλαι) απο πανω

Αυτο, συνδυασμενο με ασπρο μποτοσπορτεξακι (converse, nike ο,τι υπαρχει) και τζιν αμανικο (με ραφτα Jag Panzer, Liege Lord, Maiden, Vicious Rumours, Exciter, Anvil, Heavy Load, Angel Witch και ολο τον καλο τον κοσμο) πανω απο το περφεκτο. 80ιλεν το δα μποουν.

χαλαρο τζινακι ρε ουτε πολυ στενο ουτε πολυ φαρδυ.

οσο για μπουφαν προσωπικα εχω μια δερματινια αλλα ειναι neutral η φαση.Δλδ απλο μπουφανακι και τπτ παραπανω.

φλαι τυπου μπουφαν και κολλητο τζην(σα σωληνα) φορουσα παλια.Πολυ πανκιλα 90ιλα η φαση.

Για άνοιξη/αρχές φθινοπώρου: Jeans στενά κι από πάνω μπουφανάκι χακί αδιάβροχο με ραφτά κι κονκάρδες. [SPOILER]Επίσης σκέφτομαι ένα μεγάλο backpatch εξωφύλλου. Για δώστε γνώμες ρε παιδιά τι θα ταν καλύτερο? Ήμουν ανάμεσα σε Killing Is My Business (εξώφυλλο επανέκδοσης), Pleasure To Kill, The Dead Shall Inherit (Baphomet), Practice What You Preach [/SPOILER]

Για χειμώνα: μπουφάν μηχανόβιου κι Jeans απλά. 8)

Εγώ θα έλεγα killing is my business αλλά δεν είμαι αντικειμενική (ή και practice what you preach). Θα γεμίσει την πλάτη σου ο Vic.