JELLO BIAFRA AND THE GSM @ Athens, Fuzz Club - 16/10/2012

Εγώ.!!

παιδια αρρωστισα και δεν θα μπορεσω να παω τελικα, αν καποιος μπορεσει να ερθει να το παρει το εισητιριο απο νεα φιλαδελφεια να μου στειλει.

Φιλε Astaldo αν ησουν στην προηγουμενη στο Gagarin και θυμασαι την φύση των συνθημάτων που ακούστηκαν σε ορισμένα κομμάτια απο DK μαλλον θα συμφωνήσεις οτι δεν λέμε καθόλου μαλακίες…Μακαρι βεβαια να κυλησουν ολα ηρεμα…

γιατί αυτο ?

Λοιπόν αν δείτε κάποιον με μπλουζάκι Deez Nuts πείτε κανα γεια :slight_smile:

Ε όταν ακούς στο Police Truck το γνωστο συνθημα σχετικα με την σχέση αστυνομιας και συμπαθους αντιπροσωπου του ζωικου βασιλειου απο το μισο club και στο california Uber Alles συνθημα σχετικα με ελευθερια και κελια δεν νομιζω να προκειται για συγκεντρωση των Μιχαλολιακος & Σια…:smiley:

Φυγαμε κατευθειαν απο δουλειά!!!

εννοούσα γιατί ελπίζουμε να κυλήσουν όλα ήρεμα ?

O ανθρωπος είναι από άλλο πλανήτη. Από τα live που δεν θα ξεχάσουμε ποτέ όσα χρόνια και αν περάσουν! Μία κατηγορία μόνος του.

Συναυλία που εξελίχθηκε σε πολιτικό μανιφέστο ενάντια στην πλουτοκρατία, την Μέρκελ, τα απαχθή μέτρα λιτότητας και το νεοναζισμό.

Μέσα στα αίματα και συνέχιζε απτόητος… Τι να πεις για τον Jello. Δεν χρειάζονται λογια και λέξεις.

Απλά παρακολουθείς αποσβολωμένος…

Από τους μεγαλύτερους frontmen του πλανήτη! Τέλος

Αν κρίνω απ’ ό,τι βλέπω και διαβάζω στο fb η συναυλία πρέπει να γάμησε. Μακάρι να μπορούσα να ήμουν ελλάδα να τον ξαναέβλεπα.

άηντε πανκ ρε

Πάρα πολύ καλός και πάλι ο Jello. Την Τρίτη που μας έρχεται έχει spoken word στο Κ44.

Intro
Brown Lipstick Parade
John Dillinger
New Feudalism
Road Rage
Panic Land
Barackstar O’Bummer
California Uber Alles
Werewolves Of Wall Street
Nazi Punks Fuck Off
Hollywood Goof Disease
White People And The Damage Done
Chemical Warfare
Pets Eat Their Master

Kill The Poor
SHOCK-YOU-PY!

Police Truck (Fuck The Police)
Three Strikes
Holiday In Cambodia

kali fasi, giati vlepw arketa diaforetiko setlist se sxesi me tin proigoumeni fora kai nea tragoudia! btw, to shock-you-py einai poli wraio, to akousa prin liges meres sto soundcloud nomizw. An kai parakolouthontas merika video sto youtube, nomizw oti auth thn fora o Jello itan pio sigratimenos (ligotera stagedives eida).

Τραυματίστηκε για αυτό δεν έκανε δεύτερο, γέμισε με αίματα στο χέρι. Εγώ θα έλεγα πως θα ήταν πιο κινητικός από την προηγούμενη φορά. Ξεπέρασε τον εαυτό του πάλι!

Ευτυχώς που τον είδα πρόπερσι γιατί θα είχα ψυχολογικά τραύματα που δεν τα κατάφερα φέτος.

Και τελείως διαφορετικό setlist ε;

χαχαχαχα ελα ρε φιλε… πήγε για γκράφιτι;;;

Ναι και μετά για σκειτ στα Βριλήσσια.