John Frusciante (Rhcp) vs Dave Navarro (Jane's Addiction)

εχει σοβαρευτει κ το πηρε το μαθημα του…:)αποκλειται να ξαναγυρισει στις παλιες ηλιθιες απερισκεψιες…8)

Τον ξέρεις προσωπικά?:stuck_out_tongue:

Ειλιρινα εχει καταλαβει τις συνεπεις ειχε στη ζωη του και δεν νομιζω να εχει ξανακυλησει με τιποτα… Ολα φαινονται μεσα απο τα τραγουδια του… Αυτος ο ανθρωπος γραφει με την ψυχη του …

@ RHCP φανγκέρλισσες :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Μην παίρνετε όρκο για κανέναν, η εξάρτηση είναι πολύ άτιμο πράγμα και αυτό είναι και ένα από τα κύρια θέματα στο βιβλίο του Kiedis (που είμαι σίγουρος πως έχετε διαβάσει).
Εκεί που περνούσε μήνες και χρόνια σε κάποιες περιπτώσεις “καθαρός” όλο και κάτι συνέβαινε για να ξαναρχίσει…
Θυμάμαι αυτό που μου είχε φανεί πιό γελοίο και τραγικό ταυτόχρονα, που γράφει πως ενώ είχε “καθαρίσει” για μήνες μαστούρωσε με την ξυλοκαϊνη που του έβαλε οδοντίατρος και ξανάρχισε… #-o

Στην πραγματικότητα κανείς εν σταματάει ΠΟΤΕ.
Απλώς είναι δύσκολο να επανέλθει η εξάρτηση στον ίδιο βαθμό που υπήρχε πρίν μερικά χρόνια.

Ναι αυμφωνω η εξαρτηση ειναι δυσκολο να ξεπεραστει… Απλα δεν νομιζω να ξανακατρακυλησει τοσο οσα να φτασει λιγο πριν τον θανατο οπως ειχε φτασει… Απλα τετοιες ημερες εχουν ξεπεραστει…

δυστυχως οχι#-oμακαρι να τον γνωρισω καποια μερα8)αφου λεει οτι ειναι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κοσμου τωρα που απεξαρτηθηκε…αποκλειεται να θελησει να διαλυσει παλι τη ζωη του…

+1 οντως ειναι αληθεια αυτο.πολυ συναισθηματικος τυπος…λογικο με τοσα που εχει τραβηξει ο ανθρωπος…

John Frusciante με διαφορα…8)

frusciante γιατί βγάζει απίστευτο συναίσθημα τόσο στους Peppers όσο και στα προσωπικά του. Respect!

Ρε σεις είδατε πως έχει αλλάξει ο Φρου απο το 93 μεχρι το 99???τα άλλαξε όλα μέχρι κ το ντύσιμό του!!!:lol:

οντως…αλλαξε κ χαρακτηρα…εγινε μινιμαλιστης κ στις ιδεες του8) οπως κ ναι τον λατρευωωωω:bow2:

ο άνθρωπος είναι ΘΕΟΣ!!! τον λατρευω…

+1000
ετσι μπραβο θεοδοσια:Dδικια μας εισαι8)

Για τον Navarro λέτε?

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!εδω που τα λεμε η κοπελα δε διευκρινησε αλλα fru θα εννοει λογικα…αφου ολοι αυτον γουσταρουμεεε8)

ειμαι φανατικη των peppers οπως καταλαβες…

οκ δικια μας εισαι8)

JOHN FRUSCIANTE Rockssss…

πες τα Θαναση!!!