Jonas Brothers

H kori mou arxisei kai akouei fanatika paketo me tin Miley Cyrus. Na arxiso na anisyxo? :-k

γαμω την disney μου μεσα που τους εκανε φιρμες.αυτους και την χανα την μοντανα.αγαπητε φιλε εγω δεν ειμαι πατερας αλλα στην θεση σου θα επαιρνα τα μετρα μου

:lol: Εβλεπα πριν κανα μηνα μια εκπομπη στο E Entertainment για αυτο το ‘συγκροτημα’. Νταξει μια μοδα ειναι και αυτη, θα περασει…

Exo kanei to BRAIWASHING alla den ginetai tipota. To mono pou egine einai na mou aresei kai mena to Climb tis Miley kai to When You Look Me In The Eyes ton Jonas Brothers :lol: Katarameni adynamia. Paterades na kanete agoria giati i kori tha sas perasei apo pano! :lol:

εγω θα της εβαζα να ακουσει γκρουπακια οπως green day,paramore,sum 41,my chemical romance.Tωρα δεν ξερω αν εσυ τα εγκρινεις αλλα ειναι και αυτα light ακουσματα που ειναι πιθανο να της αρεσουν και σιγουρα καλυτερα απο τους τρεντουλες της κακιας ωρας

Oute 10 xronon einai opote tin pao siga siga. Kserei idi as poume oti o theos einai enas…o Steve Perry :smiley:
Ayto eleipe. Ayta pou les squall tha ta akousei etsi ki allios se 2-3 xronia. Den ta glytonoume. :lol:

Άσε με να μαντέψω: Και Taylor Swift ε; Τo πλήρες πακέτο…

:lol: Δεν αμφιβάλλω καθόλου. 8)

Μπορείς να δοκιμάσεις τακτική brute force. Και εξηγούμαι: Την καθίζεις σε μια καρέκλα και βαζεις στο στέρεο να ακούει pantera μέχρι να της αρέσουνε.

αυτο θα το παθει ουτως η αλλως αλλα με αλλες μπαντες ανοιγοντας το ραδιο…

Εγώ λέω να τής βάλεις χαλαρά ακούσματα όπως Dream Theater

Βαλτης σακη…

Rotting christ ετσι?

Xaxa sostos. Ennoeitai kai i Taylor i opoia lansarei to face “den exo piei kai kapnisei sti zoi mou” einai ki ayti sto paixnidi. Sou exo kalytero omos. Lady GaGa! Mou tragoudage synexeia to paparazzi kai ithela na tin tsakiso :lol: Pou tha paei omos. Tha parei to baptisma tou pyros tou xronou se mia Journey synaylia giati eimai megali linatsa kai exei sympathisei ton Pineza :lol:

Les na ftaiei pou tis ekana plaka prin 2 xronia me kati live videos ton Rammstein? :lol:

:ban::anyone::please:

Pes mou posa sou dosane oi Theatrakides tou forum na to peis ayto. Pes mou posa!

Εγω παντως ειμαι αθωος.

Ε, ραμσταην και συ στο μικρό το παιδάκι… Τραύματα δημιούργησες.

ειχα παει σε συναυλια κατι τυπων (δεν θυμαμαι ονομα γκρουπ:oops:) και ο τραγουδιστης ειχε μαζι την γυναικα του και τις κορες του.

να δεις χαρες τα μικρα με τα blues rock ακουσματα

ον τοπικ : μου κανει μια γνωστη μου ‘‘σου παει πολυ το πουκαμισο με την μπλουζα απο μεσα, γουσταρω! σαν τους jonas brothers εισαι!’’
μονο που δεν την εκαψα τη μπλουζα μετα

πάρα πολλά…

Kαλά που δεν φόραγες και “δαχτυλίδι” ! :lol::p:lol:

Σορρυ για το οφφτοπικ, αλλα τι γαματο επισοουδ ηταν εκεινο στο σαουθπαρκ που τους κραζανε!

Έλα ρε, γι’ αυτούς έλεγε το επεισόδιο? (το “Ring” σωστά?) Χαχαχαχα! :lol: