"Kορίτσια του βάλτου" poll

:lol::lol: αυτα ειναι ρε “κοριτσια του βαλτου” που μου ψαχνετε ολοι τα "μοντελα"
αντε, το παρακανα με τον γκιμλι!! (οντως μοιαζει χεχε! αλλα εγω την συμπαθω)

αυτη σε πιο βαλτο κρυβεται?!!

[SPOILER][/SPOILER]

μ αρεσουν!!
http://www.youtube.com/watch?v=Slcb-IYrwEU&NR=1

Δεν ξέρω αν φταίνε τα γηρατειά, τα ακούσματα ή μιά πιό παραδοσιακή αντίληψη για τη γυναικεία ομορφιά, αλλά εδώ κάτι δεν πάει καλά… :-k
Δεν είναι δυνατό από 5 σελίδες θρεντ με γυναίκες και να έχω καρφωθεί περισσότερο στη φωτογραφία της λευκής firebird με το ανάποδο headstock! #-o:lol:

Yoshiko Ohara απο Bloody Panda(την οποια μπορουμε να την συναντησουμε και σε ταινιες τρομου-να βγαινει απο κατι πηγαδια και μετα απο την τηλεοραση για την καθημερινη της πρωινη βολτα-)

Tania Duarte απο Reino Ermitaño(κατι σε version Miss Piggy )

Η απόδειξη ότι οι πουρόκερς κοιτάζουν πιπίνια και όχι γυναίκες της ηλικίας τους :lol:
Μάλλον ανέβασες και πολύ τα στάνταρ σου με τη Gracie Potter.

Κατά τ’άλλα μη τρελαίνεσαι, κιθαρίστας είσαι, λογικό να κοίταζες τη thunderbird. Όμως αφού το μάτι σου δεν έπεσε στη χρυσή λες πολ καθισμένη στη μπουτάρα της λόρας, ψάχτο! :stuck_out_tongue:

Ψήφισα πολύ άνετα B λόγω αγάπης για τους rwake. Ψήφισα τόσο άνετα που δεν πρόσεξα πως μπορούμε να βάλουμε πολλές ψήφους, οπότε δύο επιπλέον respect σε laura και runhild.

εντιτ - θυμήθηκα τους crisis και τη ΘΕΑ Karyn, αλλά αν την ποστάρω εδώ θα είμαι οφτόπικ και στο πιο όμορφη ηθοποιός/τραγουδίστρια θα φάω κράξιμο. Δεν υπήρχε ένα θρεντ για γυναίκες στο μέταλ?

Αυτή η Wata είναι τόσο γλυκιά.

δεν καταλαβαινω γτ το τοπικ δεν εχει κλειδωσει μετα απο ποστ βληδιν…

Στηρίζουμε Liz Buckinhgam :!:

…και respect εδώ!

Και γω Jex thoth οχι μονο επειδη δεν εχω επαφη με το sludge αλλα και επειδη οταν την ειχα ανακαλυψει ειχ παθει τη πλακα μου τοσο μουσικα οσο και εμφανισιακα(αν και δεν ξερω αν ειναι ομορφη τελικα)

μόνο Julie, με όποιες και να ήταν στο πολλ θα κέρδιζε.

Kat ψηφισα εγω! :metal:

αφου ειναι ολες ετσι οπως ειναι τελος παντων…+ αφου πιανεται κ το στονερ…ψηφιζω και τα 2 νασβιλ πουσι και τα μυαλα στα καγκελα!!!:drunk:

Bump μιας και εβαλα πριν λιγο να ακουσω Dark Castle και έχω να πω κρίμα που δεν ψήφισα θεά Stevie Floyd.(Eιχα ψηφισει παλιοτερα Kat).Απ’το πολλ επίσης υποκλινόμαστε στη Runhild Gammelsæter.Eκτός πολλ στηρίζουμε Jex Thoth και ΦΥΣΙΚΑ και πάνω απ’όλες Alia O’Brien

Αυτό ακριβώς:):!:

ρε στο πωλλ σαν κοριτσι του βαλτου επρεπε να μπει η κιθαριστρια/φωνητικα οργασμος τον τζουσιφερ ρε απιστοι!

Εγώ τους τα έλεγα, αλλά δεν με άκουγαν :!:

χαχαχα τωρα το ειδα το ποστ σου πρωτη σελιδα ρε! :stuck_out_tongue:
στηριζουμε αμπερ καθως εκτος απο την εξωτερικη εμφανιση η φωνη της ειναι μονο καυλες! 8)

γκαριζει στο τελευταιο Nocturnal:p

Πςςςς, και μπλουζαρα!!!

Jex Thoth. Μόνο καύλες!

ΜΠΑΜΠ!!!