Kαφριλες ή μελωδια?

Εγω ακουω λιγο απ’ολα εκτως απο 8ρας, και ψήφισα black 8)

And the vote goes to… Death! 8)

Kick him in the face, kick him in the nuts
Kick him in the nose, kick him in the guts
Beat him in the teeth, beat him to the floor
And if he still moves, then beat him some more
BEAT THAT POSER DOWN!

Παπαρδελα σου ξεφυγε ενα “ε”. Και ναι, ειμαι απο τους λιγους που το Σονισφερ με αφηνει τελειως αδιαφορο. 8)

Δεν μ’ αρέσει να’μαι η τραγική μειοψηφία [I]νιανιανιανιανιανιαααα[/I]…

[SPOILER]:)[/SPOILER]

Νόμιζα πως έχω ψηφίσει εδώ. Τέσπα black metal είμαστε αλλά εξελιγμένο, όχι προϊστορικό με ήχο πριονίδι και λοιπά κλίσε.

φέιθ νο μορ.

deathspell omega, dodsheimgard , ved buens ende, code σημειώσατε progressive. Trolololo.

συγνωμη, και με το μπαρδον κιολασ, γιατι δεν λεγεται το θρεντ “ποιο ειδος μεταλ γουσταρεις περισοτερο και γιατι ?” ?? …“καφριλες ή μελωδια” ??? what are you, twelve ?? :stuck_out_tongue:
και αφου δεν μενεις μονο στο μεταλ και χωνεις και το hardcore, γιατι οχι και punk, ska, EBM, reggae ή οτι αλλο σου κατεβει ? μισοδουλειες μαν…

τεσπα, απο μεεεεειταλ, Thrash, κλασικο Heavy Metal και Επικο Heavy Metal και NWOBHM. επισης καποια ειδη του Power, [SPOILER]αλλα οπωσδηποτε ΟΧΙ επικο power metal… μακρια![/SPOILER]. Γιατι ειναι τα πιο αγνα και “ανθρωπινα” ειδη. imho, το μεταλ δεν θελει ουτε 50 νοτες το δευτερολεπτο, ουτε σατανο-μισανθρωπισμο, ουτε τετοιες παπατζες. :stuck_out_tongue: υπαρχουν και οι εξαιρεσεις που μας φτιαχνουν…

Epic metal φυσικα!!!Swords in the wind brothers :slight_smile: :lightsabre::lightsabre:

black metal παλαιοληθηκων αντιληψεων. Τα εξεληγμενα δεν εχουν θεση στη δισκοθηκη μου. Με εξερεση το written in waters το οποιο ειναι μεγαλο respect

black metal,οσο πιο σαπιλα γινεται:p

[COLOR=“DarkSlateGray”]πφφφφ…[/COLOR]
[B]ΗARDCORE PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!![/B]

πωωωω μόνο 19 είμαστε ε… :stuck_out_tongue:

σας ρίχνουμε 2 :stuck_out_tongue:

Οι βλακμεταλαδες ειναι περισσοτεροι για 3 8) :smiley:

Avant-garde ρεεεε!

το avant-garde δεν ειναι καφετερια στην Κομοτηνη?? :stuck_out_tongue:

ναι. και επειδη εβαζε καλα κομματια, το κανανε και ειδος μουσικης.

βρίσκομαι σε δίλλημα. στο πολλ είχα ψηφίσει πριν καιρό μπλακ μέταλ, αλλά τώρα θα πω ντεθ. δεν σημαίνει αυτό όμως ότι αγνοούμε τα υπόλοιπα είδη!

χαχαχαχαχα
για πλακα το ειπα ρε αλλα η απαντηση ηταν φοβερη ομολογω!!!:stuck_out_tongue: