Kafrillion

Ποιοι Kafrillion ωρέ??Bυζιά με Σιλικόνη έχετε ακούσει?..:lol: :stuck_out_tongue:

Eνδεικτικός τίτλος τραγουδιού:Το αρχίδι ο περιπτεράς δεν μου δίνει καπότες…:lol:

Οι Καφρίλιον υπέρτατη τρέλα!!! Ήμουν συμφοιτητής και φίλος στην Νομική Κομοτηνής στα έτη 1991 - 1996 με τον τραγουδιστή και πληκτρά τους Περικλή Κωτούλα και μιλάμε ο υπέρτατος θεός Περικλής ήταν από τα καλύτερα άτομα και τις μεγαλύτερες ψυχάρες που έχω γνωρίσει στην ζωή μου!! Τώρα βέβαια έχουν περάσει λίγο τα χρόνια και έχουμε ψιλοχαθεί, εκείνος τώρα λογικά θα είναι συμβολαιογράφος, έχοντας πάρει την θέση και το γραφείο του πατέρα του στην Θεσσαλονίκη, εγώ δικηγόρος πια… Αχχχ, πώς περνάνε τα χρόνια! :cry: :cry: :cry: Α, ρε Περικλή τεράστιε! :respect: :respect: :respect:

Δεν θελω μονιμο νουνι,
δε θελω να μαμω την ιδια τρυπα,
δε θελω εγω τα ιδια στη δικη μου τη τρολη,
αφου μονοτονη εισαι ακομη και στην φιφα

Ποιησις.
Kafrillion απαντα στιχ. 6-9

Nόμιζα ότι είχε σπουδάσει Ιατρική αυτός, προφανώς λάθος μου… :-k

Στο μεταξύ έχουν κάνει 2-3 lives, άντε όμως να τα βρεις… :frowning:

THEOI. Min sou pw kai hmitheoi.

Για όποιον ενδιαφέρεται να ψάξει τη θεϊκή αυτή μπάντα ας πατήσει εδώ:

www.geocities.com/kafrillion/

Καφρίλλιον πάντα με πολλά γέλια και απίστευτο χιούμορ!
Α, επίσης ποτέ δεν έχουν παίξει ζωντανά αλλά πολλοί καπηλεύονται τα τραγούδια τους παρουσιάζοντάς τα ως δικά τους! ΝΤΡΟΠΗ!

Έχουν κάνει 3 άλμπουμ (το τρίτο δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη), τσεκάρετε και myspace.com/kafrillion.

ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ
Οκ, δεν υπαρχει…
Επειτα απο αυτο το επος, ας το ριξουν ολα τα υπολοιπα καφροσυγκροτηματα στο ψαρεμα…

θεικο τοπικ :lol: :lol:

ερχεσαι παλι απροθυμη γεματη με προφασεις
μου λες εχω περιοδο και το γαμησι να ξεχασεις
τι κι αν εχεις περιοδο,εχεις κι αλλη διοδο… :lol: :lol:

εχουν και καταπληκτικες κιθαρες

Το καλύτερο τους τραγούδι.

http://youtu.be/YOuxcn6-maM

Πρώτο live ever στις 17/2 στο 8ball… Τεράστια συγκίνηση… Επιτέλους, οι προσευχές μας εικακούστηκαν!

Άντε, ελάτε και προς τα 'δω :heart_eyes:!

θειλα!!!

ο ντραμερ ειναι ωραιος

και γαμω ηταν, αλλα evil angel ειναι καλυτερη

το καναλι του
https://www.youtube.com/user/minaswarning/videos

20/10 κατεβαίνουν Αθήνα, στο Κύτταρο.

Το Gagarin είναι άδειο εκείνη τη μέρα, ας κανονιστεί κάτι κι εκεί (στο Fuzz έχει Mono και A Storm Of Light, στο Academy έχει Pain Of Salvation, Need και Mother Of Millions).

Πόσοι πιστεύετε ότι είμαστε αυτοί που πάμε σε συναυλίες, απορώ :grinning:.

μεγάλη μπάντα, παλαιότερα ‘‘μαλώναμε’’ με τους κολλητούς αν γαμάνε πχιο πολύ αυτοί ή οι ανώριμοι -όπου εγώ ήμουν με ανώριμους καθότι πιο τρου + Tραμπάκουλας καλό παρεάκι και συμπαθέστατος μπαλαδόρος :stuck_out_tongue: - αλλά στίχοι όπως του ‘‘Μόνιμο Μουνί’’ δεν γράφονται κάθε μέρα και το ριφ του ‘‘Γαμιά της Γειτονιάς’’ θα το ζήλευε και ο Στηβ ο Χάρρις

τους βλέπω live άνετότατα

btw άσχετο/σχετικό, ήταν κανείς άλλος σε εκείνο το ιστορικό Live nanowar/anorimoi που ένας μαν τέζα στα ξύδια στράβωσε γιατί νόμιζε ότι κοροιδεύουν Manowar και εν μέσω setlist ανώριμων έκανε μανούρες από κάτω :stuck_out_tongue: ?

Στο Underworld δεν ήταν αυτό; :sunglasses:

1 Like