Karma To Burn (25/1/13 An Club, Αθήνα) (26/1/13 Eightball, Θεσσαλονίκη)

Βασικά θα γίνει η συναυλία? Αύριο δεν θα κινείται φύλλο και είναι πολύ δύσκολο για τον κόσμο να κατέβει στο κέντρο. Θυμάμαι και το Σεπτέμβριο του 11 που δεν υπήρχαν ούτε καν ταρίφες, οι Aura Noir είχαν ακυρώσει. Αν έχει κάποιος ενημέρωση ας πει.

Εγώ άκυρος για Σαλονίκη…έχω ξεμείνει Σέρρες, την Δευτέρα δίνω βαρβάτο μάθημα

αυτο.Και για να πω την αληθεια ελπιζω να αναβληθει η να ακυρωθει γιατι αλλιως η θα χασω 20 ευρω και κυριως μια γαματη συναυλια η θα πρεπει να βρω λεφτα να τα σκασω σε ταξι(πολυ δυσκολο εως απιθανο).

Ντάξει τι να πω παιδια εγώ σε αυτά τα θέματα (συναυλία-απεργιες) βρισκω παντα τον τρόπο να παρευρεθω, αλλά θα δουμε τι θα γινει… Παντως δύσκολα θα την αναβαλουν γιατι απόσο ξέρω η προπώληση έχει πάει τρομερά καλά.

[B]νο 0432[/B] το τικέτο -[B]άρα τσίμπησαν ουκ ολίγοι[/B]… πως να ακυρωθεί;

Εγώ θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να παραβρεθώ… :frowning:

Ανακοίνωση P90 Events για απόψε

KARMA TO BURN @ AN CLUB - ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ !!!

Οι Πόρτες ανοίγουν - 20:30
Stonebringer - 21:15
Universe 217 - 22:00
Rosebub* - 22:45
Karma To Burn - 23:30

*Προσθήκη τελευταίας στιγμής στο Line Up οι blues rockers Rosebub. Προσωπική επιλογή των Karma To Burn.

Εισιτήρια θα διατίθενται στο ταμείο του AN προς 20 ευρώ.

Όπως βλέπω τώρα στα site, το μετρό έχει αρχίσει να κινείται, έστω και με αραιά δρομολόγια. Οπότε αρκετοί από μας ίσως μπορέσουμε να κατέβουμε τελικά. Είδωμεν.

Πωλείται εισιτηριάκι για έναν τυχερό προς 15e , έξω απ’ το An πριν την συναυλία… Όποιος θέλει πμ.

edit: Eπωλήθη.

Κλασσικα πολυ καλοι, κλασσικα πολυς κοσμος στο Αν. Ηθελε λιγο παραπανω (κλασσικα…). Πολυ ωραιο το σαπορτ που εβαλαν τελευταια στιγμη.

Το τελευταίο σάπορτ ήταν όντως…“ερωτηματικό” :Ρ Θα’θελα να τους ξανακούσω.

Περάσαμε καλά. Ωραίο λαιβ ([I]αν και δεν στηρίζω τόσο stonerrock φάσεις)[/I] θα τους ξανάβλεπα άνετα…

Να πω εδώ ότι η απώλεια του Rob Oswald είναι εμφανής στη σκηνική παρουσία των K2B. Καλός παίχτης ο καινούργιος, αλλά ο ναυαγός ήταν άλλη φάση.

Ψιλοτίμιο μερτς, απλώς είχε μόνο μαύρες μπλούζες. Είχε και δύο συναυλίες, μία σε CD και μία σε βινύλιο.

Rozbub η μπάντα που επαιξε πριν τους Καρμα. Αρκετά ενδιαφέροντες οι Ελβετοι!


http://www.rozbub.ch/

Η χθεσινη εκπληξη ηταν οι Universe217.(Οπως ηταν και την προηγουμενη φορα που τους ειδα και τη φορα πριν την προηγουμενη).Ισως η καλυτερη εκτελεση του Never και η στιγμη που εκλεισαν τα παντα(τεχνικο προβλημα;) και η τραγουδιστρια συνεχισε ακαπελα χωρις μικροφωνο ηταν απλα ανατριχιαστικη.Μπαντα για Roadburn.

Oι Stonebringer μου αρεσαν πολυ και ο ντραμερ ειδικα εδωσε πονο.Rozbub μετρησαν απιστευτα.Πολυ ενεργεια ο κιθαριστας επαιζε τα κερατα του και στο τελος νομιζα θα σπασει την κιθαρα απο την καβλα του.Θα τους ψαξω σιγουρα.

Νταξι Κarma Τo Βurn γαμησαν στεγνα,χωρις πολλα λογια.Καβλωμενοι,ενισχυτες τερμα και κοπανημα.
(Μονο σε εμενα ο μπασιστας ετσι ντυμενος θυμιζε τον Daryl απο το Walking Dead ? )

μερικές σκέψεις και φυσικά videos (με το νέο Karma) εδώ:
http://drdoomslair.com/2013/01/27/karma-to-burn-rozbub-universe217-stonerbringer-live-at-an-club-2512013/

Θεσσαλονίκη δεν πήγε κανείς να μας πει τι χάσαμε…??

Βασικά δεν βλεπω τη μουσική σαν μόδα. Και όντως εννοουσα κάτι άλλο πάρολο που διακρινω ειρωνεια σε αυτο που λες enick. Τέλοσπαντων. Δε θα μπω στο τρυπάκι να αρπαχτω εφόσον δεν υπάρχει λόγος στην ουσια.

Πραγματικά ήταν στιγμή που σε αφήνει να κοιτας με το σαγόνι κολλημένο στο πάτωμα. Και μου έχουν πει οτι σε ακομη μεγαλύτερα stages παει ολο και πιο μακρια απο το μικρόφωνο και η φωνή της ακούγεται το ίδιο. Ανατριχίλα.

Και με βαση τι κρινεις οτι οι αλλοι τη βλεπουν ετσι;Εννοεις το εξωτερικο outfit των στονεραδων η οτι ολοι ακουνε στονερ ξαφνικα;Εγω με βαση το 2ο ρωτησα.Τι να αρπαχτεις σιγα, συζητηση κανουμε.Απλα φανηκες ενοχλημενη και δεν καταλαβα το λογο.

Εγώ ένα ορθογραφικό διέκρινα μόνο, τίποτα άλλο.
Αλληλεγγύη στους γκραμαρ νατσις.

Ντάξει κι εγώ το κάνω οπότε σου δίνω τα δίκια σου σε αυτό :slight_smile:

ε πες τι εννοουσες ντεε