Karma to Burn @An 16/12/11 & @8ball 17/12/11

ααααααααααααααααααααααααααααααααα ου αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αοααααααααααααααα ααααααααααουααααααααααααααααααααα α ου α ααααααααααααααα πω γαμω την αφραγκιαμ θα το χασω γμω

εγω παω σημερα για τικετο

H agenda γιατί λέει για the dive support ενώ είχαν ανακοινωθεί οι planet of zeus? Ξέρουμε;

Οι Planet of Zeus προστέθηκαν σαν σαπορτ λίγες μέρες μετά την έκδοση των εισητηρίων και του δελτίου τύπου της συναυλίας.

Άρα έχει δύο support?

Ναι, εγώ έτσι έχω καταλάβει, ότι τα σαπόρτ θα είναι δύο.

Ναι, Αθήνα θα είναι οι planet και οι dive ,
ενώ salonica οι 1000mods.:wink:

Τσίμπησα σήμερα τελικά τα εισιτήρια… Νο 114… Δεν παίζει κάποιο ρόλο αλλά έτσι για το καλό…

48 ώρες και κάτι ψηλά ακόμα…

τσιπησα κ εγω για αθηνα σημερα

Έχω πάρει εισιτήριο εδώ και μέρες και δεν μπορώ να χαρώ γιατί ακόμα ενδέχεται να με πάρουν τηλ από τη δουλειά για βραδινή βάρδια κ μπορεί να μην τη γλιτώσω! Γαμώ το κέρατο θα μείνω με το άγχος μέχρι τις 20.00…

και μετά θα έχω πάλι τα ίδια για το x-mass explode… /facepalm

Αλλά γενικά και γαμώ, δεν ξέρω αν χαίρομαι περισσότερο που θα έχουμε support Planet ή αν ζηλεύω τους θεσσαλονικιούς που θα έχουν 1000mods! :smiley:

edit:NAIIIIIIIIIIIIII

Έλα, μια χαρά τα σπάνε και οι Planet στο σανίδι.

Ένα ατελείωτο stoner πάρτυ σήμερα. Τρομερό κοπάνημα, συνεχής ένταση, πολύ ξύλο :slight_smile:
8, 30, 14…κολαστήριο σκέτο.

Είμαστε τυχεροί που είδαμε σήμερα μια τεράστια αμερικάνικη μπάντα. Τίποτα άλλο. Οι Planet εγγύηση, τρομερά δεμένοι ως συνήθως.

Μην κάνετε το λάθος και τους χάσετε στη Θεσσαλονίκη.

Βασικά, τεράστιο λάηβ. Ένα μεγάλο στονερ πάρτυ, ή για να το θέσω πιο κομψά, “όλα πουτάνα”.

Τέτοια να ακούω και μετράω ώρες για σήμερα… Πάμε να τα γαμήσουμε όλα ρε…

εγω βασικα το σκεφτομουν γιατι θελω να δω πολυ κορονερ και να δωσω και αλλα 20 για να ξαναδω ktb μου φαινονταν υπερβολη, αλλα δε γαμιεται… πουτανα ολα

Οι Karma to Burn ξεκίνησαν με 47 και μετά κόλαση λέμε, κόλαση. Πολύ κόσμο είχε, το An γεμάτο. Είχε πάρα πολύ ζέστη και ήταν λίγο αποπνηκτικά, αλλά ήταν σούπερ. Την αλλη φορά να τους φέρουν επιτέλους στο Gagarin, μπας και ανασάνουμε λίγο :stuck_out_tongue:

Planet of Zeus μια χαρά, δεμένη μπάντα, stoner και Down φάση. Μια ομορφιά. Θα τους δούμε πάλι το καλοκαίρι με Sabbath \m/

φοβερο λαιβ το χθεσινο ,τι παιχτρονια ειναι oi karma ρε πουστη μου!τιγκα το μαγαζι,αν δεν ειχε κ αυτη την ατμοσφαιρα ντομανιου θα ειμαστε μια χαρα!δυναμη κ Oi planet!!!

Κριτική και Video εδώ:http://drdoomslair.com/2011/12/17/karma-to-burn-live-at-an-16-12-2011/

Νομίζω τους αγαπάμε αυτούς…

Μας έδωσαν τα μυαλά στα χέρια… Τρομερό live ιδανικό για κλείσιμο της χρονιάς συναυλιακά…

1000mods πάρα πολύ καλοί… δεν είχα επαφή με την μπάντα πιο πριν αλλά έπαθα πλάκα με αυτό που είδα…

Για karma τι να λέμε τώρα… Με το καλημέρα μας πήραν από τα μούτρα και χωρίς να σταματήσουν λεπτό παρέσυραν ένα γεμάτο 8ball σε ατελείωτο πάρτυ όπου τα νούμερα έπεφταν το ένα μετά το άλλο με μοναδική διακοπή να είναι περιστασιακά η ιαχή “οε οε οε οε karma to burn”…

Μεγάλη λατρεία ο ντράμερ… Σαν ασκητής που έκανε τάμα να διασχίσει την έρημο με τα γόνατα και για 3 μήνες έτρωγε μόνο ακρίδες ξέρω γω…

Εντύπωση με έκανε το κοινό το οποίο στην αρχή ήταν αρκετά μουδιασμένο και όχι ιδιαίτερα εκδηλωτικό… Μετά από 3-4 τραγούδια όμως πήρε μπρος και έδωσε ρέστα μα την μπάντα να μας κοιτάνε σαν χαζοί με αυτό που βλέπαν…

Πάντα τέτοια να έχουμε…

Αυτοί που με άφησαν άφωνο ήταν οι 1000mods
Και οι karma τεράστιοι, αλλά οι 1000mods ήταν από άλλο πλανήτη. Τελικά στο stoner rock η Ελλάδα παίζει μπάλα σε διεθνές επίπεδο.

Πολύ όμορφο βράδυ χθες, πάντα τέτοια και υγεία σε όλους.