Keelhaul 10 Δεκεμβρίου @ Αν

ε ναι, RedRum, PanosKosto, bleedin, Angus7pl,

πφ, σκέφτομαι την κωλοκάπνα πάλι κ στρίβω.

@Shaman
:lol::lol::lol::lol:

Αυτούς εδώ και καιρό τους είχα στα υπόψιν για τσεκάρισμα αλλά δεν έκατσε ποτέ τελικά. Για πείτε μήπως και ψηθώ για τη συναυλία, με τι ξεκινάω? Το τελευταίο κομπλέ?

Γαμώτο με τριγυρνάει γρίπη. Ηλίθιοι πονόλαιμοι. Αν είμαι καλά στάνταρ θα είμαι εκεί να κολλήσω τίμιους μαθροκάδες.

Θα σου έλεγα να ακούσεις και το Subject To Change Without Notice που ήταν το πρηγούμενο. Κι εγώ δεν τους έχω ακούσει όσο θα ήθελα, αλλά λογικά θα έρθω στο live να πω ένα γεια!

Ψήνει άπειρα το λαιβ. Την άλλη φορά δεν τους είχα δει ο μλκς…

Οπως το κοβω θα 'ρθω 8)

bump
εκεί απόψε!

Τελικά δεν με βλέπω. :frowning:
Καλά να περάσετε και χαιρετισμούς στον Θανάση Λάλα του μέταλ.

Ψηλέ έλα να ενώσουμε τις απελπισίες μας. :frowning:

γαμώ τις Πέμπτες τους.

ειστε ολοι αδερφες

Ναι είστε!

100 άτομα είμασταν!
Έσπειραν φυσικά!
Απίστευτες μορφές όλοι τους (γνωστό αυτό).

Μια κουβέντα για το σαπόρτ: Extraordinary Rendition
Αν και έπαιζαν χωρίς μπασίστα (σπασμένο χέρι), το τρελοκομείο από τη Θεσσαλονίκη, με το σκόκο-μορφή στην μία κιθάρα και τη χαίτη να ανεμίζει, κέρδισαν έυκολα το κοινό, το οποίο απαίτησε encore.
Και έπαιξαν το “Καινούργιο 2” ξανά! (Δεν είχαν άλλα κομμάτια!)
Τσεκάρετέ τους: http://www.myspace.com/renditionextraordinaire
Να τους τσεκάρω κι εγώ για να δω πώς ακούγονται κανονικά.

Για τους Keelhaul αναλυτικά από τον Red Rum όταν καταφέρει να επιστρέψει!

εγω ειμαι αδερφη κατα το ημισι γιατι τους ειδα την πρωτη φορα :lol::lol: αλλα ο red rum ειναι εξ ολοκληρου γιατι δεν ειδε melvins :lol::lol: για σενα δεν ξερω χμ :lol::lol::stuck_out_tongue:

Σίγουρα είδες; Ή μόνο άκουγες; :stuck_out_tongue:

Ούτε εγώ πήγα melvins! Συνειδητά!

Συναυλία χωρίς τη ΣΦΡΑΓΙΔΑ του Αν δε γίνεται! :lol:

Ελπίζουμε να δούμε τον Αφάνα σε καλύτερο χώρο και με ανθρώπινες συνθήκες!

για την ακριβεια ο αφανας επαιζε στα 30 εκατοστα απο μενα αφου ειχα καβατζωθει αριστερα της σκηνης, μιας και ειχα ενημερωθει για την κατασταση που επικρατουσε την πρωτη μερα:wink: οποτε ποτιστικα απο το ροκ το ιδιο :lol::wink:
φανταζομαι οι keelhaul εσπειραν και παλι:)
μονο 100 ατομα! κριμα! εγω επρεπε να μαι μαγαζι γαμωτο, δεν μπορουσα να ερθω με τιποτα.

Ρε εγω περιμενα λιγοτερα ατομα, δεν ξερω γιατι.
Γαμησε το λαηβ. Ειχε ΔΥΝΑΜΗ \m/ Και οι keelhaul ειναι ενας κι ενας διαολε :Ρ
Η μπαντα που ανοιξε κι αυτη πολυ καλη.

Ποσο δικιο εχεις :Ρ Το τραγικο ειναι οτι το ιδιο πραγμα ειπε κι ενας φιλος μου.

Ότι και να πω εγώ δεν έχει σημασία, τιμιότατη συναυλιάρα!

Toυς ΕR δεν τους πρόλαβα, αλλά απότι με πληροφόρησε ο φόρκ ήταν καλοί και το κοινό τους γούσταρε. Καληφάς.

Βασικά ό,τι λέει η Ρετς, δύναμη! Όλοι παιχταράδες. Ο ντράμερ που παίζει τα πάντα? Ο Ντάλισον, ο Σμιθ ή ο Ντέηνα? Κάποιες στιγμές που μπλουζίζουν τις βρήκα μαγικές. Pass the lampshade, Everything’s a napkin από το καινούριο, High Seas Viking Eulogy, Cruel Shoes και άλλες ομορφιές από τα παλιά. Τρομερό το βάιμπ, παρά τον ψιλομέτριο ήχο στο ξεκίνημα (νομίζω δεν πρέπει να χαν κάνει σάουντσεκ). Πρώτη φορά τους είδα (το 2004 δεν τους ήξερα καν) όμως οι Κeelhaul είναι η εκδίκηση των νέρντς τέλος.

Κόσμος 80-100 άτομα, o Chris φωτογράφιζε το κοινό (ναι όπως το 2004), και μουσική ρε μαλάκες χωρίς πολλά φρουφρου!

Επίσης θα είχε ενδιαφέρον να ακούγαμε από Βένερεητ πως και δεν ήρθαν Κeelhaul με Isis μαζί, όταν περιόδευαν στην Ευρώπη, και ήρθαν σπαστά σε δύο συναυλίες.

Είχαν τρομερό μπλουζάκι και κούκλες αφίσσες μαζί τους. Δυστυχώς επειδή είχα μείνει ταπί δε μου έφταναν να πάρω την τρομερή για το Αν που είχε το ζουζούνι πάνω, πήρα μια φτηνή αλλά εξίσου ωραία από εμφάνιση στη Λισαβώνα με ένα ναυτικό να παίζει ακορντεόν. Και πάω στον Κρις να μου την υπογράψει. Διάλογος.

-Great show, cheers, please sign.
-Thanx. Of course. What’s your name man?
-It’s too difficult, just sign.
-What’s your FUCKIN name man?

Toυ το είπα και μου αφιέρωσε κάτι σοφιστείες. (αγάπες)

Εδιτ: αγάπες και στο χρήστη outlaw που τους Keelhaul τους έμαθα μέσω αυτού. Αλλά αυτό δεν τον κάνει λιγότερο κορόιδο που πήγε μέλβινς :stuck_out_tongue: Άσε που είχε το μπαζ στο μέτρο και στις μισές φωτογραφίες κοιτάει το πάτωμα ή το ταβάνι.:lol:

πώς ήταν το αν?

Το ΑΝ όταν έχει μέχρι 300 άτομα είναι γαμώ. Χτες ήταν γαμώ.